Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Symantec Endpoint Protection-11/12 ,проблеми,дискусии,отзиви

Препоръчан отговор

Стига вече с тази тематика! Софтуера е платен,правилата във форума са ясни и точка.

Не твърдете,че е безплатен и не давайте така линкове. Детска му работа. Тия линкове много добре знам,от къде са но не са за публикуване тук.

Неуправляемата версия на SEP12 не иска лиценз,приемаш споразумението и програмата си работи пълнофункционално (от към защита) ,така че не виждам причина да се определя като платена!

P.s. И намерил кой да прави забележка!

Редактирано от Lost in (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 364
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В момента свалям неуправляемите клиенти EN и RU Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182 И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите: S

Моля, придържайте се към темата и не използвайте обиди към съфорумците си! Темата беше поразчистена.

Аз великолепно разбирам за какво точно иде реч, но май ти се правиш на ударен и не желаеш да осмислиш какво казвам. Моите уважения към URIEL но той има ли права да редистрибутира този софтуер? По-г

Публикувани изображения

Неуправляемата версия на SEP12 не иска лиценз,приемаш споразумението и програмата си работи пълнофункционално (от към защита) ,така че не виждам причина да се определя като платена!

P.s. И намерил кой да прави забележка!

Те във варез форумите крият връзките , вие тука барабана биете. Що не вземете да пуснете една обява във вестниците? :angry:

Затова реагирам. Качвате и разни "промоцийки" дето само някой да ги мерне и отиват в комплект за блокиране,на това услуга ли му викате защото аз го виждам от друг ъгъл. Затова също реагирам и затова също съм неудобен. Надявам се стана ясно каква е позицията ми.

За форума тук пък няма да отварям дума - какво може да последва за него и .... се сещайте сами.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирай си поста:

http://www.kaldata.c...ost__p__2213728

Сам се докладвах :) Нямате грижи,аз мога и без инфото тука.

Забележката ми беше конкретно към един пост в темата с промоцииките. Поднасяте им на тепсия ключетата да ги блокират,ей това говоря.

Повече от мене няма да видите такива снимки , камо ли пък друго.

пп. Ако някъде има нещо НелеГално качено от мене,вместо да ми пишете направо докладвайте,че не ми се разправя сам да се докладвам. Току що дадох една информация в темата с промоции - трия я.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как се ъпдейтват дефинициите на всички продукти при евентуален проблем:

Client installations on Windows Platforms (32-bit)

Symantec Endpoint Protection Client installations on Windows platforms (32-bit)

Use the v5i32 executable file for 32-bit client installations only if you are using one of the supported products that are listed below. For Symantec Antivirus Corporate Edition 10.x and older clients please use the i32 or x86 packages.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-v5i32.exe | FTP 04/15/2012 04/15/2012 147.77 MB AC163D5A36C72ABB66A7BB300CC8BACC

Supports the following versions of Symantec antivirus software:

• Norton AntiVirus 2012 for Windows XP/Vista/7
  • Norton Internet Security 2012 for Windows XP/Vista/7
  • Norton AntiVirus 2011 for Windows XP/Vista/7
  • Norton Internet Security 2011 for Windows XP/Vista/7
  • Norton AntiVirus 2010 for Windows XP/Vista/7
  • Norton Internet Security 2010 for Windows XP/Vista/7
  • Norton AntiVirus 2009 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton Internet Security 2009 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton AntiVirus 2008 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton Internet Security 2008 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton 360 version 6.0 for Windows XP/Vista/7
  • Norton 360 version 5.0 for Windows XP/Vista/7
  • Norton 360 version 4.0 for Windows XP/Vista/7
  • Norton 360 version 3.0 for Windows XP/Vista
  • Norton 360 version 2.0 for Windows XP/Vista
  • Symantec Endpoint Protection 11.0
  • Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 12.0
  • Symantec Endpoint Protection 12.1

Symantec AntiVirus Corporate Edition Client installations on Windows platforms (32-bit)

Use the i32 executable file for 32-bit client installations only if you are using one of the supported products that are listed below. IMPORTANT: Do not use the i32 executable file to update the server version of Symantec AntiVirus.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-i32.exe | FTP 04/15/2012 04/15/2012 171.55 MB 1AD03C4FF52329715842D136910826A1

• Norton AntiVirus 2005 for Windows 2000/XP Home/XP Pro
  • Norton AntiVirus 2006 for Windows 2000/XP Home/XP Pro
  • Norton AntiVirus 2007 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton 360 version 1.0 for Windows XP/Vista
  • Norton SystemWorks (all versions)
  • Symantec AntiVirus 3.0 for CacheFlow Security Gateway
  • Symantec AntiVirus 3.0 for Inktomi Traffic Edge
  • Symantec AntiVirus 3.0 for NetApp Filer/NetCache
  • Symantec AntiVirus 10.0 Corporate Edition Client
  • Symantec AntiVirus 10.1 Corporate Edition Client
  • Symantec AntiVirus 10.2 Corporate Edition Client
  • Symantec Mail Security for Domino v 5.x
  • Symantec Mail Security for Domino v 7.x
  • Symantec Mail Security for Domino (32-bit) v 8.0.x
  • Symantec Mail Security for Microsoft Exchange (32-bit)
  • Symantec Scan Engine for Windows
  • Symantec AntiVirus for Caching/Messaging/NAS for Windows

Use the x86 executable file for 32-bit client installations only if you are using one of the supported products that are listed below. IMPORTANT: Do not use the x86 executable file to update the server version of Symantec AntiVirus.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-x86.exe | FTP 04/15/2012 04/15/2012 174.31 MB 080AEB1B9C31157062B0D80603E4DB17

• Norton AntiVirus 2005 for Windows 2000/XP Home/XP Pro
  • Norton AntiVirus 2006 for Windows 2000/XP Home/XP Pro
  • Norton AntiVirus 2007 for Windows XP Home/XP Pro/Vista
  • Norton 360 version 1.0 for Windows XP/Vista
  • Symantec AntiVirus 3.0 CacheFlow Security Gateway
  • Symantec AntiVirus 10.0 Corporate Edition Client
  • Symantec AntiVirus 10.1 Corporate Edition Client
  • Symantec AntiVirus 10.2 Corporate Edition Client
  • Symantec AntiVirus for Bluecoat Security Gateway for Windows 2000 Server/2003 Server
  • Symantec AntiVirus for Clearswift MIMESweeper for Windows 2000 Server/2003 Server
  • Symantec AntiVirus for Microsoft ISA Server for Windows 2000 Server/2003 Server
  • Symantec Mail Security for Domino v 5.x
  • Symantec Mail Security for Domino v 7.x
  • Symantec Mail Security for Domino (32-bit) v 8.0.x
  • Symantec Mail Security for Microsoft Exchange
  • Symantec Mail Security for SMTP v 5.x
  • Symantec Web Security 3.0 for Windows

Manager Installations on Windows Platforms (32-bit)

Symantec Endpoint Protection Manager installations on Windows platforms (32-bit)

How to update definitions for Symantec Endpoint Protection Manager using the .jdb file.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all vd391e10.jdb | FTP 04/15/2012 04/15/2012 174.11 MB DBCC9E1858115229127696FA29F3E015

Symantec Antivirus Server installations on Windows platforms (32-bit)

Use the .XDB file to update Symantec AntiVirus 32-bit server installations. This file enables the server to update virus definitions on the managed clients and on secondary servers. If you install the x86 executable file instead, the server cannot deploy the virus definitions.

Do not use the x86 executable file to update the server version of Symantec AntiVirus. If you have already applied the x86 files to the Symantec AntiVirus server, read the "Update virus definitions by using an .xdb file" section in the document Primary server does not update secondary servers or clients using the VDTM for how to enable the server to deploy virus definitions.To use the .XDB file to update your virus definitions, read the "Copying an .xdb file" section in the document that is for your version of Symantec AntiVirus.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all vd391e10.xdb | FTP 04/15/2012 04/15/2012 185.38 MB EF7FC4139D2DBE765C74D00FC3F21833

• Symantec AntiVirus 10.0 Corporate Edition Server
  • Symantec AntiVirus 10.1 Corporate Edition Server
  • Symantec AntiVirus 10.2 Corporate Edition Server

Unix Platforms

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-unix.sh | FTP 04/15/2012 04/15/2012 336.32 MB 818F3B55FA9873A24EDB1CCBDFC2B7CD

• Symantec AntiVirus 3.0 for CacheFlow Security Gateway
  • Symantec AntiVirus/Filtering 3.0 for Domino (AIX, Solaris, Linux)
  • Symantec AntiVirus for Bluecoat Security Gateway for Solaris/Linux
  • Symantec AntiVirus for Clearswift MIMESweeper for Solaris/Linux
  • Symantec Mail Security for SMTP v 5.x for Linux/Solaris
  • Symantec Web Security 3.0 for Solaris
  • Symantec Scan Engine for Linux/Solaris
  • Symantec AntiVirus for Caching/Messaging/NAS for Linux/Solaris
  • Symantec Mail Security for Domino (32-bit) v 8.0.x for AIX

64-bit Platforms

Symantec Endpoint Protection Client installations on Windows platforms (64-bit)

Use the v5i64 executable file for 64-bit client installations only if you are using one of the supported products that are listed below. For Symantec Antivirus Corporate Edition 10.x and older clients please use the i64 packages.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-v5i64.exe | FTP 04/15/2012 04/15/2012 150.57 MB 270FF8E48793C26840D1CA7408022E07

• Norton AntiVirus 2012 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2012 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton AntiVirus 2011 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2011 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton AntiVirus 2010 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2010 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton AntiVirus 2009 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2009 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Norton AntiVirus 2008 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2008 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Norton 360 version 6.0 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton 360 version 5.0 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton 360 version 4.0 for Windows XP/Vista/7 for 64-bit OS only
  • Norton 360 version 3.0 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Norton 360 version 2.0 for Windows XP/Vista for 64-bit OS only
  • Symantec Endpoint Protection 11.0 for 64-bit OS only
  • Symantec Endpoint Protection Small Business Edition 12.0 for 64-bit OS only
  • Symantec Endpoint Protection 12.1 for 64-bit OS only
  • Symantec Mail Security for Domino (64-bit) v 8.0.5

Symantec Endpoint Protection Manager installations on Windows platforms (64-bit)

How to update definitions for Symantec Endpoint Protection Manager using the .jdb file.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all vd391e10.jdb | FTP 04/15/2012 04/15/2012 174.11 MB DBCC9E1858115229127696FA29F3E015

Symantec Antivirus Corporate Edition installations on Windows platforms (64-bit)

Use the i64 executable file for 64-bit client installations only if you are using one of the supported products that are listed below. IMPORTANT: Do not use the i64 executable file to update the server version of Symantec AntiVirus.

File Name Creation Date Release Date File Size MD5 | all 20120415-016-i64.exe | FTP 04/15/2012 04/15/2012 174.39 MB 77BDC98FF3752BDAD46ADF614DF65C0D

• Symantec AntiVirus 10.0 Corporate Edition Client for 64-bit OS only
  • Symantec AntiVirus 10.1 Corporate Edition Client for 64-bit OS only
  • Symantec AntiVirus 10.2 Corporate Edition Client for 64-bit OS only
  • Norton AntiVirus 2007 for Windows Vista 64-bit OS only
  • Norton Internet Security 2007 for Windows Vista 64-bit OS only
  • Norton 360 version 1.0 for Windows XP/Vista 64-bit OS only

От официалния сайт е!

http://www.symantec....l.jsp?gid=savce

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да си сваля директно Symantec Endpoint Protection.cloud?

Тръгнах от сайта им да свалям ама се изнервих яко- то ми иска регистрации, и-мейли, кредитни карти..... досадно....и то за триал версия!

Има ли от къде да се свали директно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

И официални линкове без регистрация. Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182 И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите: Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Part1.Installation.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Part1_Installation_EN.exe Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Part2.Tools.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Part2_Tools_EN.exe Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Win32-bit.Client.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Win32-bit_Client_EN.exe Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Win64-bit.Client.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Win64-bit_Client_EN.exe Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.SEPM.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_SEPM_EN.exe Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Linux.Client.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Linux_Client_EN.zip Symantec.Endpoint.Protection.12.1.1.MP1.Mac.Client.EN _http://esdownload.symantec.com/akdlm/CD/MTV/Symantec_Endpoint_Protection_12.1.1_MP1_Mac_Client_EN.zip

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"SymAccount is Symantec's user account management application for Business customers. With a SymAccount, you have unlimited access to Symantec trialware, white papers, and other collateral." Ползвам SEP 12 и все ме препращат да си влизам в акаунта. Не намирам официални линкове без регистрация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми е нужно. На този компютър е пълнофункционалната корпоративна версия - възможно е да ни "разпознават" като свои клиенти. Довечера ще пробвам и у дома - там е инсталирана клиентската непълна версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми е нужно. На този компютър е пълнофункционалната корпоративна версия - възможно е да ни "разпознават" като свои клиенти. Довечера ще пробвам и у дома - там е инсталирана клиентската непълна версия.

Пробвай и без това трябва да ъпдейтнеш до тази версия.Излязла е преди 15 дни :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"SymAccount is Symantec's user account management application for Business customers. With a SymAccount, you have unlimited access to Symantec trialware, white papers, and other collateral." Ползвам SEP 12 и все ме препращат да си влизам в акаунта. Не намирам официални линкове без регистрация.

Тодоре измисляш си!

Публикувано изображение

И официални линкове без регистрация.

Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182

И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите:

Директно копирах адреса и се сваля,това по горе руснаците все го пишат ама аз винаги съм ги свалял директно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники, защо ми е да твърдя неверни неща? У дома е клиентската Symantec Endpoint Protection 12.1.671.4971 Final и снощи, както обикновено, беше обновена. Коригирах някои настройки и експериментирах за кой ли път с различни възможности. Допада ми и ми харесва многовариантността на възможните настройки. После естествено пак ще се чудя как беше по за предпочитане...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ..голяма си "кукичка" значи Придобил си чирпански манталитет....а колко време се минало от тогава :D Показват ти нагледно, че се сваля директно и ти пак...йок та йок :no-no:

Редактирано от Lost in (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече не ми се спори.Не е нужно и да има недоразумения. Че аз точно сега не мога така да ги изтегля, не значи и че другите също трябва да не могат. Някои програми по своему се сработват с браузърите и не само ги контролират, а и ги пазят. SEP 12 бди за всичко около IE 8 - той ми е основен. Сам съм задал такива настройки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У дома е пак така и с клиентската Symantec Endpoint Protection 12.1.671.4971 Final - обновена си е тя. Все ме водят към акаунта ми от миналата година. Май пак съм си забравил името и паролата - при мен тези неща бяха преди 10 месеца... Разбира се - инсталационните файлове си ги съхранявам и са ми налице - но и да не бе така, колко му е да си създам нов акаунт при Симантек... Можем обаче заедно да гадаем защо цялостно така се получава... Сложното винаги ми е било по-интересно. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На SEP 12 липсва ли му според Вас сандбокс-програма? Авторите на версията са го преценили за ненужно. В края на 2009 г имаше промоция "Free 100 years DefenseWall HIPS 2.56 License". Днес намерих инсталационния файл с ключа в една от пощенските ми кутии и я инсталирах. Първи впечатления - добро сработване между корпоративната версия и програмката на Иля Рабинович.Стогодишният ключ за DefenseWall HIPS 2.56 все още си е валиден. Реших и това да пробвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Момчета я ми кажете сега, тази стена на SEP-12 може ли да се настрои да пита? Защото в момента си пуска всичко което иска нет. Не минава теста на grc.com проваля се! Ако има начин да пита покажете настройки с клип или снимки, благодаря предварително. Незнам дали е trialware ама това нещо не иска нито сериал нито ключ, напълно безплатно е!

Редактирано от Highagain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета я ми кажете сега, тази стена на SEP-12 може ли да се настрои да пита? Защото в момента си пуска всичко което иска нет. Не минава теста на grc.com проваля се! Ако има начин да пита покажете настройки с клип или снимки, благодаря предварително.

Незнам дали е trialware ама това нещо не иска нито сериал нито ключ, напълно безплатно е!

Мене лично ме пита дали искам да обядвам в нета даже...

Снимки нямам...Ама в темата май има

И какво е туй grc.com? Пие ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета я ми кажете сега, тази стена на SEP-12 може ли да се настрои да пита? Защото в момента си пуска всичко което иска нет. Не минава теста на grc.com проваля се! Ако има начин да пита покажете настройки с клип или снимки, благодаря предварително.

Незнам дали е trialware ама това нещо не иска нито сериал нито ключ, напълно безплатно е!

Може да се настрои да пита - влиза се в менюто за настройки за заплахи от мрежата. Там са настройките на стената. Поставя се отметката да пита преди да разреши трафик на приложенията.За всяко изменило се приложение мен постоянно ме пита.Стената е с добри възможни настройки.Нужно е време за разучаване и пробване.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се настрои да пита - влиза се в менюто за настройки за заплахи от мрежата. Там са настройките на стената. Поставя се отметката да пита преди да разреши трафик на приложенията.За всяко изменило се приложение мен постоянно ме пита.Стената е с добри възможни настройки.Нужно е време за разучаване и пробване.

Ами благодаря за настройките ,ама не се връзвай на всеки с по 10 акаунта .

Покажи шотове как се прави, защото и на мен ми е трудно да се ориентирам.Ти го ползваш легално и затова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване