Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Reaper

Проблем с инсталирането на Free Studio v5.1.4

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем, вчера си преинсталирах компютъра, слагам аз драйвери изобщо всичко. Дойде ред на програмата Free Studio с която тегля клипове от Youtube обаче пустата програма не се инсталира. Иска ми .Net Framework да ама аз я имам и пак неще да се инсталира когато дам самата програма да ми я изтегли влиза някъде в Уиндоуса и нищо не става . Net Framework си я изтеглих от http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=21 , даже изтеглих Framework 4.0i пак неще, Моля помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои версии на Net Framework имаш влез в Control Panel и Add or Remove Programs и кажи кои версий имаш.Ако може и картинка на грешката която ти изкарва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха разбрах къде ми е грешката, когато пусна Уиндоуса ми да се обнови нещата се оправят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.