Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

процесора ми е amd athlon 64 x2 5200+ искам да попитам нормална ли е температурата между 45-47 а кат се натовари достига 55-58

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нормална е.Няма от какво да се притесняваш ,моят е 4800+ и същтите температури държи. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

процесора ми е amd athlon 64 x2 5200+ искам да попитам нормална ли е температурата между 45-47 а кат се натовари достига 55-58

Може да си поставиш допълнителен вентилатор за да охлажда системата. Но по-принцип AMD процесорите си греят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Но по-принцип AMD процесорите си греят.

Aбе гледам датата - 2011г. а това което си писал е все едно от 2003г. от времето на Palomino когато им викаха AMD Kotlon. Тия митове и легенди за греенето на AMD много, много отдавна не са в сила.

darkd3v1l, температурите са ти напълно нормални.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моят е 5000+ и държи абсолютно същите градуси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

моят процесор е същия и дори и клокнат на 3гц.работи на тези температури.

от 65гр.на горе е проблем. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз за процесор АМД при температури до 65С не бих се притеснявал изобщо. Дори с фабричното охлаждане не съм достигал 60С.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е аз съм с Dualcore amd athlon 64 x2 2700mhz (13,5x 200)5200+ и при температура над 50 градуса ми се изключва компютъра до колко мога да вдигна границата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

70 градуса със 10 процента клок със бокса. След това го настройх от биос да гасне че да не ми замерише на платка. До питащият Отвори кутията почисти я добре постави 1/2/3 вентилатора на обозначените места и Температурите ти могат да поспаднат :wink12:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.