Премини към съдържанието
Белгиеца

Премествана, оспамена, нежелана тема

Препоръчан отговор

лошо, много лошо

Редактирано от Мес (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да преценяш хората и да определяш характера им по снимка е абсурдно.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не виждам с какво външния вид, ще натежи за доверие в бизнес отношения :bubblegum: А да ти кажа, когато някой непознат ти иска парички за съвместен бизнес, имай едно наум.......

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Външния вид често е за подвеждане на хората, да ги омае... Няма как да се прецени по снимка

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти наистина ли вярваш, че ще получиш адекватен съвет показвайки една снимка ?! :bubblegum: Аз мога да кажа само това, че дамата е хубава.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам , как очакваш по снимка да се каже нещо.Човека си има характер, и начин на мислене , които НЕ е написан върху снимката. "Снимката съм я правил лично аз." Ако искаш да се похвалиш , в отделна тема - ето , постигнал си го :bubblegum: .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти наистина ли вярваш, че ще получиш адекватен съвет показвайки една снимка ?! :speak:

Аз мога да кажа само това, че дамата е хубава.

Ако красива дама ми предложи съвместен печеливш бизнес, ще бягам с 200 :bubblegum: То и да не е дама също де... Тия обещания за :party4: нещо не ми вдъхват доверие.А и тъй ли няма някой близък или роднина, с който да въртят бизнеса, та баш за мене ще се сети.Абе, моя съвет е да я праща " у лево" .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти наистина ли вярваш, че ще получиш адекватен съвет показвайки една снимка ?! :bubblegum:

Еми какво друго да покажа ?

При разговор с нея, изглежда честна, почтена, сериозна, не е някоя фукла да разправя врели не кипели.

Бих допълнил, че съм останал с впечатлението че тя може да има доверие в мен. Споделяла си е с мен много лични нейни преживявания, толкова лични че даже няма да повярвате че се е случило това откровение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или се опитва да те баламоса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При разговор с нея, изглежда честна, почтена, сериозна, не е някоя фукла да разправя врели не кипели.

Бих допълнил, че съм останал с впечатлението че тя може да има доверие в мен. Споделяла си е с мен много лични нейни преживявания, толкова лични че даже няма да повярвате че се е случило това откровение.

След време да не споделяш във форума, колко си бил заблуден.....Добрите измамници са винаги много приятни събеседници и имат почтен вид, то и затова са добри....На някой с лице и поведение на дребен мошеник, едва ли ще му се върже някой, но когато покаже класа..... :fishing3: и рибката кълве(повярвай ми рибар съм и знам ,че шарана не се лъже лесно) .После ти докато :hang: каката ще е :eiffel: или :speak:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съжалявам-

на мен не ми вдъхва доверие.

Просто интуиция,вътрешен глас-както искаш го наречи.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съжалявам-

на мен не ми вдъхва доверие.

Просто интуиция,вътрешен глас-както искаш го наречи.

Точно на интуицията се надявам. Особено женската.

Мерси за отговора.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единствено ти самият можеш да вземеш решението.

Щом питаш какво да правиш, значи някъде дълбоко в теб тлее съмнение в тази дама или в съвместната ви работа.

На твое място аз бих изчакала, за да съм сигурна в човека и в добрата перспектива на съвместната дейност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единствено ти самият можеш да вземеш решението.

Щом питаш какво да правиш, значи някъде дълбоко в теб тлее съмнение в тази дама или в съвместната ви работа.

На твое място аз бих изчакала, за да съм сигурна в човека и в добрата перспектива на съвместната дейност.

Да , да изчака да види снимката и по вестниците или в някой репортаж по ТВ , колко опарени има .....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да , да изчака да види снимката и по вестниците или в някой репортаж по ТВ , колко опарени има .....

Няма такава опасност, идеята е моя, не е тя тази която предлага съвместното сътрудничество.

При всички случай, ако не е тази, ще е някоя друга. Само че, намирането на подждяща партньорка става трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма такава опасност, идеята е моя, не е тя тази която предлага съвместното сътрудничество.

При всички случай, ако не е тази, ще е някоя друга. Само че, намирането на подждяща партньорка става трудно.

Риск има винаги и навсякъде.Трябва да се научиш да слушаш собствената си интуиция, макар и да няма гаранция, че тя няма да те подведе.

Човек винаги носи отговорността за действията си, макар и друг да го е посъветвал да ги извърши.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако искаш да се похвалиш , в отделна тема - ето , постигнал си го .

Е тука не е раздела на чичо ти Стефан, дето ти се радва много на твоя негър в черно-бяло.

Тази снимка въобще не е правена за показване във фотографски раздел или на истински фотографски форум.

А това че ти и явно други посетители на темата сте на мнение че дамата ви харесва, си е ваша преценка. На мен тази дама не ми харесва. Ако ми харесваше, нямаше да е подходяща за обща работа, щото съм женен и съм щял да се чувствам леко гузен пред жена ми.

Та на тази тема става въпрос за нещо, за което трябват пари, които ти например ги нямаш.

Щеше ми се да я пусна в раздел психология, та да я видят хора с по-развита интуиция и те да си кажат "тежката" дума. Обаче, не ми се иска да ми я затворят щото не била за там, та я пуснах тук.

Сега, едно друго пояснение.

С роднини от моя страна не става, защото те са на мнение че било трябвало да делиме на половина доходите. А пък аз нямам такова желание. Понеже аз съм мозъкът който измисля всичко, аз съм този които има необходимите познания и опит и установени връзки с едни неизбежни бизнес партньори. Та роднините без мен, нищо подобно не могат да скалъпят да тръгне да работи. Освен това им стига акъла да се сетят горе-долу, че аз ако се занимавам с нещо, то задължително ще е достатъчно доходоносно според стандарта на живота при мен. И от там, почти сигурни проблеми за възникване на завист у тези роднини които не участват и опит да ми мътят водата, като настройват негативно към мен участващото лице. Щото на мен ми трябва само едно лице, не ми е нужна цялата рода.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...Ако бяхте на мое място, бихте ли се доверили на тази дама ?

Искам от вас да ми кажете дали става за партньорка...

Виждал съм какво ли не по форумите, но си признавам, че направо ме шокира тая тема. Мес, ти какво очакваш да ти кажем тук, гледайки една снимка, независимо кой е авторът ѝ? Че дамата изглежда добре, дори много добре, това е ясно за всеки, стига снимката да не фотошопирана, макар че не виждам смисъл от това. Ти си бил, и най-вероятно продължаваш да си в контакт с дамата, а очакваш от тълпа непознати за теб да пишат съчинение по картинка, както едно време в училище. Само че в час имаше жокери, които насочваха в една или друга насока, а тук виждаме красива (въпрос на вкус) дама с отлична не спортна фигура. Само че външността не дава никаква информация за това що за човек е тя - може да е най-добрият човек на света, но може и да е превъплъщение на рогатия. Може и да съвсем "редова" гражданка, каквито има безброй.

Ти искаш да правиш някакъв бизнес с нея, поне с това впечатление останах от прочетеното. Добре, това си е твоя работа, но ти все си имал нещо предвид, за да поставиш снимката точно на тая дама, а не не някоя друга. Защо избра точно нея? Тя с нещо те е привлякла повече от себеподобните си, дано изборът ти не е базиран само върху външността ѝ.

Има нещо зле прикрито в тая питанка - искаш евентуалния ви съвместен бизнес да остане скрит от жена ти, а същевременно пускаш снимка на дама във форум, който е един от най-многолюдните в страната, как следва да разбираме това?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако няма чувства-интуицията действа.

Иначе става едно мазало мани...

Казвам го от личен опит-парила и духала супата.

Точно за бизнес идеше реч.

Последствията си ги нося и до днес.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

'Mek" Отново си разкрит. Нали се хвалеше, че имаш жена, белгийка и я обичаш. Имаш си син! И него ли така обичаш както жена си?Да! Не е лошо да потърсиш съвет, но твоето не е съвет бе приятелю!!! По болезнено е май ,а? Ех "Мек" ,мек!Да ти имам Белгийските проблеми аз на теб господин "Gizmo" Пожелавам ти успех. Хората са казали една вярна приказка: "На жена и Мъжко магаре, никога не се доверявай". Лошото е, че ти никога не беше я чувал досега. За съвместният ви бизнес и аз съм съгласен, защото все още го мога! Веселяк! Поздрави от мен приятелю!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако е мека душа,за бизнес нестава и проваля и другият.същото се отнася и за теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако няма чувства-интуицията действа.

Иначе става едно мазало мани...

Казвам го от личен опит-парила и духала супата.

Точно за бизнес идеше реч.

Последствията си ги нося и до днес.

Четейки коментара на "Мек" знай, че нищо не си разбрала. Ама хептен нищичко. Смени си професията другарко!

Виждал съм какво ли не по форумите, но си признавам, че направо ме шокира тая тема. Мес, ти какво очакваш да ти кажем тук, гледайки една снимка, независимо кой е авторът ѝ? Че дамата изглежда добре, дори много добре, това е ясно за всеки, стига снимката да не фотошопирана, макар че не виждам смисъл от това. Ти си бил, и най-вероятно продължаваш да си в контакт с дамата, а очакваш от тълпа непознати за теб да пишат съчинение по картинка, както едно време в училище. Само че в час имаше жокери, които насочваха в една или друга насока, а тук виждаме красива (въпрос на вкус) дама с отлична не спортна фигура. Само че външността не дава никаква информация за това що за човек е тя - може да е най-добрият човек на света, но може и да е превъплъщение на рогатия. Може и да съвсем "редова" гражданка, каквито има безброй.

Ти искаш да правиш някакъв бизнес с нея, поне с това впечатление останах от прочетеното. Добре, това си е твоя работа, но ти все си имал нещо предвид, за да поставиш снимката точно на тая дама, а не не някоя друга. Защо избра точно нея? Тя с нещо те е привлякла повече от себеподобните си, дано изборът ти не е базиран само върху външността ѝ.

Има нещо зле прикрито в тая питанка - искаш евентуалния ви съвместен бизнес да остане скрит от жена ти, а същевременно пускаш снимка на дама във форум, който е един от най-многолюдните в страната, как следва да разбираме това?

Както винаги и сега си много ТОЧЕН!

Винаги съм знаел, че в този форум има много умни жени и мъже!

Нали бе "Мек"

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Добре,бате,щом казваш
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.