Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, един приятел преди няколко дена ми се оплака, че лаптопа му е супер бавен и не може да отвори Д: Помислих че може да е вирус, но все пак му казах да си запише Hard disk sentinal за да види температурата и дали ще покаже нещо за Д: Успя да ми прати скрийн шота който съм качил му казах да го прати за ремонт. Лаптопа е МСИ не знам модел точно купен от техномаркет, но от там са му казали че е вирус и след преинсталация ще се оправи. Преинсталирах го, но ефекта от забавянето се оправи чак след като успях да форматирам Д: но програмата пак показва същия статус. Та въпроса ми е дали трябва да поиска да го пратят в софия за смяна на диска?

post-92537-0-33251900-1310807047_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, един приятел преди няколко дена ми се оплака, че лаптопа му е супер бавен и не може да отвори Д: Помислих че може да е вирус, но все пак му казах да си запише Hard disk sentinal за да види температурата и дали ще покаже нещо за Д: Успя да ми прати скрийн шота който съм качил му казах да го прати за ремонт. Лаптопа е МСИ не знам модел точно купен от техномаркет, но от там са му казали че е вирус и след преинсталация ще се оправи. Преинсталирах го, но ефекта от забавянето се оправи чак след като успях да форматирам Д: но програмата пак показва същия статус. Та въпроса ми е дали трябва да поиска да го пратят в софия за смяна на диска?

Първо нека да му се направи една пълна профилактика. Може да е и от висока температура. Инсталирай един Еверест и покажи какви са температурите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква профилактика? Харда е пълен с лоши сектори, а температурата се вижда в тая програма - 39градуса. Направо да го носи в сервиза, а тия "специалисти" от Техномаркет да вземат да го сменят, а да не се правят на отворени. А може да пита и в Колбис, и да не се занимава с идиотите от Технохххх.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.