Премини към съдържанието
Djordan

Не стартира Windowsa

Препоръчан отговор

Здравейте,имам един проблем докато слагах DVD-Room на моят компютър ми излезна един проблем и незнам от какво е и какво иска немога точно да го обясна но ще кача снимка да погледнете за какво става на въпрос просто като ми излезне този натпис не ми се стартира windowsa просто от началото как пусна компютъра неиска да продължи windowsa до тука остава...също тека и без DVD-Room пак ми дава текъв проблем нз ако прейнсталирам windowsa да ли ще се оправи...

post-292039-0-05486100-1310847224_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробвай да извадиш батерииката на БИОС при изключен компютър и пак я сложи след 5-10 мин пр.Ето как става

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно има нужда от нова батерия на дъното.Влез в BIOS и свери датата ,запомни настройките (с F10).Би трябвало да работи до следващото изключване.И пак така докато смениш батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тези дни го мъчих с батерията както казахте и несе оправи нищо занесох го на сервиз и ми казаха да го преинсталирам ако не се оправи значи е от дъното но се опитах да го преинсталирам но пак ми излиза тва още от началото и неможе даже да се преинсталира...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този който тие казал да преинсталираш - повече не ходи при него за сервиз и следващият път като го видиш му удари един шамар ! Какво точно си мъчил с батерията ?! Смени ли я с нова ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

кажи как си свързал кабелите към твърдия диск и към dvd-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те вече са ми преинсталирали Windowsa но само C) и ми казаха че не се е оправил проблема трябвало и D)-то да се форматира а аз неискам да ми се пипа D)-то щото имам работи от 7-8 години там и нз вече какво да права ;Х , а за кабелите съм свързал всичко точно но ми се е случвало попринцип да ми показва че не е свързано ДВД-устройството или хад диска и като извада кабела и пак го пъхна(лентовия имам предвит) се оправя... но мисля че от сервиза ще видат ако е от кабела проблема...а за батерията пробвах на един приятел неговата батерия сложих и същия проблем а мойта извадих както ми казахте изчаках 20мин и нищо нестана и незнам вече...

Редактирано от Djordan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иксам да кажа че открих какъв е проблема Хард диска се е бил прецакал понеже докато ми е падал кабела и съм го натискал силно съм изкривил някаква пластника и от там идва всичко от бутането на кабелите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.