Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
iLDiavolo

Проблем с влизане в Facebook

Препоръчан отговор

Извинявам се, ако пиша на грешното място, но тук ми се стори най-удачно. ;)

До вчера вечерта нямах никакви проблеми със зареждането на Facebook. Днес обаче след 1-я ми опит за Log On започна да ми показва следния екран:

Публикувано изображение

Първоначално помислих, че проблемът е в сайта, но опитах от друг компютър и не срещнах никакви препятствия. Изчистих цялата история на Мозилата, пробвах и с Хром-а, но ефект няма. Доколкото разбрах от приятели са получили от моя профил съобщения в чата от сорта на "How are you today" или подобни.

Можете ли да ми кажете на какво може да се дължи това и как да се справя с този проблем? Не съм от хората, които не могат без Facebook, но използвам често тази социална мрежа за връзка с приятели в чужбина и бих се радвал, ако нещата се оправят :baby:

Редактирано от mcg_92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо му няма на Фейса,ей го бачка си

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че бачка. При мен не бачка.... Като гледам май и Avast-a е дал фира :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,аз имах същият проблем.Поразрових се и разбрах ,че имам проблем с hosts файла.Свалих нов,но стана още по-зле,като напиша www.facebook.com ме препраща към www.facebook.com/xampp и ми иска парола...обаче намерих решение: www.www.facebook.com малко е не пълноценно но върши работа..Ако някой знае как да реша проблема с хостс файла нека драсне едно мнение.

Редактирано от Kastiel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,аз имах същият проблем.Поразрових се и разбрах ,че имам проблем с hosts файла.Свалих нов,но стана още по-зле,като напиша www.facebook.com ме препраща към www.facebook.com/xampp и ми иска парола...обаче намерих решение: www.www.facebook.com малко е не пълноценно но върши работа..Ако някой знае как да реша проблема с хостс файла нека драсне едно мнение.

Най-вероятно проблемите ви са по-големи от модифициран hosts файл. Прочетете темата от линка в горния ми пост !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Soviet Soldier
      Здравейте. Блокираха ме днес, заради едно видео в затворена група. Някой дебил го е докладвал и от ФБ изобщо без да са наясно с обстоятелствата, директно са ме блокирали за 7 дни. Категорично въпросното видео не е повод да бъда блокиран, и държа да изясня недоразумението, но като търся в ФБ ми дава тонове напълно безполезна информация, но не и начин да се свържа директно с екипа. Ако е възможно да ми обясните, как да го сторя, къде точно мога да пиша до екипа на ФБ, относно изясняване на недоразумение? 
    • от septemberrain
      Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
      Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
    • от Димитър Кунчев
      Привет, драги съфорумници.
      От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
      Искрено моля за вашето съдействие: :))
      На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
      По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
      Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
      не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
      Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
      Моля за вашето съдействие :))
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.