Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро всичко на компютъра ми е уголемено - иконки, браузър, старт менюто абе абсолютно всичко ми е все едно гледам монитора през лупа. Моля ви кажете как да го оправя :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро всичко на компютъра ми е уголемено - иконки, браузър, старт менюто абе абсолютно всичко ми е все едно гледам монитора през лупа. Моля ви кажете как да го оправя :cool:

Увеличаваш резолюцията. Desktop - Properties - Settings

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

трябва да си оправиш резолюцията- сложи я точно толкова колкото ти е монитора. По някаква случайност да си изтрил видео драйвъра? Имаше такъв случай на скоро.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може ли само някой да ми каже къде мога да видя резолюцията на монитора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Увеличаваш резолюцията. Desktop - Properties - Settings

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

един начин - инсталирай си програмата AIDA64 или EVEREST и виж тук какви резолюции поддържа мониторът Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

един начин - инсталирай си програмата AIDA64 или EVEREST и виж тук какви резолюции поддържа мониторът

И двете програми разчитат данните от инсталирания драйвър, а не да сканират какъв телевизор си му бучнал.

Не виждаш ли, че потребителят пуснал темата не знае дори от къде да си провери настройките на резолюцията ?

Защо си мислиш, че е инсталирал правилният драйвър за монитора ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И двете програми разчитат данните от инсталирания драйвър, а не да сканират какъв телевизор си му бучнал.

Не виждаш ли, че потребителят пуснал темата не знае дори от къде да си провери настройките на резолюцията ?

Защо си мислиш, че е инсталирал правилният драйвър за монитора ?

както виждаш моя монитор поддържа макс.резолюция 800Х600 при 85 Хц. и след инсталиране на моите драйвери за видеото мониторът заработва при тази резолюция - с големи иконки и надписи,същото като при автора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не спомена с каква операционна система си. Щракни с десен клавиш на десктопа и отиди на "резолюция на екрана"..., ако си с уиндоус 7 то там има препоръчителни настройки за екрана.

Редактирано от Niken Antikov (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човека си намери от къде да си оправи резолюцията, пита как да разбере каква е нативната за екрана му. Аз бих карал на око- когато ми се види нормално му давам ОК и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човека си намери от къде да си оправи резолюцията, пита как да разбере каква е нативната за екрана му. Аз бих карал на око- когато ми се види нормално му давам ОК и това е.

Дори не е уточнил с каква операционна е. Ами да провери информацията си за монитора, каква е резолюцията на монитора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте хора работя с едно малко лаптопче с win7 starter наскоро без да искам си изтрих драйверите и сега е много голямо всичко и е супер грозно някой знае ли как да ги сваля и от къде благодаря ви сърдечно предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте хора работя с едно малко лаптопче с win7 starter наскоро без да искам си изтрих драйверите и сега е много голямо всичко и е супер грозно някой знае ли как да ги сваля и от къде благодаря ви сърдечно предварително !

А марката и модела на лаптопчето са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.