Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам един проблем на който сам не мога да намеря решение и се надявам някой да даде снислена идея. Преди да започна искам да отбележа че с компютрите съм горе-долу на ти но на едно нещо не мога да намеря обяснеие. Та проблема е следния: имам скайп акаунт в който един "приятел" най-редовно си влиза. Какво ли не пробвах-смяна на парола сканиране на пс за шпионски софтуер ии нищо. Но най-странното е следното. Сменявам си отново паролата и след няколко дни от един приятел разбирам че оня пак ми е влязъл в скайпа, тръгвам да си влизам и аз при което ми изписва- грешно потребителско име или парола. Пробвах още няколко пъти и същото. При което си казвам- ясно значи по някакъв начин ми е разбрал паролата от майл-а и я е сменил от там. След което станах от компютъра защото имах друга работа. На другия ден сядам отново тръгвам да си влизам в скайпа и по инерция си пиша мойта си парола и.... бях вписан без проблеми. След това оня ми вика, не разбра ли че колкото и пъти да си смениш паролата винаги ще я разбера? P.S. Въпросния индивид никога не ми е сядал на компа за да е инсталирал keylogger или нещо от сорта, просто не мога да разбера какво става. Просто ми е интересно дори и да ми е сменил паролата през мейла (на който силно се съмнявам да знае паролата) как така после мие сложил същата парола... наистина понякога изпадам в недоумение... Ще се радвзм на свежи идеи.. на мен какво ли не ми мина през главата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам един проблем на който сам не мога да намеря решение и се надявам някой да даде снислена идея. Преди да започна искам да отбележа че с компютрите съм горе-долу на ти но на едно нещо не мога да намеря обяснеие. Та проблема е следния: имам скайп акаунт в който един "приятел" най-редовно си влиза. Какво ли не пробвах-смяна на парола сканиране на пс за шпионски софтуер ии нищо. Но най-странното е следното. Сменявам си отново паролата и след няколко дни от един приятел разбирам че оня пак ми е влязъл в скайпа, тръгвам да си влизам и аз при което ми изписва- грешно потребителско име или парола. Пробвах още няколко пъти и същото. При което си казвам- ясно значи по някакъв начин ми е разбрал паролата от майл-а и я е сменил от там. След което станах от компютъра защото имах друга работа. На другия ден сядам отново тръгвам да си влизам в скайпа и по инерция си пиша мойта си парола и.... бях вписан без проблеми. След това оня ми вика, не разбра ли че колкото и пъти да си смениш паролата винаги ще я разбера?

P.S. Въпросния индивид никога не ми е сядал на компа за да е инсталирал keylogger или нещо от сорта, просто не мога да разбера какво става.

Просто ми е интересно дори и да ми е сменил паролата през мейла (на който силно се съмнявам да знае паролата) как така после мие сложил същата парола... наистина понякога изпадам в недоумение...

Ще се радвзм на свежи идеи.. на мен какво ли не ми мина през главата...

Смениси антивируса с някой по силен пусниси firewall - а на компа и тогава сканирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смениси антивируса с някой по силен пусниси firewall - а на компа и тогава сканирай.

Ем то firewall-a не съм го спирал въобще...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа като сменяш паролата се изпращаше някакво потвърждение или само уведомление на мейл адреса за да се потвърди смяната. И той ако е сменил адреса ти в Скайп с неговия мейл адрес и готово - той просто не потвърждава смяната на паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа като сменяш паролата се изпращаше някакво потвърждение или само уведомление на мейл адреса за да се потвърди смяната. И той ако е сменил адреса ти в Скайп с неговия мейл адрес и готово - той просто не потвърждава смяната на паролата.

Първо не те разбрах за смяна на парола през самия скайп или през сайта (забравена парола) говориш за уведомлението.

А пък и работата е че паролата ми се сменява защото когато си я сменя си влизам с новата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами и аз не знам за какво говоря  :) Помня, че имаше някакво потвърждение на мейла за смяна на парола. През сайта със сигурност - през самия Скайп не знам дали е така. Но ако не е това остава да ти знае и паролата за мейла и да връща паролата през сайта на Скайп и с въпросното потвърждение по мейл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.