Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Joyzef

Проблем със Skype

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам един проблем на който сам не мога да намеря решение и се надявам някой да даде снислена идея. Преди да започна искам да отбележа че с компютрите съм горе-долу на ти но на едно нещо не мога да намеря обяснеие. Та проблема е следния: имам скайп акаунт в който един "приятел" най-редовно си влиза. Какво ли не пробвах-смяна на парола сканиране на пс за шпионски софтуер ии нищо. Но най-странното е следното. Сменявам си отново паролата и след няколко дни от един приятел разбирам че оня пак ми е влязъл в скайпа, тръгвам да си влизам и аз при което ми изписва- грешно потребителско име или парола. Пробвах още няколко пъти и същото. При което си казвам- ясно значи по някакъв начин ми е разбрал паролата от майл-а и я е сменил от там. След което станах от компютъра защото имах друга работа. На другия ден сядам отново тръгвам да си влизам в скайпа и по инерция си пиша мойта си парола и.... бях вписан без проблеми. След това оня ми вика, не разбра ли че колкото и пъти да си смениш паролата винаги ще я разбера? P.S. Въпросния индивид никога не ми е сядал на компа за да е инсталирал keylogger или нещо от сорта, просто не мога да разбера какво става. Просто ми е интересно дори и да ми е сменил паролата през мейла (на който силно се съмнявам да знае паролата) как така после мие сложил същата парола... наистина понякога изпадам в недоумение... Ще се радвзм на свежи идеи.. на мен какво ли не ми мина през главата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам един проблем на който сам не мога да намеря решение и се надявам някой да даде снислена идея. Преди да започна искам да отбележа че с компютрите съм горе-долу на ти но на едно нещо не мога да намеря обяснеие. Та проблема е следния: имам скайп акаунт в който един "приятел" най-редовно си влиза. Какво ли не пробвах-смяна на парола сканиране на пс за шпионски софтуер ии нищо. Но най-странното е следното. Сменявам си отново паролата и след няколко дни от един приятел разбирам че оня пак ми е влязъл в скайпа, тръгвам да си влизам и аз при което ми изписва- грешно потребителско име или парола. Пробвах още няколко пъти и същото. При което си казвам- ясно значи по някакъв начин ми е разбрал паролата от майл-а и я е сменил от там. След което станах от компютъра защото имах друга работа. На другия ден сядам отново тръгвам да си влизам в скайпа и по инерция си пиша мойта си парола и.... бях вписан без проблеми. След това оня ми вика, не разбра ли че колкото и пъти да си смениш паролата винаги ще я разбера?

P.S. Въпросния индивид никога не ми е сядал на компа за да е инсталирал keylogger или нещо от сорта, просто не мога да разбера какво става.

Просто ми е интересно дори и да ми е сменил паролата през мейла (на който силно се съмнявам да знае паролата) как така после мие сложил същата парола... наистина понякога изпадам в недоумение...

Ще се радвзм на свежи идеи.. на мен какво ли не ми мина през главата...

Смениси антивируса с някой по силен пусниси firewall - а на компа и тогава сканирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смениси антивируса с някой по силен пусниси firewall - а на компа и тогава сканирай.

Ем то firewall-a не съм го спирал въобще...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа като сменяш паролата се изпращаше някакво потвърждение или само уведомление на мейл адреса за да се потвърди смяната. И той ако е сменил адреса ти в Скайп с неговия мейл адрес и готово - той просто не потвърждава смяната на паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа като сменяш паролата се изпращаше някакво потвърждение или само уведомление на мейл адреса за да се потвърди смяната. И той ако е сменил адреса ти в Скайп с неговия мейл адрес и готово - той просто не потвърждава смяната на паролата.

Първо не те разбрах за смяна на парола през самия скайп или през сайта (забравена парола) говориш за уведомлението.

А пък и работата е че паролата ми се сменява защото когато си я сменя си влизам с новата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз не знам за какво говоря  :) Помня, че имаше някакво потвърждение на мейла за смяна на парола. През сайта със сигурност - през самия Скайп не знам дали е така. Но ако не е това остава да ти знае и паролата за мейла и да връща паролата през сайта на Скайп и с въпросното потвърждение по мейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе тоий си влиза и с новта ми парола... всеки път като я сменя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.