Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Symantec Endpoint Protection-11/12 ,проблеми,дискусии,отзиви

Препоръчан отговор

Клиентската версия на SEP 12 дори и при мен създава объркване кое е легално-нелегално...И нямам идея това докога ще продължи. Защото не е нормално "отмъкването" на потенциални купувачи на NIS 2012 и Norton 360. Естествено е корпоративната версия да е по-добра, тя е и доста по-скъпа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 364
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В момента свалям неуправляемите клиенти EN и RU Първо отваряте този адрес в браузъра :http://www.symantec.com/offer?a_id=48182 И след това в нов таб зареждате това, което искате да изтеглите: S

Моля, придържайте се към темата и не използвайте обиди към съфорумците си! Темата беше поразчистена.

Аз великолепно разбирам за какво точно иде реч, но май ти се правиш на ударен и не желаеш да осмислиш какво казвам. Моите уважения към URIEL но той има ли права да редистрибутира този софтуер? По-г

Публикувани изображения

Мене лично ме пита дали искам да обядвам в нета даже...

Снимки нямам...Ама в темата май има

И какво е туй grc.com? Пие ли се?

Ти като не разбираш нищо по добре си налягай парцалите!

Може да се настрои да пита - влиза се в менюто за настройки за заплахи от мрежата. Там са настройките на стената. Поставя се отметката да пита преди да разреши трафик на приложенията.За всяко изменило се приложение мен постоянно ме пита.Стената е с добри възможни настройки.Нужно е време за разучаване и пробване.

Покажи точно къде се слага тази отметка? PrSc SysRq ;):wink12: Редактирано от Highagain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Нужно е време за разучаване и пробване." Не се занимавам с шотове, снимки и видеоклипове за защитни програми. Пък и Германия - Гърция точно сега са 1:1. Гледам мача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказано качество необходимо ли е все да се предоказва за недоинформирани хора!? Нямам нищо общо с рекламните агенти на Симантек. Мога като пират у дома да им ползвам програмите все безплатно, но това сега въобще не се налага. И точно това ме озадачава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зад вещината на мнението стои добрия аргумент, разчитането на уж правдоподобни факти, до които се оставя неопитния потребител ("недоинформирани хора") да достигне сам са леко казано празни приказки. Тук всеки ако има твоето мислене, трябва да се заключат темите и да не се пише за доказани неща и програми както намекна ти... тогава къде отива общуването и дискусията, а аргумента ?

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти като не разбираш нищо по добре си налягай парцалите!

http://www.kaldata.com/forums/topic/189788-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d1%8a%d1%80%d0%b7%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d1%8a%d1%81-%d1%81%d0%b8%d0%b3%d1%83%d1%80%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%82%d0%b0/page__st__980#entry2266812

Пак да кажа че мнението ти не струва и имаш 10 акаунта!

Аз лично се уплаших като ми махнахте мнението.

:tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение и аз уважавам мнението на всеки, и винаги се допитвам до по-знаещите и можещите с цел да се науча. Лека вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение и аз уважавам мнението на всеки, и винаги се допитвам до по-знаещите и можещите с цел да се науча. Лека вечер.

Не се дразни. Моята преценка е далече над преценката на начинаещи ползватели. Те трябва да трупат собствени изводи. Нужно е и време...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само празни приказки бла бла бла, и нито един конкретен отговор :mad: Публикувано изображение Антивируса не ми требе, само стената, напомня на добрата стара sygate, работи и на 7 перфектно :)

Редактирано от Highagain (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивируса не ми требе, само стената, напомня на добрата стара sygate, работи и на 7 перфектно :)

Не разбрах Sygate или SEP работи перфектно на Windows 7 ? Ако Sygate Personal Firewall 5.6.2808 бачка под W7 ще е супер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikssi пробвай при самата инсталация, още в началото да оставиш само стената. Другите компонети които ти предлага като антивирус и др. ги отказваш. И в крайна сметка си имаш стена която работи на 7 същата като sygate

За сега съм с целия пакет, но скоро ще го унинсталирам и оставям само стената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikssi пробвай при самата инсталация, още в началото да оставиш само стената. Другите компонети които ти предлага като антивирус и др. ги отказваш. И в крайна сметка си имаш стена която работи на 7 същата като sygate

За сега съм с целия пакет, но скоро ще го унинсталирам и оставям само стената.

Между впрочем Sygate работи чудесно на XP нищо,че са и спрели поддръжката.

http://majorgeeks.co...Free_d3356.html

пп. Чудесно се сработва с ESET Nod 32 5....

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес направих още един тест на grc.com след като направих малки промени в настройките и вече минава теста с отличен, много добра стена. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При настройките има режими за маскировка на ползваната ОС, за скрито разглеждане на УЕБ страници, за контрол и защита на браузъра от външни прониквания. Само подсказвам - аз не съм педагог от сектор "Предварителна подготовка". Разучавайте, интересно е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Sygate Personal Firewall 5.6.2808 бачка под W7 ще е супер.

И за к'во? За къв чеп ти е тая праисторическа, класическа, стена, от времето когато нямаше даже Виста? Чудя се, как от време на време, някой вземе да извади нещо от нафталина и да се тюхка- колко би било добро, ако работело и сега... Че тя вградената стена на Уин 7 ще върши в пъти повече работа. Ами мАхни си плоския телевизор у вас, и си сложи черно-белия "София-22"! Редактирано от Проектанта (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за к'во? За къв чеп ти е тая праисторическа, класическа, стена, от времето когато нямаше даже Виста? Чудя се, как от време на време, някой вземе да извади нещо от нафталина и да се тюхка- колко би било добро, ако работело и сега... Че тя вградената стена на Уин 7 ще върши в пъти повече работа. Ами мАхни си плоския телевизор у вас, и си сложи черно-белия "София-22"!

Явно не си ползвал стената за да пишеш тия глупости!

В Нод 32 версия 5 има си хипс който може да се настрои добре и писах:

Между впрочем Sygate работи чудесно на XP нищо,че са и спрели поддръжката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Когато рокенрола беше още млад...."

Ти лично ползвал ли си я? Бас държа,че не си! Стената има доста опции и вземи прочети по-горе мнението ми,че става за ХР,никъде не съм писал че е за Win7. Сложил съм я на доста хора с Нод и ХР , защото на него му трябва чиста стена не такава с Хипс. Той хипс си има и настроен си работи прилично без никакви въпроси!

пп. Да не оспамваме тук темата с обсъждането и,макар,че е доколкото знам я купиха от Симантек .

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирах DW 2.56 поради съмнения, че създава смущения за работата на сонара. Trojan.LameShield не ме затрудни с нищо, но успя да се промуши при мен, макар и за кратко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирах DW 2.56 поради съмнения, че създава смущения за работата на сонара. Trojan.LameShield не ме затрудни с нищо, но успя да се промуши при мен, макар и за кратко...

Ей голям си спец. С DW 2.56 и SEP 12, и пак успя да се прецакаш. А само какви ми ги говореше когато съветвах ilv323 отново да сложи чиста антивирусна + стената на Windows-a

Nikval, защо така го съветваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам и идея как и сам да се прецакам. Ако нещо ми влети - то много скоро вече е жертва... Нещо в случая не ми е ясна критиката. Уважавам всяко обосновано мнение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми слагаш по една кошница със защитни продукти и си мислиш, че щом можеш да ги стартираш, вече разбираш от нещо.

А накрая се оказва че отново си заразен.

Преди време бях пробвал и с три едновременно инсталирани защитни стени

ilv323 карал с Avira и дори не знаел, че има и други стени, и съм сигурен че е издържал по-дълго от теб без зараза.

Досега винаги съм се доверявал на Windows firewall и дори нямах идея , че имало други стени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
DW 2.56 може и да си я върна при SEP 12 след някои допълнителни проверки. Понятие "без зараза" няма. Всички сме като под лупа още с влизането в мрежата. Всичко се регистрира и е нужна само причина някой да започне да рови - търсейки нещо си....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване