Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя нов телефон, но при тоя голям избор на слартфони незнам дали ще се насоча към най-доброто. Мойте изисквания са: - Операционна система - 4 инчов дисплей (по-малко от това НЕ) - Тъчскрийн - Резолюция 480-800 (по-малко от това НЕ) - Камерата да е със светкавица (може и без но много трябва да хареса телефона) - Да може да чете Word, Excel и др. програми - GPS, Wifi, Радио, Блутут, Google, YouTube, vBox7 и т.н. - Батерията да му е 1500 mAh (не по-малко) - цена 800-850лв. Надявам се да ми помогнете при моя избор, до тия пари кой телефон е N:1 и защо??? На принципа съм на Мечо Пух: Колково повече (екстри), толкова по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледам HTC Sensation (пре)удовлетворява изискванията ти. Включително и като цена.

Подробно ревю (руски).

Еми то добре ама аз реших че ще е по добре ако си взема едно СГС 2Х(2-ра ръка за 650-700лв. с гаранция както ми е реда), защото гледах едно видео в което НТС-то го сравняваха с СГС 2Х и самсунга го докарва повече на дисплей, а НТС-то не ми хареса как е, а аз ще ходя да ги видя на живо как са машините ще си поиграя малко с тях да разбера за какво става въпрос и така ще избера една от 2-те.Правилно решение ли взимам???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На Галаксито му е по-хубав дисплея, но на HTC-то е с по-висока резолюция. Най-добре си прецени на живо. Също така самсунгите като цяло имат евтин и "пластмасов" вид, докато тайванците се стараят доста повече. Аз лично не бих рискувал да взема толкова скъп телефон втора ръка. Ако е изпускан или мокрен, знаеш ли какво става с гаранцията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На Галаксито му е по-хубав дисплея, но на HTC-то е с по-висока резолюция. Най-добре си прецени на живо. Също така самсунгите като цяло имат евтин и "пластмасов" вид, докато тайванците се стараят доста повече.

Аз лично не бих рискувал да взема толкова скъп телефон втора ръка. Ако е изпускан или мокрен, знаеш ли какво става с гаранцията?

Да ти кажа чесно наистина е по-добре да си купя чисто нов телефона с някакъв план отколкото да дам 200лв. по малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.