Премини към съдържанието
pride_of_plovdiv_1936

Проблем след инсталация на WinXP

Препоръчан отговор

Здравейте, Аз съм с Windows XP Professional version 2002 SP3. Компютърът ми беше за преинстал,и когато го преинсталирах само Local disk C:\ , а всички програми са ми инсталирани в другия локален диск.Проблема ми е там,че след преинсталацията повечето програми не ми работят. Знаете ли защо се получава тка,а правя всичко както трябва.Благодаря предварително :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз съм с Windows XP Professional version 2002 SP3. Компютърът ми беше за преинстал,и когато го преинсталирах само Local disk C:\ , а всички програми са ми инсталирани в другия локален диск.Проблема ми е там,че след преинсталацията повечето програми не ми работят. Знаете ли защо се получава тка,а правя всичко както трябва.Благодаря предварително :blink:

Когато се инсталуират програми те записват информация в регистрите на WIdnows, както и (рядко) копирато свои файлове в директориите на ОС. За това по-добре преинсталирайте всичките си програми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото новоинсталирания Windows информация в регистрите за тези програми.Ще трябва да ги инсталираш наново. Изпревариха ме :blink:

Редактирано от kashchey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има много програми,които са независими от ос.те се инсталирват на друг дял,след преинсталирване те отново си работят. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има и много програми,които записват dll библиотеки в Windows-директорията и файлове в User.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.