Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Symantec Endpoint Protection-11/12 ,проблеми,дискусии,отзиви

Препоръчан отговор

Как така няма да иска лиценз? Тази програма е от арсенала пенкелери на Symantec. Ни рак, ни риба, май се плащаше минимум за минимум 5 лиценза. Малко под двеста долара, съпроводено с големи проблеми за сисадимина. Няма такава глупост...

Откакто Symantec загубиха пазара за приложения за защита, ще предлагат все повече боклуци. Няма накъде да отидат. Бита карта, факт.

P.S. Едва пиша в този форум, не знам какво става. Няма да е лошо човек да прочете за какво става дума, да види EULA, както и това дали не използва програма за защита от корпоративен тип. Както и да е, успех!

Няма проблем, това е форум и всеки има право на мнение. Може би аз не съм прав за клиентската версия на Symantec. Не разбрах какво общо има Symantec и MSЕ в този случай. Аз не съм споменал дума за MSE. Прочее там също има коропоративна версия, Не мога да разбера защо ме вкарваш в този мишмаш, След като нито ти, нито аз можем да кажем нещо повече, пожелавам на участниците в тази тема успех. Аз няма да продължа. Съжалявам, че се намесих...

P.S. Работя с корпоративните версии на Symantec, откакто ги има.

Коментари изпълнени с пълна ненавист(омраза),жалко че чак сега ги видях! Единствено могат да послужат да объркат напълно четящия тук!

Ами нищо общо с действителността,още повече само празни приказки!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 364
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В момента свалям неуправляемите клиенти EN и RU Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182 И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите: S

Моля, придържайте се към темата и не използвайте обиди към съфорумците си! Темата беше поразчистена.

Аз великолепно разбирам за какво точно иде реч, но май ти се правиш на ударен и не желаеш да осмислиш какво казвам. Моите уважения към URIEL но той има ли права да редистрибутира този софтуер? По-г

Публикувани изображения

Хехе, извади няколко мои коментара отпреди време. Объркал съм участниците в темата? Щеше да е чудесно, ако можеше да разбереш за какво става дума. Нямаше нужда да цитираш мои коментари извън контекста. Приятна вечер и успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе разбрах, твоите коментари до тук, относно SEP ,очаквах да решат някакъв определен проблем , а не да се мъчиш безуспешно да ги налагаш !

Редактирано от Lost in (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе разбрах, твоите коментари да не кажа и смешни относно SEP12 ,очаквах да решат някакъв определен проблем , а не да се мъчиш безуспешно да ги налагаш по-принцип!

В този форум всеки има право на мнение. След като написах преди половин година, че е възможно да съм сбъркал. Да, доста мои коментари са смешни.

P.S. Офтопикът е премахнат

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля да се въздържате от коментари извън темата, следващ такъв пост ще предизвика наказание!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правите ли разлика между неуправляем клиент и административна конзола? Нивото на защита е съвсем на друго ниво, понеже администратора създава правилата за достъп до определени програми,интернет ресурси съобразено с изискванията във фирмата. И SEP не е бил и никога няма да е безплатен,това че неуправляемата версия не иска лиценз при инсталирането не означава непременно ,че програмата не е платена. Тя е част от платеният пакет и лиценза върви с него. И ако някой си въобразява,че в Symantec не знаят кой какво ползва се лъже. Екшъна си е ваш.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правите ли разлика между неуправляем клиент и административна конзола? Нивото на защита е съвсем на друго ниво, понеже администратора създава правилата за достъп до определени програми,интернет ресурси съобразено с изискванията във фирмата.

И SEP не е бил и никога няма да е безплатен,това че неуправляемата версия не иска лиценз при инсталирането не означава непременно ,че програмата не е платена.

Тя е част от платеният пакет и лиценза върви с него. И ако някой си въобразява,че в Symantec не знаят кой какво ползва се лъже. Екшъна си е ваш.

Да, аз също (както и ти) на няколко пъти споменах(ме) това. За съжаление нямаше кой да ме(ни) чуе.

P.S. Не разбрах защо трябва да връщаме темата толкова назад във времето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, аз също (както и ти) на няколко пъти споменах(ме) това. За съжаление нямаше кой да ме(ни) чуе.

P.S. Не разбрах защо трябва да връщаме темата толкова назад във времето.

Така е,иначе програмата е хубава, и което също е вярно - отдавна неуправляемите клиенти не искат лиценз.

Защо така са допуснали от компанията си е тяхна политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на мен няма нужда да ми се обяснява само искам да кажа че си ползвам SEP и никакъв екшън не съм видял. Който мисли че нарушава нещо да не я ползва и това е. Аз съм направил своя избор и нямам проблеми ни с вируси, ни със Symantec. Не плашете хората че ще имат проблеми. Няма такъв филм и както споменахте че от Symantec знаят и нищо не правят по въпроса то тогава това е техен проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е,иначе програмата е хубава, и което също е вярно - отдавна неуправляемите клиенти не искат лиценз.

Защо така са допуснали от компанията си е тяхна политика.

Ми това за политиката на Symantec го казахме преди много време.

P.S. Добре, че ме подсети. Сега ще изтрия малко линкове от тази страница.

Ами на мен няма нужда да ми се обяснява само искам да кажа че си ползвам SEP и никакъв екшън не съм видял.

Който мисли че нарушава нещо да не я ползва и това е. Аз съм направил своя избор и нямам проблеми ни с вируси, ни със Symantec.

Не плашете хората че ще имат проблеми. Няма такъв филм и както споменахте че от Symantec знаят и нищо не правят по въпроса то тогава това е техен проблем.

Защо пусна миръри към версиите на SEP на rapidshare и т.н. в тази тема?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми това за политиката на Symantec го казахме преди много време.

P.S. Добре, че ме подсети. Сега ще изтрия малко линкове от тази страница.

Защо пусна миръри към версиите на SEP на rapidshare и т.н. в тази тема?

Да дам на всички данните от личния си акаунт ли?

Всеки може да се регистрира тук и да тегли на воля :

http://www.symantec..../smallbusiness/

Натискате Try it free и сваляте и ползвате !

Buy NowПубликувано изображение

Try it free

Публикувано изображение

Symantec Endpoint Protection 12 Trialware

Thank you for your interest in evaluating Symantec Endpoint Protection 12 trialware. Activated upon installation, you will be able to experience the advanced protection of Symantec Endpoint Protection 12

Регистрирате се тук и теглите и пак ползвате на воля:

https://www4.symante...rldwide_sep12ga

Ползвате клиентската неуправляема версия толкова колкото си искате!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, регистрация. Да го беше казал по-рано, ама не би. Ето какво беше пуснал на depositfiles и rapidshare (с редакция): Win64 client (184 Mb) и Win32 client (174 Mb). Не те разбирам и нямам повече въпроси за мирърите, които не са официални. Преиграваш много гнусно с някакви си писания за личните ти акаунти, нямаше нужда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към ползващите SEP. Снощи си пуснах пълно сканиране на компютъра и за 3 часа не беше приключила проверката дори само на C. Наложи ми се да рестартирам и пак пуснах АВ. Но 1.5часа стоя само на 1 файл :no-no: видях, че е Adobe Photoshop-Help, пробвах да я изтрия- не се получи. Отказах сканирането. Тази сутрин деинсталирах Adobe Photoshop(нищо, че още ми боде очите на десктопа :mad: ). Та въпросът ми е-защо се задържа толкова на този Help и не искаше да продължи? Засега си тече сканирането по план :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към ползващите SEP.

Снощи си пуснах пълно сканиране на компютъра и за 3 часа не беше приключила проверката дори само на C. Наложи ми се да рестартирам и пак пуснах АВ. Но 1.5часа стоя само на 1 файл :no-no: видях, че е Adobe Photoshop-Help, пробвах да я изтрия- не се получи. Отказах сканирането. Тази сутрин деинсталирах Adobe Photoshop(нищо, че още ми боде очите на десктопа :mad: ). Та въпросът ми е-защо се задържа толкова на този Help и не искаше да продължи? Засега си тече сканирането по план :)

Инсталирай си пак Фотошопа и сложи проблемния хелп файл в изключенията на антивирусната и няма да те тормози повече. Аз също ползвам Фотошоп и съм нямал проблеми. Сложи ли най- новата версия на SEP?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм я инсталирала, само си я update-вам всеки ден. Иначе Photoshop не ми е нужен, имам още 1 подобна програма. А сега зацикли на 1 друг файл и направо :shake_puter: Edit: Тръгна...оф! С този SEP ще си тренирам търпението.

Редактирано от Magdalena Matanova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм я инсталирала, само си я update-вам всеки ден. Иначе Photoshop не ми е нужен, имам още 1 подобна програма. А сега зацикли на 1 друг файл и направо :shake_puter:

Ами деинсталирай я тази стара версия и сложи новата. Според мен от тук ти идват проблемите. Новата версия е оптимизирана, по -лека е и осигурява по- добра защита. И много бъгове са отстранени. Пробвай и ще се убедиш сама и ако пак имаш проблем ще направим така че да не ти сканира проблемните файлове ,но пак повтарям с новата версия няма да имаш проблеми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда...след празниците ще си поразчистя файлове/приложение/etc. и ще се занимая с АВ. Засега спирам проверката, че ме побърква направо :angry22: Весели Великденски празници! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук можете да свалите Symantec Endpoint Protection 12.1 FULL Оригиналният файл от сайта на Symantec, той поддържа 32бит. & 64бит. машини, Linux & Mac os X. Тук Още инфо за SEP 12.1

Само линкове към сайта на производителя!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук можете да свалите Symantec Endpoint Protection 12.1 FULL Оригиналният файл от сайта на Symantec, той поддържа 32бит. & 64бит. машини, Linux & Mac os X. Тук Още инфо за SEP 12.1

Само линкове към сайта на производителя!!!

Връзките на URIEL спестяват регистрацията ,не виждам къде е проблема? За да я изтеглиш или трябва да имаш акаунт или да си направиш!

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връзките на URIEL спестяват регистрацията ,не виждам къде е проблема? За да я изтеглиш или трябва да имаш акаунт или да си направиш!

Публикувано изображение

Наречете го здрав разум, направете си акаунт
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм достатъчно разумен да не давам линкове към програми за защита ,които са кракнати или има нещо незаконно.Просто спестявам на хората време за регистрация и давам абсолютно същите файлове, които съм свалил от сайта на производителя.Мисля че съм човек на когото може да се има доверие и отделно не нарушавам правилата на форума. Просто помагам на хората и не мисля че заслужавам да наричат това, което правя гнусно. Това е от мен и приятно изкарване на празниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване