Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Видеокартата ми е ASUS EAH5750,но някои игри не тръгват заради някакъв проблем,че не могат да взаимодействат с Ageia PsyX System разгледах из чуждите и нашите форуми и разбрах,че Ageia е закупена от nvidia и в сайта нa nvidia за драйвъри навсякъде се споменават модели на карти на nvidia.За ati не пише нищо .Та общо взето от чуждите форуми,които разгледах имаше доста хора с проблеми с най-различни карти от 4та и 5та серия на ati и уш като си го свалиш тва дори и с ати карта ще ти вървят игрите но при мен нещо не става вече. Преди година някъде беше някъде имах този проблем с Mafia 2 и тогава го свалих това и се оправи,но сега пак започна да изскача кокретно игрите,които ми го искат са Velvet Assassin и Wanted:Weapons Of Fate свалих най-новата версия но не става с нея,след това от коментарите на Velvet Assassin в 1 торент имаше човек със същия проблем,който беше дал линк за въпросната Ageia свалих го,но когато се опитах да го инсталирам ми дава,че моята версия е по-нова и прекратява инсталацията пробвах да деинсталирам моята версия,но не я намирам в списъците нито на контрол панела нито в CCleaner. Та мисълта ми е ако някой има подобна видеокарта или се е сблъсквал с този проблем да предложи решение. http://www.imageupload.org/?d=38A570B71 това е грешката,която излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.