Премини към съдържанието
sunman666

Счупен монитор!

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,преди около 2 месеца си взех лаптоп ACER AS5741ZG.Един ден брат ми без да иска го изпусна и се счупи екрана! :baby: Въпроса ми е някой знае ли колко ще излезе ремонта! :)Благодаря предварително! ПОЗДРАВИ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Подмяната на матрица не е никак евтино. Най-добре е да се провери в сервиза колко ще вземат и да разберете къде другаде може да се намери същата матрица, за да се мине по-тънко. Вероятно 2-ра употреба трябва да се търси. Но обикновено е доста скъпо и ремонта се обезсмисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има смисъл , разбира се . Разгледай тук за дисплей : http://www.laptopremont.com/lcd-matrici-156-lcd-matrici-c-23_9.html?max=1000000&sort=3a смяната е около 30-50лв. Успех :ph34r:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смяната на дисплея е около 40-50 лв по сервизите в София, при теб може и да е по- евтино, но самата матрица не знам колко ще излезе- няма да е евтина.

матрици горе долу да видиш как вървят цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://www.laptopremont.com/matrica-displey-acer-aspire-5741-5741g-p-707.html От този сайт съм поръчвал доста клавиатури и дисплеи , все пак е хубаво да им звъннеш , да питаш дали със сигурност е съвместима с твоя модел. Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да потърсиш и в laptop.bg // Там може да се продава лаптоп като твоя модел на части или поради друга повреда, или дефект и ти може да си спазариш матрица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,преди около 2 месеца си взех лаптоп ACER AS5741ZG.Един ден брат ми без да иска го изпусна и се счупи екрана! :) Въпроса ми е някой знае ли колко ще излезе ремонта! ;)Благодаря предварително!

ПОЗДРАВИ! :beer:

Общо взето е скъпо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

скъпо та скъпо максимум 250 лева ще е ако решат да ти режат главата за смяната това е цената с матрицата

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам един подобен въпрос, отлепил ми се е от едната страна и мърда съвсем малко, купих го преди няколко седмици и си е в гаранция, но ако не се съгласят да ми го поправят колко струва по принцип? Опасно ли е да го ползвам така докато е отлепено, защото ще ходя чак другата седмица към софия, а нали е в гаранция не искам да го давам другаде? То е съвсем малко наистина мърда с няма и милиметър, но ме шашна много :( :( :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колко ще струва ще ти кажат в сервиза ! Това отлепване в следствие на падане ли е ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не, не е падал, изобщо не е мърдал от бюрото, то мърда с няма и милиметър, но все пак искам да го оправя докато е милиметър, не като стане сантиметър, нали ме разбирате, а и все ми се струва, че не е добре да го ползвам така?

Редактирано от Life^Is^PaiN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.