Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ozic

Въпрос за СМС.

Препоръчан отговор

Познат ми изпраща СМС в 22.00. Получавам го и ми изписва, че е полуен в 20.00. Защо се получава така? Телефонът ми е Нокиа 6700.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да си бил извън обхват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настроена ли е часовата зона правилно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм така: Часови пояс: GMT +2 Автоматично сверяване: Изключено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм така:

Часови пояс: GMT +2

Автоматично сверяване: Изключено

възможно да е бъг в SMSC и да няма нищо общо с телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е нещо в настройките, защото преди и на другите ми телефони се получаваше така. Часовата зона наред ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е нещо в настройките, защото преди и на другите ми телефони се получаваше така. Часовата зона наред ли е?

Да, зоната е ОК, но съм срещал, макар и рядко и друг път подобни неща. И за това си мисля че проблема е по-скоро в софтуера в мобилния оператор. Или някакъв бъг в сигналинга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем. Бяха ми пратили СМС през юни, а аз го получих чак в началото на юли. П.П.: И аз съм с Нокиа с последен firmware и явно проблема е в оператора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.