Премини към съдържанието
bore_kk

Компютъра не отквира втория дял на хард диска

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с компютъра. Преинсталирах си хард диска като първо премахнах двата дяла и после ги създадох наново. Инсталацията завърши нормално, но след това не открива втория дял на харда. Първия дял го открива без проблеми, но втория изобщо не се вижда. Каква може да е причината според вас. Моля помогнете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с компютъра. Преинсталирах си хард диска като първо премахнах двата дяла и после ги създадох наново. Инсталацията завърши нормално, но след това не открива втория дял на харда. Първия дял го открива без проблеми, но втория изобщо не се вижда. Каква може да е причината според вас. Моля помогнете ми.

втория дял вероятно не е форматиран, отидете в управлението на дисковете и го форматирайте и му дайте буква

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CAPNEMO, много ти благодаря за помощта. Компютъра откри втория дял, даде му буква и сега го форматира. БЛАГОДАРЯ !!!!!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.