Премини към съдържанието
tulski

Качване на снимки от Nokia 6233

Препоръчан отговор

Имам Nokia 6233 с който искам да вкарам снимки от телефона в компютъра. Намерих му кабел USB, но нещо не става. Телефона разпознава кабела, че е свързан, компютъра разпозна хардуер, инсталира драйвери, долу в трея се появи икона Safely Remove Hardware, но не се получава. Човекът от който взех кабела ми каза в My Computer трябва да има икона или нещо подобно на телефона, оттам ще влезеш в папката и ще изтеглиш снимките. Обаче аз такова не виждам, сигурно греша някъде, досега не съм работил с USB. Къде допускам грешка ?

post-89840-0-84796100-1311266689_thumb.j

post-89840-0-45277700-1311266698_thumb.j

post-89840-0-61371700-1311266706_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам Nokia 6233 с който искам да вкарам снимки от телефона в компютъра. Намерих му кабел USB, но нещо не става. Телефона разпознава кабела, че е свързан, компютъра разпозна хардуер, инсталира драйвери, долу в трея се появи икона Safely Remove Hardware, но не се получава. Човекът от който взех кабела ми каза в My Computer трябва да има икона или нещо подобно на телефона, оттам ще влезеш в папката и ще изтеглиш снимките. Обаче аз такова не виждам, сигурно греша някъде, досега не съм работил с USB. Къде допускам грешка ?

Пробвай с Nokia Ovi Suite. Ето ти и драйвер ако не стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато свържете телфона с компютъра, на дисплея на телефона се появяват няколко опций... избирате Mass Memory или Data Transfer ... ако е с бг меню -> Трансфер на данни... При различните модели наименуванието се различава, но при всички това е втората опция в менюто. Ако всичко е както трябва би следвало в My Computer да ви излезе иконка за паметта на телефона. (би трябвало да се появи до иконката за DVD-то.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

mergy_1, много благодаря за помоща. Извинявам се за закъснелия отговор, снощи стана късно и чак тази сутрин го пробвах. Линкът с Нокиа свърши работа.Само да питам трябва ли да се регистрирам, ако ще е отполза ? Понеже виждам, че ми предлага опция за акаунт, да влизам с ник и парола. Аз си прехвърлих няколко снимки и клипа и без акаунт, ама ако има смисъл да си правя.

Редактирано от tulski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отначало Nokia Ovi Suite. свърши работа, но стават някои нежелани ефекти. Ако не ползвам програмата известно време, като включа телефона към компа, програмата синхронизира и вкарва всички снимки и клипове от телефона в компа. Обаче, ако сега съм качил клип и след 2 часа опитам да кача друг, програмата не го разпознава. Дава ми, че всички данни са синхронизирани и не иска да качи новата информация. А и не виждам никъде някаква опция качи нов клип или подобно. Какъв може да е проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.