Премини към съдържанието
xterm

Търся човек за компилиране на mktorrent 1.0 за Windows без огр. за създ. файлове

Препоръчан отговор

Здравейте приятели. От няколко месеца се мъча да компилирам mktorrent 1.0 под Windows, но при всяка компилация независимо какви build options съм използвал - когато искам да създам торент от файл или директория които са над 2 GB - mktorrent.exe забива (mktorrent stoped working). Пробвах с какви ли не build-опции от типа на: -D_LARGEFILE_SOURCE -D_FILE_OFFSET_BITS=64 -DUSE_LONG_OPTIONS и др. но без успех. В различните статии пише различно - едни казват опитай с fopen64, други казват че проблемът е в самия компилатор, трети пък ме съветват да променя сорс кода (забравих да спомена че не съм програмирал никога под C#). По изброените - трето отпада, тъй като познанията ми са минимални, второто отпада тъй като MingW да бъде (пре)компилиран под Windows си е цяло мъчение (гледайки особено tutorial-ите) и затова идвам при Вас с цел да Ви помоля за помощ - някой може ли да компилира mktorrent 1.0 под Windows с поддръжка за входящи файлове над 2 GB?

Линк към сорс кода: http://mktorrent.sourceforge.net/

Благодаря предварително на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.