Премини към съдържанието
medi88

xp i 7 на един комп

Препоръчан отговор

от отдавна искам да си кача две опреациони системи на компа, разбрах че ми трябват поне 3 дяла на харда по един за всяка ос и един за общите данни картинки музика и т. н. можели някой да ми разясни как точно става, коя първо да кача и тябва ли да настроя нещо, искам да кача windows xp i windows 7 предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://forums.data.b...owtopic=1720008 - едно упътване

разбира се не бива да обръщате вниамние че става въпрос за windows vista - на парктика е същото

а ако имате въпроси, чиито отговори не успеете да намерите на първата и последните няколко страници в тази тема-> http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=170678 ,

ще се опитаме да Ви отговорим

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То , че може е ясно ! Но е безмислено деяние ! Това все едно да си купиш две Мерцедеса 600 и единствената разлика , че единият модел 2000 г. , а другият 2010г. ! Ако нямаш някакъв специален софтуер който върви само на WinXP просто не виждам смисъл ! Макар , че такъв софтуер е много рядко срещано явление ! 99% от нещата които вървят на XP тръгват и на 7-та без никакъв проблем ! Ако толкова държиш да имаш 2 ОС и да кажем . че XP ще я ползваш рядко - по-добрият вариант е да ползваш виртуална машина и там да си качиш XP :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

благодаря за своевременните отговори смятам да пробвам и двата вариянта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.