Премини към съдържанието
ogibo

Търся рутер Asus WL-520GU

Препоръчан отговор

Ако с тази си обява нарушавам правилата на форума моля модевете да ме извинят. Някой ако иска да се отърве от такъв рутер нека пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако с тази си обява нарушавам правилата на форума моля модевете да ме извинят.

Някой ако иска да се отърве от такъв рутер нека пише.

Tук има рутери на Asus

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако с тази си обява нарушавам правилата на форума моля модевете да ме извинят.

Някой ако иска да се отърве от такъв рутер нека пише.

Имате ли сериозна причина да е точно този модел и производител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих в нета как може този рутер да се превърни в Wi Fi радио. За това търся и точно този модел. Тук гледам че нови вървят по 90 – 100 лева, а от Турция излизат към 70. За това си търся нещо втора рака и по-евтино да ми седне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих в нета как може този рутер да се превърни в Wi Fi радио. За това търся и точно този модел. Тук гледам че нови вървят по 90 – 100 лева, а от Турция излизат към 70. За това си търся нещо втора рака и по-евтино да ми седне.

Нещо не разбрах с радиото, бихте ли обяснили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://garydion.com/projects/wifiradio/ Това е на кратко. Като за начало няма да слагам „екран” за да е простичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://garydion.com/...ects/wifiradio/

Това е на кратко. Като за начало няма да слагам „екран” за да е простичко.

така като гледам всеки подобен маршрутизатор ще стане, само трябва да намерите схемата. И софтуера е универсален до голяма степен и го има за огромен брой модели. Помислете си отново дали искате този модел, защото може да ви излезе златен :angel19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някакви препоръки за друг маршрутизатор? В интерес на истината не съм се зачел основно в изискванията за маршрутизатор, че английският ми е доста зле. Както споменах по-горе не смятам да слагам екран така че ще наблегнем на софтуера. То май най-добре да си остана с това което ползвам в момента. Един стар DELL дето едвам си мъкни XP-то + FM трансмитер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.