Премини към съдържанието
lusi_

Проблем с иконата на wireless на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте, от къде да си изтегля иконата и въобще драйверите за ползване на wireness на лаптопа ми (ASUS F5V) Вкъщи сме с кабелен нет и като ми се наложи да ползвам wireness-а някъде навън въобще не ми изкача тази икона, отсрани на лаптопа има бутон, но като е включен няма индикация, че има връзка. Моля за подробно обяснение как става инсталирането не съм много наясно затова се обръщам към вас за помощ, благодаря предварително :)

Редактирано от lusi_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

=kaldata.com/drivers/notebook-asus-f5v-windows-xp.html=

Редактирано от pataran (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, от къде да си изтегля иконата и въобще драйверите за ползване на wireness на лаптопа ми (ASUS F5V)

Вкъщи сме с кабелен нет и като ми се наложи да ползвам wireness-а някъде навън въобще не ми изкача тази икона, отсрани на лаптопа има бутон, но като е включен няма индикация, че има връзка. Моля за подробно обяснение как става инсталирането не съм много наясно затова се обръщам към вас за помощ, благодаря предварително :)

Редактирайте си заглавието на темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

=kaldata.com/drivers/notebook-asus-f5v-windows-xp.html=

немога да отворя този линк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някой ще ми помогне ли?

Редактирано от lusi_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някой ще ми помогне ли?

Защо не си свалиш необходимите драйвери от сайта на ASUS - www.asus.com ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ако търси за "wireness", нищо няма да открие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще съм ви благодарна, ако ми дадете линк и обяснение как точно да ги инсталирам, незнам в сайта как точно да търся тези драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз защо съм ви написал да си редактирате заглавието? Четете ми поста и не предприемате никакви мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по конкретно моля, обясних че не разбирам затова се обръщам за помощ в този форум!

Аз защо съм ви написал да си редактирате заглавието? Четете ми поста и не предприемате никакви мерки.

Да редактирах си заглавието в правилата пише че в този подфорум заглавието трябва да съдържа думата Проблем, да бяхте пояснили че е за изписването на WIRELESS.

Моля още веднъж за помощ по темата която съм пуснала с линкове и обяснения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по конкретно моля, обясних че не разбирам затова се обръщам за помощ в този форум!

WireLess Нарочно правилната буква съм я написал главна и увеличена. Нека с намирането и инсталацията се заеме човек, който е по на "ти" с компютрите, някой приятел примерно или в някоя фирма близо до Вас, едва ли ще искат повече от два-три лева за драйвери. Впрочем проблема е по-скоро от различно естество...Може просто да не знаете как се конфигурират мрежи или да има хардуерен дефект!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WireLess Нарочно правилната буква съм я написал главна и увеличена. Нека с намирането и инсталацията се заеме човек, който е по на "ти" с компютрите, някой приятел примерно или в някоя фирма близо до Вас, едва ли ще искат повече от два-три лева за драйвери. Впрочем проблема е по-скоро от различно естество...Може просто да не знаете как се конфигурират мрежи или да има хардуерен дефект!

Наистина не съм много ясно и ще се обърна за помощ към специалисти неискам да ви занимавам стъпка по стъпка да ми обяснявате подробно, благодаря все пак на тези който се отзоваха

Ken, мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен драйвера трябва задължително да се инсталира и Wireless Console Utility, иначе няма да тръгне безжичния. Сваля се пак от линка на Кен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.