Премини към съдържанието
luxeon__

Проблем със преинсталация !

Препоръчан отговор

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM .. всичко правя както трябва изписва ми Press any kay to boot from CD и като натисна нещо и не отчита изобщо.. незнам дали отчита клавиатурата но като си влезе в Windowsa си работи.. Другия проблем заради който исках да го преинсталирам е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък.. Това е главния проблем заради които искаше преинсталация ако имате решение как да го накарам да спре да се ресва не ми е нужна преинсталация .. Благодаря предварително..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблемът Ви вероятно е хардуерен. Иначе казано няма да се поправи с преинсталация на операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM .. всичко правя както трябва изписва ми

Press any kay to boot from CD и като натисна нещо и не отчита изобщо.. незнам дали отчита клавиатурата но като си влезе в Windowsa си работи..

Другия проблем заради който исках да го преинсталирам е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък.. Това е главния проблем заради които искаше преинсталация ако имате решение как да го накарам да спре да се ресва не ми е нужна преинсталация ..

Благодаря предварително..

Да не би диска, който използвате да не е бутващ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да не би диска, който използвате да не е бутващ

.е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим... Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Редактирано от Alain Delon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим...

Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Ами ако е с USB клавиатура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук пак започват тези досадни въпроси: Каква е операционната система Дъно? Процесор ?Клавиатура ? Ако е USB има ли поддръжка от BIOS? .............. Въпреки че можем да извличаме информация от Вселенското Информационно поле,Това се случва изключително рядко.

Редактирано от kashchey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със USB е клавиатурата .. и като дам на Последната най-добра конфигурация не става нищо пак същия проблем.. пак се рестартира.. П.С Забравих да спомена ,че бяхме дали пак последните най-добри настройки и се изключи и като го включа не тръгваше монитора.. изкарах едната РАМ плочка и тръгна.. размених плочките на един и същ слот и пак тръгва сложих 2-те плочки само ,че този път 2-рата я сложих на 3-тия слот и тръгна ,а като е на 2-рия не тръгва монитора само компа си бръмчи ама картина няма.. Целта ми е да премахна проблема със рестартирането.. а да кажа и от къде дойде проблема .. реших да обновя видео драйвери.. та изтеглих ги инсталирам и след като рестартирах компа почна да се рестартира ,но преди това не бях махнал старите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук пак започват тези досадни въпроси:

Каква е операционната система

Дъно? Процесор ?Клавиатура ? Ако е USB има ли поддръжка от BIOS? ..............

Също и дали след рестарта компютъра издава някакви бийпове?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим...

Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Говорим за Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Под safe mode пак ли е така? Демек да деинсталираш тези драйвъри.

Редактирано от Alain Delon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Под safe mode пак ли е така?

Демек да деинсталираш тези драйвъри.

Когато се опитам да дам Safe Moda не ми отчита клавиатура .. не мърда нищо и трябва да изчакам секундите.. Явно е от клавиатурата защото и 2-те са с USB утре ще пробваме с друга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM ..

И аз съм опитвал със щайга , но никога не ми се е получавало - трябва компютър. Шегувам се. Ако беше споменал какво е дъното щяхме да изровим инфо за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ресетни си БИОС-а!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.