Премини към съдържанието
Богатир

Проблем след инсталацията на K-Lite Codec Pack 7.5.0 Full

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Някой може ли да ми даде линк към клип в Ю Туб кои отметки трябва да маркирам при инсталацията на K-Lite Codec Pack, защото бях със стара версия и реших да я обновя с най-новата, но сега клиповете които са flash video и филмите в AVI формат ми ги дава с размацани цветове, зелена дълга черта долу. Слагах навсякъде тикчета но нещо явно не е както трябва? И още нещо не ми е ясно, относно Thumbnails - там трябва ли да слагам тикчета, или не защото бях чел някъде че там не е добре да се слагат?!

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами мисля че и там съм сложил тикчета. Сякаш насякъде сложих?! Сега ще деинсталирам и инсталирам кодеците отново. Не става. Явно нещо не е както трябва?!

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възстанових системата чрез System Restore с три дни назад и си върнах старите кодеци. Вече картината е наред. Преди това деинсталирах и инсталирах наново пет пъти - не се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.