Премини към съдържанието
lusi_

Проблем с иконата на wireless на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте, от къде да си изтегля иконата и въобще драйверите за ползване на wireness на лаптопа ми (ASUS F5V) Вкъщи сме с кабелен нет и като ми се наложи да ползвам wireness-а някъде навън въобще не ми изкача тази икона, отсрани на лаптопа има бутон, но като е включен няма индикация, че има връзка. Моля за подробно обяснение как става инсталирането не съм много наясно затова се обръщам към вас за помощ, благодаря предварително :)

Редактирано от lusi_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

=kaldata.com/drivers/notebook-asus-f5v-windows-xp.html=

Редактирано от pataran (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, от къде да си изтегля иконата и въобще драйверите за ползване на wireness на лаптопа ми (ASUS F5V)

Вкъщи сме с кабелен нет и като ми се наложи да ползвам wireness-а някъде навън въобще не ми изкача тази икона, отсрани на лаптопа има бутон, но като е включен няма индикация, че има връзка. Моля за подробно обяснение как става инсталирането не съм много наясно затова се обръщам към вас за помощ, благодаря предварително :)

Редактирайте си заглавието на темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

=kaldata.com/drivers/notebook-asus-f5v-windows-xp.html=

немога да отворя този линк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а някой ще ми помогне ли?

Редактирано от lusi_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а някой ще ми помогне ли?

Защо не си свалиш необходимите драйвери от сайта на ASUS - www.asus.com ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото ако търси за "wireness", нищо няма да открие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ще съм ви благодарна, ако ми дадете линк и обяснение как точно да ги инсталирам, незнам в сайта как точно да търся тези драйвери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз защо съм ви написал да си редактирате заглавието? Четете ми поста и не предприемате никакви мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по конкретно моля, обясних че не разбирам затова се обръщам за помощ в този форум!

Аз защо съм ви написал да си редактирате заглавието? Четете ми поста и не предприемате никакви мерки.

Да редактирах си заглавието в правилата пише че в този подфорум заглавието трябва да съдържа думата Проблем, да бяхте пояснили че е за изписването на WIRELESS.

Моля още веднъж за помощ по темата която съм пуснала с линкове и обяснения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по конкретно моля, обясних че не разбирам затова се обръщам за помощ в този форум!

WireLess Нарочно правилната буква съм я написал главна и увеличена. Нека с намирането и инсталацията се заеме човек, който е по на "ти" с компютрите, някой приятел примерно или в някоя фирма близо до Вас, едва ли ще искат повече от два-три лева за драйвери. Впрочем проблема е по-скоро от различно естество...Може просто да не знаете как се конфигурират мрежи или да има хардуерен дефект!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

WireLess Нарочно правилната буква съм я написал главна и увеличена. Нека с намирането и инсталацията се заеме човек, който е по на "ти" с компютрите, някой приятел примерно или в някоя фирма близо до Вас, едва ли ще искат повече от два-три лева за драйвери. Впрочем проблема е по-скоро от различно естество...Може просто да не знаете как се конфигурират мрежи или да има хардуерен дефект!

Наистина не съм много ясно и ще се обърна за помощ към специалисти неискам да ви занимавам стъпка по стъпка да ми обяснявате подробно, благодаря все пак на тези който се отзоваха

Ken, мерси

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Освен драйвера трябва задължително да се инсталира и Wireless Console Utility, иначе няма да тръгне безжичния. Сваля се пак от линка на Кен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.