Премини към съдържанието
Bimbo45

Бентли Vs. BMW

Препоръчан отговор

Бентли или BMW?Гласувайте.В неделя е финала и ще се реши кой е по-добрият автомобил.Знаете ли,Бентли се казваше японският ми заек...Мир на праха му. Интересни факти: Бентли - Бентли е известна като една от най-неразбиваемите и бързи коли.фирмата и е конкурентна с Ролс-Ройс. BMW - BMW е компания, основана от Карл Фридрих Рап през октомври 1913 г. в Мюнхен, като първоначално се занимава с производството на двигатели на самолети. Създадената тогава бяло-синя кръгла емблема на BMW се използва и до днес. Представлява стилизирано изображение на въртящо се самолетно витло, но синьо-бялото лого е всъщност част от Баварския флаг.(Благодарим на Уикипедия за цялата информация)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бентли или BMW?Гласувайте.В неделя е финала и ще се реши кой е по-добрият автомобил.Знаете ли,Бентли се казваше японският ми заек...

Нищо не знам за заека ти, мир на праха му. Но имам няколко въпроса по първите 3 изречения от коментара ти:

1. "Бентли или BMW?" - какво за тях?

2. Къде и как да гласувам, а и защо да го правя?

3. финалът на какво е в неделя?

4. Кой ще реши кой е по-добрият автомобил? В какво е по-добър? В кой момент е по-добър? Защо трябва да се решава кой е по-добър? Решението ограничено ли е времево или е завинаги?

5. След присъдата какво ще стане с печелившия автомобил? А със загубилия?

6. Кога ще има съпоставка между Ролс Ройс и Мерцедес? А между Кадилак и Лексус? А между...

Що за тема изобщо е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бентли или BMW? Мани ги тея - по-мощна кола Golf 2 няма особено ако е с пернишка регистрация.

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.