Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SCANIA 55

Защо ми лагват игрите?

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже защо ми лагват игрите ? ;) Microsoft Winows XP Profesional Версия 2002 service pack 3 AMD Athlon™ II X2 250 Processor 3.01 Ghz,3.25 GB RAM Тип на адаптера NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a Vram 512 MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото видеокартата ти е много слаба!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MERSI za informaciqta :giggle1:

А не можа ли сам да се сетиш? С тая карта не може да играеш нещо повече от Far Cry I на Medium детайли без AA и AF. Предполагам, на 800х600 резолюция и Low детайли, няма да имаш проблеми и при по-нови игри. Но ако питаш мен, вложи някой лев за външна видеокарта, но не много, защото ефектът пак може да бъде подобен - тоест лаг, но по други причини.

И си оправи латиницата, защото ще ти изтрият поста. Да забелязваш някой тук да пише като теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.