Премини към съдържанието
Zealous

Проблем със записване на диск.

Препоръчан отговор

Здравейте, вече за втори път записвам диск със съветника на Windows 7, опитах се да си направя диск с музика за колата, но и двата пъти ми направи впечатление, че се записват 12 - 13 песни и до там, а и двата пъти имаше около 60. Може ли някой да ми каже на какво се дължи това? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за какъв диск говориш - CD или DVD? В какъв формат го записваш - Audio CD, DVD-Audio или друг? Не съм ползвал съветника на Windows 7, но доколкото знам, едно Audio CD може да побере около един час музика, което горе-долу съответства на 12-13 песни със средна продължителност 4-5 минути. http://en.wikipedia.org/wiki/Compact_Disc#Storage_capacity_and_playing_time

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветника ме питаше дали искам да бъде DVD или CD, маркирах CD естествено, друг въпрос е обаче това - какъв точно е бил формата на фаиловете при записването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали устройството в колата чете МР3; ако чете, записвай песните директно на диска, без да ползваш съветници, понеже тези съветници преобразуват МР3 -ките в СД аудио формат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чете Mp3, имам много дискове, тях съм ги записвал още когато бях на XP с Nero, но сега съм почти сигурен, че съветника не ги записва в Mp3 формат... Може и да греша, но... : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за да се записват толкова малко песни си дал диска да се записва като cd audio в тоя формат mp3-ката дето е 3-4мб става файл на който аналогът е wav с размер 30-40мб... ако плеъра чете mp3 записвай дисковете като cd data

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.