Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем. Когато натисна бутона за чат във фейсбук не се отваря както беше преди, а излиза допълнително прозорче в дясно и там са почти всички абонати, а не само тези на линия.... Явно нещо по настройките но търсих и никъде не намерих начин да го възстановя. Ако знаете как да го оправя това моля пишете ми тук или на скайп lakokara4a_r_p Да не говорим, че даже ве ми показва точното число на хората които са на линия за чат, а само има една единица... Изобщо защо трябва да излизат всички абонати? Не може ли да се появяват само тия на линия които са? Така беше преди. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам следния проблем. ...

Най-долу, най-вдясно има нещо, което прилича на зъбчатка или снежинка и до него има стрелкичка надолу.

Натискате на нея и избирате Hide Sidebar

Редактирано от Shchekn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това го правих, но после като натисна чат пак си излиза същото прозорче... Не се решава така проблема :zipper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това го правих, но после като натисна чат пак си излиза същото прозорче... Не се решава така проблема :zipper:

Защо не питаш във помощният център.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това е новия изглед, сърдете се на екипа на фб - занапред така ще изглежда

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не е така при всички потребители? При някой си старата версия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

вие бихте ли се справили с ъпдейта при 500 милиона потребители за няколко дни? това е процес който отнема доста време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има си програмка, чрез коята се показват само онлайн потребителите. В google търси Fix facebook chat и би трябвало да ти покаже 1-2 сайта. Лично аз ползвах такъв и нямам проблеми. Задължително се рестартира браузера след всяка подобна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе какъв нов изглед - всеки ден си го сменям по 10 пъти. невърмайнд. Успех с решаването на проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

измислете машина на времето и се върнете назад

или си напишете собствена социална мрежа

не че няма начин - но е безсмислено

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

- Когато Фейсбук се бъгва и специалистите мълчат! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък съм забелязал, че зависи и от резолюцията/монитора. Когато бях на 1024х768 го нямах тоя сайдбар, въпреки, че при доста хора го виждах. Онлайн хората излизаха в ляво с аватарчета. Сега съм на 1600х1050 и сайдбара си се появи в момента, в който сложих тоя монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При резолюция на HD го има този бар, когато промените резолюцията на по-ниска го няма!

Иначе в самия Фейсбук има ужасно много бъгове, но това е друга тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

zdarveite imam roblem s feisa kogato vlqza v dqsno mi pokazva koi sa naliiq  i koi nee a po gore mi pokazva koi kakvo e spodelil i kogato iz4akam nqkolko sekyndi i vsi4ko mi stava sivoooo i kogato nqkoi mi pi6e trqbva da onovq sarvara da vidq koi mi e pisal za6to taka xora kajete

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей те незнам дали тука трябва да споделя но съм невежа с тези неща.Значи моя чат от месец период не ми показва от дясно чертичката да видя кой приятели са на линия някъкси се изгуби;другото което е че отдесетина дена ми се загуби в чата моето писане всъщност аз когато пиша не го виждам от моя страна а от получателя се вижда.Може би аз съм виновна за това положение но не мога да се справя а пък в помощ ми отговарят на друг език но аз не разбирам.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.