Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се на потребителят nikssi за обидата,която му нанесох вчера.Надявам се да ми прости. С най-добри чувства Alex&Ramesses.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Извинявам се на потребителят nikssi за обидата,която му нанесох вчера.Надявам се да ми прости.

С най-добри чувства Alex&Ramesses.

Остана ли ти някой във форума, на който да не трябва да се извиняваш?!?!

Или го правиш с идеята модераторите да си помислят, че вече няма да правиш така?

Личното ми наблюдение е, че при теб в понятието "най-добри чувства" не се влага нищо.

Когато човек се извинява е добре да бъде искрен.

И принципно извинението не е като "Добро утро" и "Лека нощ", които се казват всеки ден по няколко пъти.

Веднъж в живота е добре да се извиним на някой, но да е искрено, премислено и наистина човека отсреща да види и усети, че всичко е наред вече.

При теб всичко това го няма и извиненията ти са за спорта и за идеята да бъдеш оставен да пишеш във форумите.

Така няма как да спечелиш уважението на който и да е.

И не, не е важно дали ще отговориш и дали ще прочетеш написаното...

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Напълно искрен съм.В това може да си сигурен.Човек се променя.Но разбира се се появява потребител от празни приказки и забава и те оплюва.Аз повече няма да пиша там и да ви притеснявам.И съм ви се извинил.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Постнат съм даже и в бисери от форума от модератор Уайтхард.Всичко обръщате в забава.Циркът там е и без мене.След като извиненията ми не струват според теб няма и давам повече такива.Откакто влязох във вашия раздел станах такъв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Постнат съм даже и в бисери от форума от модератор Уайтхард.Всичко обръщате в забава.Циркът там е и без мене.След като извиненията ми не струват според теб няма и давам повече такива.Откакто влязох във вашия раздел станах такъв.

Не помня в Празни приказки някога с новаците, други потребители да са се отнасяли грубо. Общо взето там всеки е топло приет, може би защото идеята му е такава- да се посмеем, пошегуваме, позабавляваме.

Изумяват ме хора, които могат да си намерят причина да се сджафкат точно там. Кво делите, идея си нямам.

Аз проблеми с твоите изказвания не съм имала, ама е имало моменти, в които спрямо други потребители ми е правило впечатление, че се държиш въз гадничко и то без причина. Та се извинявай, има защо.

И бисера е добър да ти кажа. :cool::eek:

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давай с имена.Алгор казвайки,че съм шизофреник,което е подсъдно.Мерил,учителка която се сваля на всеки и за нея форума е Гепи ме,и пише неграмотно.Хамза - турчин и враждата е на етническа основа. Първия Алгор лично го призовавам на бой ако му стиска и ще викнеме всички жени от празни приказки и забава да видиме колко е мъж.Смъртен бой.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давай с имена.Алгор казвайки,че съм шизофреник,което е подсъдно.Мерил,учителка която се сваля на всеки и за нея форума е Гепи ме,и пише неграмотно.Хамза - турчин и враждата е на етническа основа.

Първия Алгор лично го призовавам на бой ако му стиска и ще викнеме всички жени от празни приказки и забава да видиме колко е мъж.Смъртен бой.

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Значи сме имали етническа вражда така ли, явно едностранно обявена...

Алгор ти е поставил правилна диагноза , то се вижда от километри... И сега и на ербап се мъчиш да се направиш ми се струва .. бих използвал един израз за такива като теб, свързан с полови женски органи, но ще си замълча

А това че Мерил ти пречи с нещо, явно е само твой проблем ( и на подобните ти де ).. Да разбирам ли че си имал някакви " въжделения " и си бил резнат ( не обрезнат а резнат ) и поради това гроздето е кисело :)

Редактирано от Hamza (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Значи сме имали етническа вражда така ли, явно едностранно обявена...

Алгор ти е поставил правилна диагноза , то се вижда от километри... И сега и на ербап се мъчиш да се направиш ми се струва .. бих използвал един израз за такива като теб, свързан с полови женски органи, но ще си замълча

А това че Мерил ти пречи с нещо, явно е само твой проблем ( и на подобните ти де ).. Да разбирам ли че си имал някакви " въжделения " и си бил резнат ( не обрезнат а резнат ) и поради това гроздето е кисело :)

Не съм имал въжделения.Харесвам млади момичета,не възрастни.Просто я пробвах.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иване, спри се вече. Явно сам не виждаш, че на много хора си досадил. Момчетата от техническите раздели не правят изключение. Мисля, че бях ясна и в личното си съобщение и се надявах, да си ме разбрал - ако има хора, които не ти допадат в този форум, просто ги игнорирай. Не е нужно да обиждаш на етническа, сексуална или каквато и да било друга основа. Не е нито етично, нито ти прави чест. Остави Алгор, Хамза и Мерил да отговарят сами за собствените си изявления. Ти не си този, който има право да съди околните, нито аз, нито който и да било. Послушай ме, за добро ти го казвам.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пиша на теб, защото няма никакъв смисъл да пиша на извиняващият се потребител, но ако иска – може и да чете. Все едно – няма да разбере.

За преследванията и за нещата, които ми причини – няма да пиша. След като беше игнориран, мислех че ще се спре. Не съм го докладвала никога, с мисълта, че ако не му обръщам внимание – може и да ме остави на мира. Но не би.

И пиша това не заради него – има неща поправими, но има и непоправими, с които човек няма смисъл да си губи времето. Ами, защото са непоправими.

Пиша, защото преди няколко дни той отново получи предупреждение… И разбира се, по своя си първосигнален път реши, че го е получил заради мен. И понеже още преди да започнат последствията, аз ги бях предвидила, се сдърпах с хората, които бяха застанали на моя страна – Шефката и отчасти Доктора. За което съжалявам. Ето заради това сега пиша тук, защото се надявам сега вече да стане ясна причината, поради която онзи ден хем ме защитиха, хем изригнах срещу защитаващите ме. Просто защото знаех, че това не е решение на проблема и че тепърва последиците ще са за моя сметка.

Ако сложа коментарите му по отношение на мен, дори Ксавиера Холандер би се засрамила. Само дето като пише, че съм изчукала половината форум, а него не, не се сеща чат-пат, че това излага отново него, а не мен. Баси келемето дето трябва да си, за да те игнорира дори една неподбираща/та/.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
    • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само дето като пише, че съм изчукала половината форум....

А мене що пропусна... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Бърже да се поправиш :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давай с имена.Алгор казвайки,че съм шизофреник,което е подсъдно.Мерил,учителка която се сваля на всеки и за нея форума е Гепи ме,и пише неграмотно.Хамза - турчин и враждата е на етническа основа.

Първия Алгор лично го призовавам на бой ако му стиска и ще викнеме всички жени от празни приказки и забава да видиме колко е мъж.Смъртен бой.

Дотук беше тръгнал по прав път, за което повиших репутацията ти, но поради този пост се замислям за предложение за още по-сурово наказание, това за подсъдностите в един от предишните ти постове толкова повече за този важи!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :biggrin: Иване , дори 24 часа не издържа без да се регнеш :biggrin: Замисли се на това - може ли без един форум и какво би правил без него :biggrin: Тук сме за да се забавляваме и да си помогаме , а не да се обиждаме :cheers: Не го ли разбареш това http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif значи си губиш времето тук http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще си изтърпя наказанието и ще се променя.Ще послушам съвета на шефката.Минал съм много психотестове за оръжие и аджеба как специалистите не ми поставиха диагноза.Темата се приключва.Смисъла беше извинение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм имал въжделения.Харесвам млади момичета,не възрастни.Просто я пробвах.

Малкия, имаш проблеми, и то сериозни, независимо от твърденията ти, делата ти го показват... и доста има да учиш за хората, света, че за и самия себе си ...

За общуването ти с хората ( жени и мъже ) се доказа вече... че и лъжеш като разпран циганин...а иначе вдигаш гири и се правиш на мъж... жалка история.. :biggrin:

Редактирано от Hamza (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахахахахах ако сериозно мислите да се биете ще дойдеме, то такова шоу изпуска ли се, пък и лопати шъ си вземем да заровим трупа на падналия хахахха

Хич няма на никого да адвокатствам, обаче за Мерил хич не съм съгласна, тя жената да ме прощава, ама е такава морална цепеница е, че...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хахахахахах ако сериозно мислите да се биете ще дойдеме, то такова шоу изпуска ли се, пък и лопати шъ си вземем да заровим трупа на падналия хахахха

Хич няма на никого да адвокатствам, обаче за Мерил хич не съм съгласна, тя жената да ме прощава, ама е такава морална цепеница е, че...

Диндан, не си мерете полите сега , тук не му е мястото :biggrin::biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Диндан, не си мерете полите сега , тук не му е мястото :biggrin::biggrin:

Замисълът на темата е добър, ама изпълнението нещо е кофти :biggrin:
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:biggrin: Иване , дори 24 часа не издържа без да се регнеш :biggrin: Замисли се на това - може ли без един форум и какво би правил без него :biggrin: Тук сме за да се забавляваме и да си помогаме , а не да се обиждаме :cheers: Не го ли разбареш това http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif значи си губиш времето тук http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Аз мога и без форума.Съгласен съм,че сме тук да се забавляваме и помагаме но не и обиждаме.И да Хамза човек се учи цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пич, приеми, че си сгрешил, изтърпи си наказанието като мъж, без да хленчиш и после ако искаш, се върни и пак си пиши. Някъде беше написал, че сме били затворен кръг и не сме приемали нови хора. Ами то си зависи от човека. Всеки е бил нов, когато е намерил този форум, и по някакъв начин се е приобщил. Но трябва да покажеш желание за това, да уважаваш другите, да изслушваш чуждото мнение и да подхождаш внимателно и дипломатично. На теб това не ти е силната страна. Ти влизаш в темите като слон в стъкларски магазин. Дразниш другите, лепиш им етикети, даваш им обидни квалификации, и после се жалваш, че не сме те приемали. Е как да стане? Потърси първо повредата в собствения си приемник. Конкретно пък в раздел празни приказки и забава отдавна не е имало толкова интелигентни и интересни събеседници, хора с чувство за хумор, които не се вземат насериозно и затова е весело и приятно да се пише там. Хора, които отдавна са надхвърлили чисто виртуалното общуване, много от тях се познават лично и са приятели. И е нормално, когато започнеш да обиждаш някой от тях, другите да реагират. Така че недей си мисли, че има едва ли не някаква конспирация срещу теб. Изтрай си наказанието, и си пиши културно и без заяжданици, и ти гарантирам, че няма да имаш проблем с никого.

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :rolleyes: И как съм го пропуснал този раздел аз http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Да взема ли да се поправя или да си карам на технически § спортни раздели а :blink: Я да си карам като досега ;) да не взема да последвам и аз Ванко;) Редактирано от iliev72 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.