Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пичове имам проблем с някакъв вирус,който ми сложи антивиросната под 'ENHANCED PROTECTION MODE' по-подробно: Attention! Avira Antivirus operates under enhanced protecion mode. This is a temporary measure necessary for imeditate responce to the threat from virus. No action is required from you. Това дойде след като отворих някъв IP адрес i instalnah flash player от там (от феайсбука),след което ми изписа system error в малко прозорче,след което компа ми се рестартира,успях да го пусна с F8,деинсталирах антивирусната.инсталнах я наново на пак без резултат,пуснах да сканирам с RISING PC DOCTOR и ми излезна че има проблем с файл c/windows/update tray-8/cvchost.exe,отидох на този файл провбах да го изтрия но не успях..сега незнам какво да правя,немога пак да инсталира антивирусната си. >МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ! >Много Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пичове имам проблем с някакъв вирус,който ми сложи антивиросната под 'ENHANCED PROTECTION MODE' по-подробно:

Attention!

Avira Antivirus operates under enhanced protecion mode.

This is a temporary measure necessary for imeditate responce to the threat from virus.

No action is required from you.

Това дойде след като отворих някъв IP адрес i instalnah flash player от там (от феайсбука),след което ми изписа system error в малко прозорче,след което компа ми се рестартира,успях да го пусна с F8,деинсталирах антивирусната.инсталнах я наново на пак без резултат,пуснах да сканирам с RISING PC DOCTOR и ми излезна че има проблем с файл c/windows/update tray-8/cvchost.exe,отидох на този файл провбах да го изтрия но не успях..сега незнам какво да правя,немога пак да инсталира антивирусната си.

>МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

>Много Благодаря

Премествам темата ви в този раздел: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137

Прочетете внимателно важните теми и правилата на раздела!!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.