Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здрaвeйтe,пaк имaм въпроc този път cтaвa въпроc зa тaзи кaртa.иcкaм дa попитaм кaкво ознaчaвa товa 5 мб нa прeзaрeждaнe от 10 лeвa?Вcмиcъл колко интeрнeт e товa и кaк ce изчиcлявa?колко врeмe e cърфирaнeто в интeрнeг 5 мб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами при всяко влизане в какъвто и да било сайт примерно да речем Kaldata зареждат ти се картинки които в същото време все едно сваляш на телефона си и така се натрупват примерно ако една картинка е 100кб 10 картинки ще бъдат 10*100=1000кб-1Мб и от там губиш 1МБ.Това са примерни стойности.Мисля че можеше да забраниш примерно да ти зарежда каквито и да било изображения,но това трябва да си го настроиш от телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

знaчи нямa cмeткa от тaзи кaртa.c тeзи 5мб щe изкaрaм ли 10 мин бeз дa излизaм от интeрнeт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто ги забрави тези смешни 5МБ, Гепи на Макса да си ги заврат там, където слънце не огрява.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дa нaиcтинa нямa cмиcъл.иcкaшe ми ce дa имa прeдплaтeнa кaртa c повeчко врeмe в интeрнeт но явно нямa.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може да ползваш Opera mini :zipper: тя "смачква" сайтовете и ги прави килобайти, но просто 5MB са си много малко и няма да ти стигат до никъде ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз бях се навил на тази предплатена карта, но като поразгледах тук-там и аз се отказах. Тук някъде четох мнение(по спомен) за предплатена карта която плащаш 30 лв., ползваш за четри месеца - 100 МБ. Може да се е отнасяло за мобилен интернет през USB модем - не помня точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купуваш си телефон с Wi-Fi и минаваш на InterBild(ако си във Варна)... ще имаш неограничен нет :giggle1: А ако не искаш да си сменяш доставчика на интернет, просто през Wi-Fi-а търсиш някоя отворена мрежа и така.. Ако си в голям град, няма да ти е трудно да си намираш мрежи :) Пък като си в даскало, обикновенно има парола на Wi-Fi, но се знае, питай някой съученик, все някой ще ти я каже, пък в някоя училища дори няма парола :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това 5МБ не са ли на максимална скорост, а не за определено време в сърфиране?

Редактирано от Cherinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.