Премини към съдържанието
vankytyg

Проблем с wi-fi за линдолс 7

Препоръчан отговор

ми сърди се...опитахте ли с лакомство? а сега седнете, дръжте се малко по-сериозно и току-виж сте поличили смислен отговор на смислен въпрос и си инсталирайте драйвърите

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво ще рече не може да се свърже? не намира мрежи или не се вижда wi-fi адаптера? щото първото може да се случи примерно поради инсталиран windows search и по други софтуерни причини, а второто поради nvidia чипсет или изключен с клавишна комбинация или от ключето wi-fi adapter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво ще рече не може да се свърже? не намира мрежи или не се вижда wi-fi адаптера?

щото първото може да се случи примерно поради инсталиран windows search и по други софтуерни причини, а второто поради nvidia чипсет или изключен с клавишна комбинация или от ключето wi-fi adapter

На SET UP A NETWORK

Пише

Choose the wireless router or access point you want to configure

it night take up to 90 seconds for unconfigured devices on your networ to apper.

И ништо не открива.

ми сърди се...опитахте ли с лакомство?

а сега седнете, дръжте се малко по-сериозно и току-виж сте поличили смислен отговор на смислен въпрос

и си инсталирайте драйвърите

Инсталирах всички драйвери.

Редактирано от vankytyg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На какво :offtopic_s: ... линдолс 7 е те таково животно нема :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.