Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Честит рожден ден на едно момиче!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Честитим рожденните дни на много хора във форума. Аз ще направя нещо друго - ще честитя на едно момиче, което не познавам, но срещнах информация за нея във вестника, която ме разчувства....

Ето прочетете:

10-годишната Елена Радкова от Велико Търново празнува вчера за първи път рождения си ден, тъй като се грижи сама за четирите си по-малки братчета и сестрички. Съучениците на Елена от 2-ри клас й устроиха незабравимо тържество.

18010012.jpg

Честит рожден ден, Елена!

Да си жива и здрава!

Едва ли има по-силен човек от теб... успех и късмет в живота!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е жива и здрава тази Българка, не мога да си представя какво детство ще изживее щом на 10 трябва да се грижи за някой.

Що за пародия е нашата държава след като позволява да се случват такива неща....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен!

Пожелавам ти да си жива и здрава и много щастлива. Усмихвай се повече, винаги помага :) И успехи. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да е жива и здрава тази Българка, не мога да си представя какво детство ще изживее щом на 10 трябва да се грижи за някой.

Що за пародия е нашата държава след като позволява да се случват такива неща....

<{POST_SNAPBACK}>

Прав си,бетер пародия е това,което е останало от Страната на чудесата sad.gif

Милата,наистина ли няма кой да й помогне-на нея и на братчетата и сестричетата йsad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех пожелавам на детето,заслужава го.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно как успява да се грижи за по малките си братя и сестри!

Пожелавам да е все така упорита!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит да й е рождения ден!

Най-вече здраве и сили да продължава напред!

Жалко, на децата трябва да се пожелават безгрижно детство и много игри. sad.gif

Успех! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на това страхотно мимиченце.Възхищавам и се че не се е предала и се справя въпреки трудностите.Сигурен съм,че ще успее това дете на такива хора като нея трябва да помагаме който с каквото може.Искрено и пожелавам много щастие и успех.Сигурен съм че един ден това дете ще е много щастливо. Знаете ли защо?Защото си го е заслужила cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ! ;)

Ама това малко невъзможно ми се струва! Принципно знам от леля ми,че деца под 18 години без родителски грижи моментално се настаняват в дом... fifa дай допълнително инфо, как така се грижи сама , че и за 4 деца ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Fifa дай допълнително инфо, как така се грижи сама , че и за 4 деца ?!

<{POST_SNAPBACK}>

Нямам повече инфо... търсих, но нищо не намерих :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много е възможно родителите да не са читави, но да се водят по документи такива - в противен случай социалните следва да се погрижат за тях

така или иначе да е живо и здраво детето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да е жива и здрава и да има много успехи,направо не си представям как успява,та те повечето хора дето са дърти магарета сами за себе си не могат да се грижат,та камо ли за други.На това момиче шапка му свалям :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!!! Ума ми не може да побере как едно 10 годишно момиче се грижи за други хора! Единственото ,което можем да и пожелаем е да е жива и здрава!

Както е казал великия Иван Вазов: "ЕВАЛА, МАШАЛАХ, АФЕРИМ" :clap::):wors:

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво!!! Ума ми не може да побере как едно 10 годишно момиче се грижи за други хора! Единственото ,което можем да и пожелаем е да е жива и здрава

<{POST_SNAPBACK}>

Така е.

На 10години трябва да мислиш за други неща,а не да гледаш по малките си братя/сестри.

Ако някой намери информация за момиченцето нека я сподели.

Ако може с нещо да и се помогне.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, ужасно жестоко е когато дете не празнува рождения си ден. Когато няма детство. Желая и здраве, късмет, щастлив живот. Дано по-нататъчния и живот е компенсация на този който живее сега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване