Премини към съдържанието
makarov12

Търсия програма да виждам кои е във WI-FI ми

Препоръчан отговор

Привет на всики искам да знам има ли програма с която мога да виждам кои се е сфързал със WI-FI ми и ако мога като опция да го махна?

Редактирано от makarov12 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това може да се види в рутера и без програма, а ако си сложиш и парола, ще си само ти..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има си парола вс е ок,а няма ли др начин да вида това което искам.защотоне съм в БГ и тука нещата са малко др яче!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venci Velikov
        Здравейте 
        Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
        Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
        Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• от El Shaarawy92
        Имам проблем с рутер - TOTOLINK N200RE. ИПроблемът се състои в това, че не мога да свържа телефона си към wi-fi. Всъщност връзка има, но нямам достъп до интернет. Отначало си мислех, че е от телефона (Lenovo A328), но връзката с друг wi-fi става без проблем. Пробвах и с други телефони, понякога става, понякога - не.
      • от DRUIDA
        Наскоро си взех безжични слушалки на Сони и нямах никакви проблеми със телефона, но при безжичната връзка с лаптоп, нещата не седяха така... След продължително ровичкане и търсене на проблема, най-сетне го открих. Всичко идва от WIFI връзката... 
        Когато имам Интернет на лаптопа и си пусна музика на него и слушам през слушалките, започна яко насичане, забавяне, лагване и т.н...
        Аз съм с Broadcom WIFI chipset на лаптопа и пича беше писал, че в неговия случай го е оправил от DEVICE MANAGER----> Broadcom Wifi Chipset---->Properties------> Adanced Tab ------> Bluetooth collaboration се избира и се оправил проблема при него, но при мен си остава...
        Чрез тази идея поне вече разбрах, че проблема е в кръстосването на двата сигнала и от там звуково-сигналните смущения. 
        Някой има ли идея какво мога да направя като промени, за да нямам този проблем (без да трябва да си спирам Интернета на лаптопа) ?

Благодаря предварително!
      • от gamena
         Здравейте! Няколко пъти съм искал помощ в този форум и винаги сте били на ниво, за което съм изключително благодарен!
        Семейството ми има малка къща за гости. В нея даваме на почиващите безплатен Wifi. Към рутера има и постоянно свързан настолен компютър чрез LAN кабел, ОС- Windows 7. Към момента те влизат с парола - 8 цифри.
        Искам да направя достъпа до Wifi да се получава след вписване на e-mail в HTML страница която да се отваря веднага след свързване на устройство към Wifi мрежата.
        Подобно нещо съм виждал в различни заведения, хотели, дори и в БДЖ, но незнам как става. Ако можете да ме просветлите или да ми дадете линк към тема която е разискала въпроса, ще съм много благодарен!
        Благодаря за отделеното време!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.