Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

caspra81

Проблем със фасебоок

Препоръчан отговор

Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later. Това ми изписпва, моля за помош ! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде сега , какво означава "Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later." ?Не знаеш ли ? Или мързела те е накарал да не се опиташ да го преведеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробвай ето тук. Едно Копи-пейст на съобщението там ще ти изясни картинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да най интеренсното е че го прояетох и си го преведох,но ми пише така от 1 ден ! а мойте приятели си влизат он :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър или си изчисти кеш-а на твоя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кеш-а !? не съм добър в сферата на компютрите ! :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър като за начало. Браузър (Browser) - Internet Explorer, Mozilla, Opera, Google Chrome и доста други..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам същия проблем от 4 дни,изчистих кеша,пробвах и с Internet Explorer - не става !!!! помоооощ цялата драма тръгна от линк към ютуб ,който сина ми получи във фб и опита да отвори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са вируси... На последък плъзнаха много във фейса. Обърнете се към раздела за почистване на вируси- Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.