Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте драги потребители! Нова съм в този форум, дори не знам дали мястото на темата е тук, но просто се нуждая от помощ и от няколко отговора ако е възможно. Въпроса ми е относно Skype, всички потребители (приятели) от моя са се приместили в skype на друг човек! Бихте ли ми казали повече за препращането, как е възможно, как мога да го прекратя?! Без да искам погледнах един лаптоп, отворих програмата и гледам всички мои потребители там :eek: с цел да ме наблюдават какво пиша, и с кого... Ще съм много благодарна да получа помоща Ви, и ако знаете нещо да датете някой съвет! Благодаря предварително!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте драги потребители!

Нова съм в този форум, дори не знам дали мястото на темата е тук, но просто се нуждая от помощ и от няколко отговора ако е възможно.

Въпроса ми е относно Skype, всички потребители (приятели) от моя са се приместили в skype на друг човек! Бихте ли ми казали повече за препращането, как е възможно, как мога да го прекратя?! Без да искам погледнах един лаптоп, отворих програмата и гледам всички мои потребители там :eek: с цел да ме наблюдават какво пиша, и с кого...

Ще съм много благодарна да получа помоща Ви, и ако знаете нещо да датете някой съвет!

Благодаря предварително!

Бива ли да си толкова егоистична !

Ти да имаш много приятели, а те да нямат ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бива ли да си толкова егоистична !

Ти да имаш много приятели, а те да нямат ?

Признавам чуството ти за хумор, браво :eek: Просто не е там въпроса кой колко приятела има, това си е живо нарушение на човешките права, поне аз така ги разбирам нещата, не искам да правя нов skype, искам само цялата тази история да се свършва..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Признавам чуството ти за хумор, браво :eek: Просто не е там въпроса кой колко приятела има, това си е живо нарушение на човешките права, поне аз така ги разбирам нещата, не искам да правя нов skype, искам само цялата тази история да се свършва..

Коя история ?

Аз не разбрах, какъв ти е проблема ?

Ако си влязла с твоя Skype акаунт на друг компютър е естествено да видиш абонатите си в списъка. Те се пазят на сървърите на Skype, а не само на твоя компютър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нова съм в този форум, дори не знам дали мястото на темата е тук, но просто се нуждая от помощ и от няколко отговора ако е възможно.

Въпроса ми е относно Skype, всички потребители (приятели) от моя са се приместили в skype на друг човек! Бихте ли ми казали повече за препращането, как е възможно, как мога да го прекратя?! Без да искам погледнах един лаптоп, отворих програмата и гледам всички мои потребители там :) с цел да ме наблюдават какво пиша, и с кого...

Ще съм много благодарна да получа помоща Ви, и ако знаете нещо да датете някой съвет!

Благодаря предварително!

а като отвори скайп програмата на този лаптоп,въведели твоето име и парола за вход? :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бе хора, скайпа си беще на човека, друго потребителско име! Не съм се логвала! Просо го отвоеих там бяха всички мои абонати и абонатите си на този човек. Аз знам че на който и компютър да седна и да се логна с мойте данни ще са ми там абонатите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бе хора, скайпа си беще на човека, друго потребителско име! Не съм се логвала! Просо го отвоеих там бяха всички мои абонати и абонатите си на този човек. Аз знам че на който и компютър да седна и да се логна с мойте данни ще са ми там абонатите...

Може да е съвпадение, и аз с един приятел имам съвпадение на 50 човека от FB :eek:
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И след като това е чужд акаунт как ще те наблюдават с кой и какво си пишеш - ще се разпитват общите ви абонати ли. Случайно поглеждаш в някакъв чужд компютър, в някакъв чужд скайп...ами де да знам. Иначе е нормално да имаш общи приятели с някой друг - особенно с такъв до чийто компютър имаш достъп.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпроса ми е относно Skype, всички потребители (приятели) от моя са се приместили в skype на друг човек! Бихте ли ми казали повече за препращането, как е възможно, как мога да го прекратя?! Без да искам погледнах един лаптоп, отворих програмата и гледам всички мои потребители там :whist: с цел да ме наблюдават какво пиша, и с кого...

Благодаря предварително!

сменете си паролата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако това което се казва е вярно на дали смяна на паролата ще помогне. Както тя отива и наднича в чужд пуснат скайп - така и на нея значи могат да "надникнат".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това се получава когато преименуваш папката в която ти се пазят всичките хронологии ( не помня точно къде беше, но е с името на акаунта ти) с друго име съответсвтащо на друг Скайп акаунт. Но при това положение могат да прочетат само хронологията която си водела до момента, не и в реално време (освен ако не ти знаят паролата де). Но ти казваш, че си е бил логнат с неговия си акаунт. Ти някога логвала ли си се на този комп с твоя акаунт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди месеци се бях логвала, но компютъра след това беше преинсталиран и повече не съм се . Почти през ден сменям пароли, не си водя хронология, задала съм изчистване на историята и запаметяване-никога. след всичко написано пак трия, абе общо взето няма хронология, това искам да кажа.А до колкото до съвпадението на абонати не съм съгласна, защото всички са там, подредени по азбучен ред, първо са моите, след това са на човека който е скайпа, а и да кажа че моите абонати стоят със питакнки, което също има значение предполагам...Наистина е много странно, също да подчертая, че този човек разбира много от компютри и не се и съмнявам че е направил някоя хакерска гавра...

На моя лаптоп като седна и съм изключила всякакъв вид хронологии, но ще дам пример: преди няколко дни ползвах на една приятелка нейния лаптоп, логнах се в скайп и там започнаха да ми излизат моите писаници...уф!

Преди месеци се бях логвала, но компютъра след това беше преинсталиран и повече не съм се . Почти през ден сменям пароли, не си водя хронология, задала съм изчистване на историята и запаметяване-никога. след всичко написано пак трия, абе общо взето няма хронология, това искам да кажа.А до колкото до съвпадението на абонати не съм съгласна, защото всички са там, подредени по азбучен ред, първо са моите, след това са на човека който е скайпа, а и да кажа че моите абонати стоят със питакнки, което също има значение предполагам...Наистина е много странно, също да подчертая, че този човек разбира много от компютри и не се и съмнявам че е направил някоя хакерска гавра...

На моя лаптоп като седна и съм изключила всякакъв вид хронологии, но ще дам пример: преди няколко дни ползвах на една приятелка нейния лаптоп, логнах се в скайп и там започнаха да ми излизат моите писаници...уф!

Всичко е до зададени настройки, след като тя не си е задала изтриване на хистори, аз като се логна и се показва моята история, напълно съм сигурна, че този човек с моите абонати не е сложил тази опция за изтриване на хронология и може да чете....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно в въпросният човек да се е добрал някак до списъка на твоите абонати, да ги е въвел в своя, а иконата с въпросителна означава, че те не са го оторизирали за достъп до данните им. Достъп дпо твоята хронология, може да има, ако се логне с твоя акаунт. От неговия няма как давиди, какво си писала ти.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно в въпросният човек да се е добрал някак до списъка на твоите абонати, да ги е въвел в своя, а иконата с въпросителна означава, че те не са го оторизирали за достъп до данните им.

И след като не са му дали достъп до данните, той няма как да чете. Така ли да разбирам, само ако и те му дадат пълномощно и не е вече питанка тогава може да следи разговори?

Ами аз се досещам как мога да се оттърва, слагам блокажа и толкова.. но това в краен случай, предупредила съм контактите си да не му дават пълномощно и да видим кво ще разбере! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей, хора! Номерът става по начина който съм описал по-горе и акаунтите разбира се, че ще му излязат с въпросителни тъй като те не са го одобрили, но пък Скайп е прочел хронология за тях и ги е добавил. Пробвал съм го това и със сигурност се получава точно така както е описано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много сол в манджата... каквито и съвети да давате ще е най-добре да си направи нов скайп акаунт. Толкова ли е трудно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дори и да си направи нов Скайп акаунт абонатите пак ще си останат в другия акаунт като такива. Но той може да прочете само хронологията до момента в който е копирал инфото от папката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дори и да си направи нов Скайп акаунт абонатите пак ще си останат в другия акаунт като такива. Но той може да прочете само хронологията до момента в който е копирал инфото от папката.

Ок! Значи да разбирам, че докато не го добавят за приятел той няма как да чете..или..настина хора пълна каща ми е в момента, много проблеми ми се събраха на главата, но не мисля че е тук мястото за тях.. :cool: Та Icemans, я кажи как да я намеря тази папка с инфото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей, хора! Номерът става по начина който съм описал по-горе и акаунтите разбира се, че ще му излязат с въпросителни тъй като те не са го одобрили, но пък Скайп е прочел хронология за тях и ги е добавил. Пробвал съм го това и със сигурност се получава точно така както е описано!

А паролата на другия акаунт ?

Как ще зареди данните на друг акаунт без паролата ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ок! Значи да разбирам, че докато не го добавят за приятел той няма как да чете..или..настина хора пълна каща ми е в момента, много проблеми ми се събраха на главата, но не мисля че е тук мястото за тях.. :whist: Та Icemans, я кажи как да я намеря тази папка с инфото.

Моме!

Вземете и си оправете отношенията с въпросният човек, защото от написаното от Вас се вижда и досеща човек, за какво става на въпрос. Писа ли си паролите, разменяли си компютрите, скара ли се и накрая "калдата" ще ви гледа сеира. Може ли такова нещо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се че зададох въпроса си тук, това са лични отношения които не мисля а и не искам да споделям в "Калдата" Благодаря за отговорите,питах го и той ми обясни че си е препрограмирал скайпа и може да го използва като райдер за .DBB файлове. Използва собствените камъни на скайп по тяхната глава...нищо не е толкоз секюрити в тоя свят и че щом има нещо направено от човек ще се намери и човек който може да го разбие :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А паролата на другия акаунт ?

Как ще зареди данните на друг акаунт без паролата ?

Обяснявам! Ако твоят акаунт за Скайп е "crew2011", то в директория C:\Users\validob\AppData\Roaming\Skype за WIN-7 и C:\Documents and Settings\Application data\user\Skype (за ХР не съм много сигурен пиша го по спомен) има папка с името на самия акаунт "crew2011". Ако аз преименувам същата с името на моя акаунт за Скайп, примерно "icemans" и съответно си пусна Скайпа с моя акаунт то той чете цялата хронология на абонатите от другия акаунт както и ги добавя в списъка ми с въпросителни. Това съм го пробвал преди с някоя от по-старите версии на Скайп - предполагам, че и сега би се получило. Там е работата, че ще мога да прочета само съществуващата хронология - Капиш? Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря icemans! Благодаря и на останалите за отговорите, дано е помогнала на някой моята тема, всичко се случва :) Желая приятен и усмихнат ден на всички !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обяснявам! Ако твоят акаунт за Скайп е "crew2011", то в директория C:\Users\validob\AppData\Roaming\Skype за WIN-7 и C:\Documents and Settings\Application data\user\Skype (за ХР не съм много сигурен пиша го по спомен) има папка с името на самия акаунт "crew2011". Ако аз преименувам същата с името на моя акаунт за Скайп, примерно "icemans" и съответно си пусна Скайпа с моя акаунт то той чете цялата хронология на абонатите от другия акаунт както и ги добавя в списъка ми с въпросителни. Това съм го пробвал преди с някоя от по-старите версии на Скайп - предполагам, че и сега би се получило. Там е работата, че ще мога да прочета само съществуващата хронология - Капиш?

Не е лошо да го пробваш !

Хау !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е лошо да го пробваш !

Не ми се пробва защото предния път когато го пробвах и после си играх сума време да изтрия чуждите акаунти от моя профил. Не твърдя, че става в някоя от последните версии ама и не се знае версията с която е правена магарията коя е била. Според мене мазалото се е получило точно по описания начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.