Премини към съдържанието
The Reaper

Everest Ultimate Edition. Къде да въведа лицензирания код?

Препоръчан отговор

Здравейте може ли да ми кажете къде да въведа лицензирания код за програмата Everes http://download.cnet.com/Everest-Ultimate-Edition/3000-2086_4-10499291.html , къде да вляза за да въведа кода. Мерси Предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете къде да въведа лицензирания код за програмата Everes http://download.cnet...4-10499291.html , къде да вляза за да въведа кода. Мерси Предварително!

Никъде. Ако желаете използувайте наследствената програма на Еверест, а именно Аида64. Еверест вече не се поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никъде. Ако желаете използувайте наследствената програма на Еверест, а именно Аида64. Еверест вече не се поддържа.

Можеш ли да ми кажеш защо когато въведа кода ОК не може да се клика или изобщо как да въведа кога защото искам да не ми изтича след 1 месец

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете къде да въведа лицензирания код за програмата Everes...

Тук:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми кажеш защо когато въведа кода ОК не може да се клика или изобщо как да въведа кога защото искам да не ми изтича след 1 месец

Отговорът е ясен, програмата е с преустановена поддръжка и по официалният път няма да стане. Прочетете си ЛС, което ще е написано след малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.