Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Symantec Endpoint Protection-11/12 ,проблеми,дискусии,отзиви

Препоръчан отговор

Как така няма да иска лиценз? Тази програма е от арсенала пенкелери на Symantec. Ни рак, ни риба, май се плащаше минимум за минимум 5 лиценза. Малко под двеста долара, съпроводено с големи проблеми за сисадимина. Няма такава глупост...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 364
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В момента свалям неуправляемите клиенти EN и RU Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182 И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите: S

Моля, придържайте се към темата и не използвайте обиди към съфорумците си! Темата беше поразчистена.

Аз великолепно разбирам за какво точно иде реч, но май ти се правиш на ударен и не желаеш да осмислиш какво казвам. Моите уважения към URIEL но той има ли права да редистрибутира този софтуер? По-г

Публикувани изображения

Как така няма да иска лиценз? Тази програма е от арсенала пенкелери на Symantec. Ни рак, ни риба, май се плащаше минимум за минимум 5 лиценза. Малко под двеста долара, съпроводено с големи проблеми за сисадимина. Няма такава глупост...

Клиентската версия 12.1 както и предната 11.0.7 не изисква лиценз. Лиценза го иска когато се инсталира сърварната част.

На мене също ми е чудно,но явно от Symantec са решили,че така и е по изгодно. Събират повечко информация.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Да използваш корпоративна версия без пари. Просто може да се инсталира едно плеърче. Например нещо китайско: UMPlayer . Китайският боклук ще пази по-добре от тази дришня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная кое и дали е глупост - но клиентската версия на SEP 12 не ми е искала лиценз. В юли тази година я бях инсталирал - стоя си над два месеца при мен безплатно. После ми аварира хардуер и сега съм с друг сменен твърд диск 500 GB. Реших тези дни пак да я инсталирам - струва ми се същия отличник. Въпросът ми е дали изобщо сега съществува по-добра защитна програма и го задавам към ...себе си...Защото... всички други алтернативни програми при мен нееднократно лично са пробвани - за последните 4-5 години... Аз на практика мога и още без защита да си стоя.За мен не е задължително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Да използваш корпоративна версия без пари. Просто може да се инсталира едно плеърче. Например нещо китайско: UMPlayer . Китайският боклук ще пази по-добре от тази дришня.

Прав си но тука нещата явно са по различни. Същото и с вратичката при ОЕМ версиите... От Symantec знаят,че това е практика,но си затварят очите вече три години. Сега за пръв път от години се изисква лиценз за сърварната версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си но тука нещата явно са по различни. Същото и с вратичката при ОЕМ версиите... От Symantec знаят,че това е практика,но си затварят очите вече три години. Сега за пръв път от години се изисква лиценз за сърварната версия.

Когато човек иска да е точен, не си тръгва от ресторанта, без да си е платил сметката. Откакто Symantec загубиха пазара за приложения за защита, ще предлагат все повече боклуци. Няма накъде да отидат. Бита карта, факт.

P.S. Едва пиша в този форум, не знам какво става. Няма да е лошо човек да прочете за какво става дума, да види EULA, както и това дали не използва програма за защита от корпоративен тип. Както и да е, успех!

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Symantec загубиха пазара за приложения за защита" Нямам идея къде сте прочели това. Световният лидер предоставя за ползване безплатно за неуправляеми домашни компютри корпоративната си версия.... и пак някои май още ... не са разбрали....Те го пазят донякъде в тайна - аз като информиран, да не съм луднал да си купувам NIS или Norton 360 за домашно ползване.... SEP 12 здраво ги превъзхожда и е като за без пари...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТNN, ти не приемаш, а предаваш. Сам си написал една думичка: корпоративна версия. Понеже няма да ме разбереш, акцентирам тази думичка към другите, които могат да се опитат да разберат за какво става дума. Symantec имат описание на всяка своя програма на официалния си сайт. Както и EULA, ако въобще вденеш за какво става дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nologo пак разсконспирира TNN. ( цензура от nologo). Нима клиентската ми версия не е изтеглена от офсайта на Симантек!?.... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност със Symantec трябва да се внимава. Съвсем забравих един огромен фал, инсталиране на рууткит. Това се случи преди години, когато моят приятел Mark Russinovich откри ето това:

In 2006, Russinovich discovered a rootkit in a product of security software company Symantec. Symantec directly removed the rootkit.

От тогава вярвам на 100% от това, което написа Омир:

Не вярвайте на данайците дори когато носят дарове

Тук Данайците са Symantec.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е много добра и не тежи грам,да не говорим,че няма глупостите които слагат напоследък във всички пакети(Avira IS,Norton,Trend Micro и др.) за оптимизация,бекъп на компа и какво ли още не,,,Програмата е трепач.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не споделям това мнение. Писах по-горе за програмите за защита, които нямат нормален статус. Ще е глупаво да повтарям да се чете EULA, ако говорим за версиите без лиценз. Използването на корпоративни версии на програми за защита без пълна функционалност е меко казано глупост.

Прочее има много сериозни проблеми с тази програма. Ето една справка от скоро: тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не споделям това мнение. Писах по-горе за програмите за защита, които нямат нормален статус. Ще е глупаво да повтарям да се чете EULA, ако говорим за версиите без лиценз. Използването на корпоративни версии на програми за защита без пълна функционалност е меко казано глупост.

Прочее има много сериозни проблеми с тази програма. Ето една справка от скоро: тук

Е, не !Аз пък не споделям твоето мнение и от както е излязла програмата нямам никакви проблеми . И все още твърдя че на динамичен тест не може да бъде пробита .

Мога да цитирам и EULA ама ще стане много дълго обаче никъде не пише че като използваш клиентската неуправляема версия тя не е функционална напълно !Да също и не пише че е за домашно ползване обаче хората използват всякакви корпоративни версии и на Касперски примерно, а ти не споменаваш нищо там . Явно е че те дразни Symantec !

Това че някой се е заразил като има тази програма на компютъра си какво трябва да значи ? Аз пък следя от близо MSE и забелязвам че няма заразени понеже никой не я ползва . А вече всеки нов лаптоп или настолен компютър е с легален Windows .

Нищо лично !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем, това е форум и всеки има право на мнение. Може би аз не съм прав за клиентската версия на Symantec. Не разбрах какво общо има Symantec и MSЕ в този случай. Аз не съм споменал дума за MSE. Прочее там също има коропоративна версия, Не мога да разбера защо ме вкарваш в този мишмаш, След като нито ти, нито аз можем да кажем нещо повече, пожелавам на участниците в тази тема успех. Аз няма да продължа. Съжалявам, че се намесих... P.S. Работя с корпоративните версии на Symantec, откакто ги има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем, това е форум и всеки има право на мнение. Може би аз не съм прав за клиентската версия на Symantec. Не разбрах какво общо има Symantec и MSЕ в този случай. Аз не съм споменал дума за MSE. Прочее там също има коропоративна версия, Не мога да разбера защо ме вкарваш в този мишмаш, След като нито ти, нито аз можем да кажем нещо повече, пожелавам на участниците в тази тема успех. Аз няма да продължа. Съжалявам, че се намесих...

Аз също съжалявам че се намесих ... Аз съм на принципа всеки да ползва каквото иска . Да мястото на SEP не е на домашен компютър, но не са го и ограничили това имах предвид .

Лека вечер !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Да мястото на SEP не е на домашен компютър, но не са го и ограничили това имах предвид .

:)

Ам я кво говорих,жа ви пратят нови бацилчета а ?

:(:D :D

Аз наистина малко се стресирах като чух,че има безплатна корпоративна версия на Symantec.

Тя не е безплатна,друг е въпросът че има отворена вратичка за клиента. :P Ама и същата работа е и с ОЕМ версиите,пък 2009 година ме бяха нападнали тука феновете на Symantec,че това видите ли не били легални версии,а обогатени с някакви добавки.

Да им се чудиш на прогреса ! :P

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

след 60 дневно ползване започва да си налага некви ограничения без аз да съм дал разрешение ,включва частично УАК без също да ме е питала,абе съмнителна ми е така без да иска лиценз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Въпрос за "Symantec Endpoint Protection v.12.1" SBE.

Интересува ме някой сблъсквал ли се е със следния проблем: От петък съм включен с оптичен кабел към итеренет със скорост 94МВ/с от доставчик Булсатком в Младост 3 - София. При всички тестове в българското пространство дава стабилно около 65-70 МВ/с даунлоуд и ъплоуд. Преди и след рутера скоростите са съпоставими. Когато изключа стената на антивирусната скоростт се покачва до 90 МВ/с.

post-233857-0-91589200-1323004493_thumb. post-233857-0-56788500-1323004528_thumb.

Четох около час ръководството на Симантек, но не намерих решение на проблема.

Моля за съдействие някой ако е подробно запознат с "Symantec Endpoint Protection v.12.1". - клиентска версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Може ли работещ линк за сваляне на

SEP-12.1-x64-Client

Благодаря

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Symantec-Endpoint-Protection.shtml

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.comss.ru/...nload_locations -Руската версия- 183 MB / 195 MB (x64) Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване