Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pfoenix

Проблем с волан!

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес ми подъриха волан Media-tech Rumble Racer 2 но незнам 2-рия кабел къде се включва и как се оправят настройките и половината копчета ако може да ми помогнете ?? Благодаря, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес ми подъриха волан Media-tech Rumble Racer 2 но незнам 2-рия кабел къде се включва и как се оправят настройките и половината копчета ако може да ми помогнете ?? Благодаря, предварително!

Потърсих информация за този модел Волан, но не видях някъде да има обеснения как се свързва към компютър. От този линк: http://download.geniusnet.com/manual/game/TwinWheel900FF/TW_900FF-BUL.pdf може да видиш пример как се свързва по принцип Волан към ПС.

Ако Windows не го разпознае ще трябва да му свалиш и драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам нещо играя игри с волана но или много рязко завива или много бавно драйвари нямам .... настройките съм ги оправил на какво се дължи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.