Премини към съдържанието
iLDiavolo

Проблем с влизане в Facebook

Препоръчан отговор

Извинявам се, ако пиша на грешното място, но тук ми се стори най-удачно. ;)

До вчера вечерта нямах никакви проблеми със зареждането на Facebook. Днес обаче след 1-я ми опит за Log On започна да ми показва следния екран:

Публикувано изображение

Първоначално помислих, че проблемът е в сайта, но опитах от друг компютър и не срещнах никакви препятствия. Изчистих цялата история на Мозилата, пробвах и с Хром-а, но ефект няма. Доколкото разбрах от приятели са получили от моя профил съобщения в чата от сорта на "How are you today" или подобни.

Можете ли да ми кажете на какво може да се дължи това и как да се справя с този проблем? Не съм от хората, които не могат без Facebook, но използвам често тази социална мрежа за връзка с приятели в чужбина и бих се радвал, ако нещата се оправят :baby:

Редактирано от mcg_92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо му няма на Фейса,ей го бачка си

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че бачка. При мен не бачка.... Като гледам май и Avast-a е дал фира :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,аз имах същият проблем.Поразрових се и разбрах ,че имам проблем с hosts файла.Свалих нов,но стана още по-зле,като напиша www.facebook.com ме препраща към www.facebook.com/xampp и ми иска парола...обаче намерих решение: www.www.facebook.com малко е не пълноценно но върши работа..Ако някой знае как да реша проблема с хостс файла нека драсне едно мнение.

Редактирано от Kastiel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,аз имах същият проблем.Поразрових се и разбрах ,че имам проблем с hosts файла.Свалих нов,но стана още по-зле,като напиша www.facebook.com ме препраща към www.facebook.com/xampp и ми иска парола...обаче намерих решение: www.www.facebook.com малко е не пълноценно но върши работа..Ако някой знае как да реша проблема с хостс файла нека драсне едно мнение.

Най-вероятно проблемите ви са по-големи от модифициран hosts файл. Прочетете темата от линка в горния ми пост !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от septemberrain
        Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
        Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
      • от Димитър Кунчев
        Привет, драги съфорумници.
        От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
        Искрено моля за вашето съдействие: :))
        На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
        По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
        Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
        не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
        Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
        Моля за вашето съдействие :))
      • от Nikoka
        Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
      • от markas86
        Здравейте!
        Искам да попитам има ли начин да видя архивираните си съобщения в messenger/facebook?
        Преди беше лесно и за това са в архива ми,но сега след постоянни актуализаций и т.н. вече не знам как да вляза в архива на съобщенията си.
        Благодаря
      • от mikrotik
        Здравейте ! От няколко дни си пиша с една мацка във Фейсбук, но изведнъж тя спря да ми пише и не мога да разбера моя ли е вината за това и дали в мен е проблема. Моля дайте мнение и съвет какво да правя - харесвам я и искам да имам връзка с нея и ми е гадно, че не ми пише. 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.