Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Реших да заменя стария си телефон с нещо по-ново, с такъв с ОС. Засега съм се ориентирал към Андроид и съм харесал тези 2 модела. На пръв поглед доста си приличат и на визия и на екстри. Разликата е, че LG-то няма светкавица, но пък по-добро видео. Samsung-а пък има по-добра картина с 16м цвята. Някой може ли даде съвет от личен опит евентуално какви проблеми мога да имам с единия и другия. Интересува ме също силата и качеството на звука и кой прави по-добри снимки (имал съм самсунг преди и съм доволен от качеството на камерата, но пък звука не струва). Засега като че ли клоня към LG-то защото ОС-то може да се ъпгрейдва до v2.3.

Редактирано от just5ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

LG-то разбира се ;).

И откъде се разбира?!? ;)

Аз също съм се ориентирала към Gio-to и ще ми е полезно някакво разяснение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За правилен отговор са необходими и 2-3 уточняващи въпроса: Важни ли са снимките?а видеото?теглото и дебелината на корпуса са доста различни - имат ли значение за теб? Gio - "No DivX/Xvid video support out of the box" - но може да си инсталираш плейър, има по бърз процесор с 33% :) А бе аз съм за Самсунга. За да не обвините в пристрастия - имам LG E720 от първия месец когато го пуснаха в Бг :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.