Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

luxeon__

Проблем със преинсталация !

Препоръчан отговор

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM .. всичко правя както трябва изписва ми Press any kay to boot from CD и като натисна нещо и не отчита изобщо.. незнам дали отчита клавиатурата но като си влезе в Windowsa си работи.. Другия проблем заради който исках да го преинсталирам е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък.. Това е главния проблем заради които искаше преинсталация ако имате решение как да го накарам да спре да се ресва не ми е нужна преинсталация .. Благодаря предварително..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът Ви вероятно е хардуерен. Иначе казано няма да се поправи с преинсталация на операционна система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM .. всичко правя както трябва изписва ми

Press any kay to boot from CD и като натисна нещо и не отчита изобщо.. незнам дали отчита клавиатурата но като си влезе в Windowsa си работи..

Другия проблем заради който исках да го преинсталирам е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък.. Това е главния проблем заради които искаше преинсталация ако имате решение как да го накарам да спре да се ресва не ми е нужна преинсталация ..

Благодаря предварително..

Да не би диска, който използвате да не е бутващ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би диска, който използвате да не е бутващ

.е ,че когато влезе във Windowsa стои мах 10 секунди и се рестартира самичък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим... Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим...

Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Ами ако е с USB клавиатура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не можем да гадаем...не е описал конкретно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пак започват тези досадни въпроси: Каква е операционната система Дъно? Процесор ?Клавиатура ? Ако е USB има ли поддръжка от BIOS? .............. Въпреки че можем да извличаме информация от Вселенското Информационно поле,Това се случва изключително рядко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със USB е клавиатурата .. и като дам на Последната най-добра конфигурация не става нищо пак същия проблем.. пак се рестартира.. П.С Забравих да спомена ,че бяхме дали пак последните най-добри настройки и се изключи и като го включа не тръгваше монитора.. изкарах едната РАМ плочка и тръгна.. размених плочките на един и същ слот и пак тръгва сложих 2-те плочки само ,че този път 2-рата я сложих на 3-тия слот и тръгна ,а като е на 2-рия не тръгва монитора само компа си бръмчи ама картина няма.. Целта ми е да премахна проблема със рестартирането.. а да кажа и от къде дойде проблема .. реших да обновя видео драйвери.. та изтеглих ги инсталирам и след като рестартирах компа почна да се рестартира ,но преди това не бях махнал старите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пак започват тези досадни въпроси:

Каква е операционната система

Дъно? Процесор ?Клавиатура ? Ако е USB има ли поддръжка от BIOS? ..............

Също и дали след рестарта компютъра издава някакви бийпове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я опиши за каква ОС говорим...

Използвай след рестарта DEL бутона...влез в БИОС и маркирай-Последна добра конфигурация

Говорим за Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под safe mode пак ли е така? Демек да деинсталираш тези драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под safe mode пак ли е така?

Демек да деинсталираш тези драйвъри.

Когато се опитам да дам Safe Moda не ми отчита клавиатура .. не мърда нищо и трябва да изчакам секундите.. Явно е от клавиатурата защото и 2-те са с USB утре ще пробваме с друга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така имам следния проблем до преди малко се мъчих да преинсталирам една щайга.. така и така не стана не иска да боотва през CD-ROM ..

И аз съм опитвал със щайга , но никога не ми се е получавало - трябва компютър. Шегувам се. Ако беше споменал какво е дъното щяхме да изровим инфо за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетни си БИОС-а!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.