Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

makarov12

Проблем със ConvertXtoDVD 4

Препоръчан отговор

Значи да попитам защо когато направия менюту сложа картинки и вс останало.И след конвентирането филма няма меню?Ако можи да ми кажите кое какво да барна? за да се оправи!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не опишеш проблема по-спокойно...и точно? Покажи къде и какво си отметнал...за да чакаш резултат. --------------------------------------------------------------------------------- Програмата има малък брой стандартни шаблони и опция за без такъв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е че като настроя самото меню и вс в него от (картинката до детаилите)пускам да го конвертира и крайния резолтат е че все едно не съм направил нищо.И по възможност да предложите програма подобна на тази!

Публикувано изображение

post-304446-0-00798300-1311030813_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах! Препоръчвам ти тази...защото е между най-добрите! Шаблона да ти е проблем! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.