Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

delcho_

Проблем с клавиатура на лаптоп!

Препоръчан отговор

Здравейте, днес при мен дойде един приятел и ми се оплака, че някои бутони на клавиатурата му не работят. В смисъл такъв, че понякога трябва много силно да ги натиснеш за да хванат, а понякога въобще не хващат. Лаптопа е Toshiba незнам точен модел на 1 година и половина. Дали е възможно да е затлачена с прах и да се нуждае от почистване. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес при мен дойде един приятел и ми се оплака, че някои бутони на клавиатурата му не работят. В смисъл такъв, че понякога трябва много силно да ги натиснеш за да хванат, а понякога въобще не хващат. Лаптопа е Toshiba незнам точен модел на 1 година и половина. Дали е възможно да е затлачена с прах и да се нуждае от почистване. Благодаря предварително.

Едва ли е затлачена. Питай го дали не си е разливал колата или кафето върху нея. Ако не е, но много чати или играе на игри - просто са се износили бутоните. И в двата случая решението е - нова клавиатура. Може и една нормална USB да си купи и да си работи на нея :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.