Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

just5ko

Samsung Galaxy Gio S5660 или LG Optimus One P500

Препоръчан отговор

Реших да заменя стария си телефон с нещо по-ново, с такъв с ОС. Засега съм се ориентирал към Андроид и съм харесал тези 2 модела. На пръв поглед доста си приличат и на визия и на екстри. Разликата е, че LG-то няма светкавица, но пък по-добро видео. Samsung-а пък има по-добра картина с 16м цвята. Някой може ли даде съвет от личен опит евентуално какви проблеми мога да имам с единия и другия. Интересува ме също силата и качеството на звука и кой прави по-добри снимки (имал съм самсунг преди и съм доволен от качеството на камерата, но пък звука не струва). Засега като че ли клоня към LG-то защото ОС-то може да се ъпгрейдва до v2.3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-то разбира се ;).

И откъде се разбира?!? ;)

Аз също съм се ориентирала към Gio-to и ще ми е полезно някакво разяснение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-новия и с по-добрите характеристики, т.е. Самсунга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За правилен отговор са необходими и 2-3 уточняващи въпроса: Важни ли са снимките?а видеото?теглото и дебелината на корпуса са доста различни - имат ли значение за теб? Gio - "No DivX/Xvid video support out of the box" - но може да си инсталираш плейър, има по бърз процесор с 33% :) А бе аз съм за Самсунга. За да не обвините в пристрастия - имам LG E720 от първия месец когато го пуснаха в Бг :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.