Премини към съдържанието
Kether

Какво ще кажете за Domains-BG.EU ?

Препоръчан отговор

Добър ден, смятам да си купувам хостинг от Domains-BG.EU, та се питах какво можете да ми кажете за тях, понеже от една страна ги хвалят много, от друга двама-трима ги плуят. Ако може да ми говорите само за тях, а не да ми препоръчвате други :yanim: Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Казвам: "Домейн Регистрацията е временно спряна".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам хостинг при тях вече близо месец и всичко върви повече и от отлично.Сигурен, надежден, евтин, отличен хостинг.Поддръжката отговаря за няма и 10-15 секунди.Разговаряли сме до 4 часа сутринта.Имат удобен и защитен Контрол панел, от където си управляваш хостинга - домейна.Преместих се при тях и от тогава сайта ми не е бил хакван, като кажем, че направих минимални усилия за защита.Нямат никакви проблеми и тези, които говорят лошо за тях не са ги пробвали, понеже аз познавам половината от тях и ти казвам, че са ламери :yanim: Да допълня - утре 16 юли те стават на три месеца! Те издържаха най-трудните месеци, което значи , че може да им кажем БРАВО! За една хостинг фирма три месеца са много, за нас не са , но за тях да.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@VS-Studio - благодаря за информацията, наистина ме убеди да се метна при тях.Накара ме да не слушам хейтърите :yanim: Но ще се радвам да чуя и други мнения, но се съмнявам да ме разобедят :) @sliderum - аз пък казвам, да ти приличам на сляп ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе тия двамата, тоя дето е направил темата и тоя дето казва че има сайт там се познават, така си мисля де.... Може и да са един същи де, незнам, но 100% е нагласена темата ;]

Редактирано от BssD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.