Премини към съдържанието
pfoenix

Проблем с компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте! на всички за този проблем не можах да намеря решение ... значи от както преинсталирах уиндоус-а ми излиза следното ... Ще може ли някой да ми помогне да го оправя? Благодаря, предварително! линк: http://prikachi.com/...71/3614771m.jpg

П.С. чак когато натисна F1 се оправя ...

Редактирано от pfoenix (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да си опитвал да обновяваш BIOS или да си пипал нещо друго по него ? Грешката се появява при различни данни между тези в паметта на CMOS и записаните в BIOS. Така че може и батерията да е за смяна. Или ако си изключил компютъра директно от копчето, но това по-скоро щеше да се появи еднократно, освен ако всеки път не изключваш машината по този начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така никога не го изключвам компютъра. Просто вече 3 пати в един ден тока спря внезапно и след преинсталацията на уиндоус-а от тогава взе да ми прави този проблем ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами то за системата е все едно дали е изключена директно от копчето или е спрял тока. Може да нулираш CMOS или да извадиш батерийката за малко и после пак да си я поставиш обратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така дали ще се оправи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземи си купи нова батерия! Настрой си датата и часа в биоса! Ако продължава да ти иска F1,забрани всички прекъсвания (пак в биоса)! Батерията е изтощена или не контактува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така дали ще се оправи ?

Не, предлагам ти безсмислени действия с цел да ти загубя времето и по възможност - нервите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.