Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Духът на убита робиня запечатан на снимка

Британски таблоид публикува фотографиите на най-страховитите призраци

Специалистите по паранормални явления в продължение на десетилетия изучават изображения на обекти, за които се твърди, че са на призраци. В търсене на поредната сензация британският таблоид „Дейли Мейл“ се опита да наплаши читателите си със снимки на духове.

Повечето от фотографиите може да минат за манипулация или за припокриване на кадър върху кадър. Няма обаче как да не ви се смръзне кръвта от историите, които стоят зад снимките.

Хлои е била робиня в една от плантациите в американския щат Луизиана. Тя обичала често да подслушва стопанина си и веднъж той я заловил. За да я накаже, й отрязал ухото.

В отговор робинята му приготвила ястие с отровни листа, но първи го опитали дъщерята и съпругата на мъжа, след което починали.

Хлои се опитала да избяга, но била заловена и убита заедно с други роби за назидание. Оттогава духът й броди из плантацията, подслушвайки разговорите на посетителите. Именно това показва направена в имението снимка.

През 40-те години на миналия век австралийка заснела гроба на дъщеря си, починала година по-рано. Жената била потресена, когато на проявената снимка се оказало малко момиченце, излизащо от гроба.

В края на 90-те години изследователят на паранормални явления Тони Хили посетил страховитото място. Той установил, че преди смъртта на момиченцето там са били погребани две други малки момиченца.

Лицата на друга фотография принадлежат на моряците Джеймс Кортни и Майкъл Михън, които са загинали при нещастен случай с петролния танкер „Уотъртаун“. След погребението им екипажът на кораб започнал да вижда лицата им във вълните, образувани от движението на плавателния съд.

На друга фотография е заснет последният дъх на умиращ мъж. В кадъра са попаднали още три светещи сфери.

Някои са уверени, че това е духът на покойника. Скептиците са на мнение, че те представляват петна от палци върху негатива.

В сграда, в която някога е имало магазин, през 2002 година са били запечатани на лента клиенти от оня свят.

На фотография, направена по време на Гражданската война в САЩ, пък е заснет призракът на мъж, който се качва по стълбите. Твърди се, че това е загинал войник, пише БТА.

dnes.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спорът има или не призраци, ми напомня великият такъв в началото на 20 век, между две групи учени, водени от Айнщайн и Бор, по въпроса от какво се състои енергията. Едните смятали, че от вълни, а другите - от частици. Събрали се през 1925 година за да проведат известния в последствие експеримент на наблюдателя. В резултат на него станало ясно, че всяка от страните вижда под микроскоп това, в което вярва. Апропо това се отнася и за всичко останало. Материалният свят е продукт на нашето мислене. Ерго - всички са прави за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналия месец се е самоубил млад мъж, доколкото разбрах се е хвърлил от съседния покрив.

После осъзнах че е той, духът му не може да намери покой.

След полунощ започва да се върви горе, тропа се все едно някой е много ядосан.

Питах и съседите и те потвърдиха че се будят от странния шум.

Абе все едно някой искаше да ни разруши покрива - като земетресение ама от горе - такова е усещането.

Е проверихме таванските помещения, да не би да се е самонастанил някой ама не.

Нито са разбити вратите, нито е влизано там.

Ангорката ми много често се заглежда към тавана, в ъгъла, и настръхва.

Ако не вярвате елате да ни пазите страх, спим на светната лампа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От отвъдното! Духът на починал дядо се яви на кръщенето на внучето си

Видението се появило на стената в черква, заснели го на снимка

Кентърбъри , Великобритания
Публикувано изображение
Снимки: 2
Публикувано изображение

Баба остана в потрес, след като на снимка от кръщенето на внучката си, публикувана във Фейсбук, тя видя духа на своя починал съпруг. Когато 50-годишната Хедър Сеуел видяла публикуваната снимка за първи път, тя веднага забелязала видението, което поразително прилича на покойния й съпруг Тери. На фотоса се вижда как черно-бялото лице витае над бебето Мия Бела Кенет и останалите членове на семейството. Чудатото нещо е било заснето с телефон в черквата Свети Мартин в британския град Кентърбъри от сина на Сеуел, 29-годишният Джейми. То било забелязано, едва когато бабата на две внучета преглеждала снимките от събитието, качени в социалната мрежа. Тери Сеуел е работил като общ работник и се е самоубил преди 17 г. на 41-годишна възраст, пише в. “Сън”.

“Опитах се да си внуша, че това не е Тери, но снимката е толкова убедителна, че в края на краищата повярвах, че е той. Тери имаше дълго лице, както и призрака, който има същата прическа като Тери. Духът е също толкова висок. Аз съм много суеверна, но чак пък толкова”, споделя вдовицата.

blitz.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
НАСТРЪХВАЩО! Камера засне ПРИЗРАК (ВИДЕО) Млада репортерка от Луизиана се натъкнала на нещо особено любопитно

Ванеса Болано работи в телевизия АВС и е направила репортаж в къща, за която се смята, че е обитавана от призраци.

Репортерката от Луизиана била същисана, когато преглеждала материала си. Тя забелязала, че за съвсем кратко нещо като дух преминава до нея и изчезва.

Публикувано изображение

Домът се намира в Франсивил и се счита за един от най-пренаселените с безплътни същества в цяла Америка, пише 359.bg. Ванеса на няколко пъти връща на повторение сцената, на която ясно се вижда, че нещо наистина проблясва до главата й, но дали това е призрак?!

Легендите за въпросната постройка са много. Смята се, че общо 12 призрака не могат да намерят покой там, включително и робинята Клой, която била жестоко убита, след като станало ясно, че отровила съпругата и децата на безмилостния си господар.

Видеото вече е много популярно в сайтовете за споделяне и предизвиква разгорещени спорове дали е автентично и наистина на засипа се вижда дух. Повечето са на мнение, че това е прах или някакъв дефект на самите кадри.

Вижте го и вие!

Линк към темата http://nestandartnoto.com/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D1%8A%D1%85%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%B2%D0%B8%D0%B4

Линк към видеото-http://www.youtube.com/watch?v=luJUjvmi0Bg&feature=player_embedded

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно "в погледа" на тая мацка и минават кожени пури, в нейния междукрачен сърбежен делириум. Освен това, иска да стане известна на болните мозъци, които вярват в подобни глупости и да напечели кинти от тях и от разните жълти медии.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то да не те навестява че друго ще пишеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знайш колко ми беше интересно навремето...в самият край на бай Тошово-то управление и първите "демократични" гАдини. Бащата също му беше интересно и още от началото на издаването им, почна да купува в. Феномен и още един-два подобни...Даже май и абонаменти имахме...Тоя вестник май фалира в последващите кризисни години. На страниците цели тонове с чудеса, полтъргайсти и естрасенси, вещери и магесници. А на мен даже крайчеца на чаршафа на нито един призрак не ми се показа...Не, че не съм искал. Разбира се, ония първите, си бяха луди години. После ми дойде акъла и станах атеист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно е понеже не сме запознати с такива феномени. Неизвестното и още повече нематериалното плаши човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако знайш колко ми беше интересно навремето...в самият край на бай Тошово-то управление и първите "демократични" гАдини. Бащата също му беше интересно и още от началото на издаването им, почна да купува в. Феномен и още един-два подобни...Даже май и абонаменти имахме...Тоя вестник май фалира в последващите кризисни години. На страниците цели тонове с чудеса, полтъргайсти и естрасенси, вещери и магесници. А на мен даже крайчеца на чаршафа на нито един призрак не ми се показа...Не, че не съм искал. Разбира се, ония първите, си бяха луди години. После ми дойде акъла и станах атеист.

Познавам хора, които никога не са се интересували от паранормални явления, но са повярвали в тяхното съществуване, когато са се сблъскали с тях.

Не са малко хората, които са виждали и усещали неща, които са определили като призраци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен има призраци, но реално не съм се срещал (и слава Богу) с такива.

В  руския сайт http://www.weghost.ru/ има прелюбопитно инфо.

А в този  документален  руски филм - интерести факти.

Феноменът наистина съществува, но за сега няма обяснение от  страна на парапсихолозите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Феноменът наистина съществува, но за сега няма обяснение от  страна на парапсихолозите.

И какво има толкова за обяснение - просто и ясно е - материализирана енергия от друго измерение.

Тва че отричат някои измеренията - друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Google Earth засне призрак

Снимката е от място на село, сринато в миналото, за да се направи летище

Публикувано изображение
Снимки: 4
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Призрак на мъж бе заснет от Google Earth до останки от къща в село, сринато от булдозери, за да се построи самолетна писта. Снимките от въздуха показват селото Чарлтън, разположено до Бристол, което е било разрушено през 1946 г. В момента от селището са останали само обраслите му с трева пътища и останки от ферма, която се смята за дома на призрака.

Фиона Пауъл от Бристол е забелязала тъмната фигура, която е облечена в дрехи от 40-те години на миналия век, когато е разглеждала района с помощта на Google Earth. “Гледах Брентли и Пен Парк, защото те са близо до мястото ми на работа, а след това исках да видя летището Филтън. Изведнъж в десния ъгъл видях тъмната фигура на мъж с кепе до стара сграда. Изглеждаше доста страшно, затова извиках съпруга си – увеличихме няколко пъти и не можехме да повярваме на очите си. По принцип съм склонна да вярвам в призраци и това може да е един от тях. Ако беше някъде другаде в Бристол, нямаше да ме впечатли толкова, но фактът, че го видях до стара ферма в изоставено село, ме впечатли силно”, казва майката на две деца.

blitz.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен има призраци, но реално не съм се срещал (и слава Богу) с такива.

В  руския сайт http://www.weghost.ru/ има прелюбопитно инфо.

А в този  документален  руски филм - интерести факти.

я сега, феномена наистина съществувал и с него се занимавали парапсихолозите, ама я сега да се раберем защо с толкова важно нещо като призраци което е или умрял човек или същество от друга цивилизация в някаква енергийна форма се занимават парапсихолозите, то парапсихологията е някаква псевдонаука така се води поне, дори парапсихология думата идвала от гръцкото παρα- — около и какво става а нещо около психологията ха ха ха ей тука хората на тъпата планетка Земя наистина са много изкукали или затъпели или просто тук живеят някакви тъпаци, защото да вземем призраците като някаква извънземна форма на живот и тези извънземни се възприемат от всички като нещо около психологията на хората, абе що така тука стои това положение

аз предлагам едни сериозни учени да се заемат съвсем сериозно с този проблем а не някакви си лайци от сорта на парапсихолозите, все пак става дума или за извънземна форма (енергиен призрак) която посещава Земята или пък става дума за енергийна форма на умрели хора, аз май  трудно бих посочил друг толкова важен въпрос от човешкото съществуване както този който описах ......... ама не те там парапсихолозите щели да си  бистрят някакви си телетенекии имам предвид телекинеза ама то това е как беше задънена улица да си блъскат главите простите хора все пак с някаква глупост  ........

(ха може призраците и да са някаква друга форма на живот който съществува на Земята но досега те се крият иначе са си тук постоянно и защо така не са обявивили официално че съществуват, мммм много интересно сигурно имат някаква скрита тайна аджента да правят така)

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таласъми живеят мирно в Скалище

Откриха средновековно селище под свърталище на духове

Публикувано изображение

Снимка: Преса

Село Скалище е на десетина километра от Кърджали. В него почти всеки втори човек твърди, че се е срещал с призраци. Изненадващото е, че разказите на местните селяни съвпадат по странен начин с откритията на археолози. Досега никой не се е осмелил да обясни какво се случва в селото, но историята е повече от любопитна.

„Беше 1971 година. Работех като овчар в ТКЗС-то - разказва 60 годишният Ариф Шариф. Към 11 вечерта прибрах овцете от паша и щях да си тръгвам. Изведнъж се чу една музика. Зурни, тъпани, кавали свирят. Гледам, откъм Шайтан кая (Дяволската скала) към селото вървят много хора. Като наближиха, разбрах, че е сватба. Водят булката на кон. Свирят, играят, много хора бяха. Аз седнах между яслите с ярма и ги гледам. Имаше луна, беше светло. Подминаха край мен, продължиха към селото, но като стигнаха до първите къщи, изведнъж всички изчезнаха.Прибрах се, а майка ми ме пита защо толкова съм закъснял. Разказах й , че съм видял сватба да идва към селото, а тя ми вика: „Добре, че не си се уплашил, и други хора са я виждали.“

Дяволската сватба

Ариф Шариф не е единственият от село Скалище, който е виждал призрачната сватба. Разказите на очевидците удивително си приличат. Процесията тръгва малко преди полунощ от местността Шайтан кая, от руините на стара воденица. Местите хора твърдят, че мястото е прокълнато и там често се навъртат духове. Те или приемали образите на хора, облечени в странни дрехи, или пък на големи черни котки. Плашели селяните, но не им правели зло.

„През 1959 година в селото прекарали ток. Баща ми отишъл на пазара в Кърджали да купи кабели, контакти и крушки - продължава разказа си Ариф Шариф. - Закъснял и вече се стъмвало. Точно на Шайтан кая изведнъж се появили двама души. Тръгнали след него. Той забързвал, и те забързвали. Той поспирал, и те спирали - седят и го гледат. Като стигнал до селото, изчезнали. Там имало синор, сякаш не искали да го прескачат. Баща ми се прибрал много уплашен. Разказал само на майка ми какво се е случило“, спомня си Ариф Шариф.

Историята за странните духове и призрачната сватба може да се чуят във всяка къща в селото. Случващото се в Скалище може да се приеме и като местно суеверие, но откритията на археолозите поднасят истинска изненада. Под повърхността на „прокълнатото място“ се крие средновековно село.

„Районът край Скалище е проучван от колегата Иван Балкански - разказва Даниела Коджаманова, уредник в Историческия музей. - Точно срещу останките от воденица, на левия бряг на реката, е локализирано средновековно селище. Направени са разкопки на църква от XII-XIV век и некропол около нея. Селото е свързано с близката крепост Мнеакос. Това е най-голямата средновековна крепост в Родопите. От византийските източници знаем, че в нея е бил разположен основният гарнизон на областта Ахридос. Край Скалище селището е локализирано, има следи от сгради, има много средновековна керамика.

То е изживяло своя разцвет след началото на XIII век, когато е основана средновековната тема (област) Ахридос като самостоятелна административна единица“, разказва Даниела Коджаманова.

Останките от селото в момента не личат, зидовете на църквата са скрити от къпини, а хората от Скалище не са и чували за археологическите разкопки на Шайтан кая. Но продължават да разказват, че там и сега се появяват странни призраци.

Жената с кървавия меч

„Било към 4 часа сутринта. Баба ми Джамиле отишла до чешмата да напълни вода. Тя е от долната махала, до Шайтан кая - спомня си Шазие Реджебова. - На чешмата баба видяла млада жена. Косата й била руса и стигала чак до земята. Пояла бял кон. Тази жена била като светица, воювала за справедливост - обяснява Шазие, като се затруднява да намери точните думи на български. - Тази жена държала меч и от меча капела кръв. Връщала се от война. Баба много се уплашила, но напразно - жената нищо не й направила. Повела коня и се скрила в един гроб. Ето, на това място“, показва Шазие.

На мястото има стара черница. До нея личат останките на чешма, а на четири-пет метра от нея е имало тюрбе (гробница). Това било малка могила, оградена с каменен зид и с облицован с камъни гроб на върха. Там според легендата е погребана девойката с белия кон. Много от Скалище твърдят, че са виждали духът й да броди около могилата или пък да препуска с коня към Шайтан кая. Описанията на очевидците са като от един човек - всички говорят за бял кон, дълга руса коса и меч, от който капе кръв. В Скалище почитат призрака на жената и доскоро дори е имало старец, който се грижел гробът й да не бъде оскверняван. Сега могилата едва се различава, камъните от зида й са разхвърляни наоколо. Хората все пак гледат да заобикалят гроба. Милен Камарев, археолог от музея в Кърджали, бил на оглед и смята, че всъщност това е тракийска надгробна могила.

Милен Камарев е откриивателят на една от най-големите загадки на Скалище.

Гробището на прокълнатите

„Годината е 2007-а. Точно срещу призрачната воденица шосето за селото прави завой. На това място станаха пет-шест катастрофи, колите направо излитаха от пътя. Нямаше убити, но хората и без това се плашат от това място, а с тези катастрофи стана нетърпимо“, разказва кметът на селото Апти Халил. Той намерил малко пари и решил да разшири шосето. Багерът започнал да копае. Само след няколко минути от земята се показали човешки кости и черепи. Багеристът избягал уплашен, а кметът веднага позвънил в полицията. После се разбрало, че това е средновековно гробище, едно от най-странните, намирани в Родопите.

„Проучихме над 20 гроба. Имаше ритуали срещу вампирясване - някои от скелетите бяха приковани с гвоздеи към земята. Други от мъртъвците бяха разчленени. На един бяха отрязани стъпалата. Друг беше с отделена глава, а тя - положена в гроба и обградена с камъни. Имаше момиче на около 20 години. Ръцете и краката й бяха вързани с въже, тялото - захвърлено в гроба и затрупано с камъни. Най-интересното е, че този некропол е отделен от гробището на средновековното селище. То се намира точно отсреща, на левия бряг на реката, а този е направен така, сякаш мъртъвците не трябваше да имат връзка с другите. Част от погребаните имаха вродени аномалии. През Средновековието на такива хора са се приписвали магически сили“, разказва Милен Камарев. Той е успял да проучи само част от странното гробище, а то се губи точно в местността, откъдето тръгват призраците на Скалище. 

Омагьосаният кръг

Хората не се страхуват от духовете. Около селото има граница. Тя пази живите и никой от мъртвите не може да я премине, обясняват в Скалище. Археолозите пак  потвърждават: има практика още от Древен Рим, когато се основава село или град, около него да се изоре бразда. Тя защитава хората от селището и тази традиция е свързана с магическите сили на кръга. Съществуват описания, че дори и през XIX век в Източните Родопи е имало обичай при епидемия от чума да се запрягат волове и с плуг да се изоре бразда около селото, за да не може болестта да влезе в него, разказва археологът Даниела Коджаманова.

http://pressadaily.bg/publication/27408-%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8A%D0%BC%D0%B8-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%8F%D1%82-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%B2-%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбрах:

1къде остава коня ,след като жената влиза в гроба?

животните си имат друго измерение ако не знаеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе,аз знам измерението на моите коне.....в гаража.

ама тоя Пегас на тая девойка ,къде отива и как се уговарят да ходят на война ,остава неизвестно...

мисля,че бабата трябва да си досънува ,че да изясни положението ...щото предполагам не е наясно с измеренията :lol6:

ами на малко им е дадено да знаят за измеренията, да пътуват между тях

на нея явно не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами на малко им е дадено да знаят за измеренията, да пътуват между тях

на нея явно не

А колко всъщност са тези измерения и как се пътува м/у тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко всъщност са тези измерения и как се пътува м/у тях?

Измеренията

http://astrosite.org/forum/index.php?topic=4473.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Животните са сред най-съвършените Божии същества. Техните духове са по-напреднали и по-чисти от нашите, и затова те никога не се прераждат. Те идват на земята само веднъж и когато си отиват, се отправят към Дома незабавно, където вечно са почитани като свещени същества, каквито са.

Те са най-природно надарените медиуми на земята.

Силвия Браун, "Прозрения"

ние не виждаме отишлите си - а животните ги виждат - сами си отговорете в кое измерение са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбрах:

1къде остава коня ,след като жената влиза в гроба?

2 от коя по точно война се връща днес тая девойка,с окървавения меч?

абее,няма да се свършат лековерните,няма.. :tongue2:

за малко да се припозная,ама не ми достигат три работи от сценария ,та  да се оприлича с героинята....само единия меч и нищо друго :lol6:

Не съм мислИла по тези въпроси :D

Подобни неща чета за удоволствие и отвличане на вниманието от неприятни проблеми.

Много се зарадвах, като открих този материал в "Преса", наистина!

И приказки ми се четат напоследък... :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааам от къде да започна до къде да свърша. Не съм бил свидетел на почти нищо до сега, но разказите на хора и мои приятели запознали се с паранормалното са ми като пикантен филм в петък с пуканките на стола. Е ми аз съм този който попада в средата между вярващи и не вярващи. Какво имах в предвид да започна от вярващите в началото някой от колегите спомена за халюцинация на мозъка - Да потвърждавам неговото мнение за такова, защото каквото и да видим го пресъздаваме като картина дори и в сънищата си. На мен ми се случи като малък около 2000г.-2002 в този период в спалнята една вечер на светната лампа видях за части от секундата (ns) черна фигура, която лежеше на едно от леглата. Първоначално се уплаших, че може да е демон и се отдръпнах от леглото (то приличаше по нюанс на нещо като черно/на куче или жена), но пак се обърнах към него и не видях нищо изчезна все едно не беше там. Много бързах да взема нещо от етажерката и се появи пред мен. Може да е плод на въображението ми, което се случва на такава свръх активна детска възраст. 

Във втория случай много обичах някой да ми разказва за такива истории вкл. и нло в небесата, но това е отделен въпрос.Да, също споделям и мненията на Мойра и на haidukpikaso,  да подкрепям идеята за материализацията на (мъртвите) да приемат формата на неодушевен предмет напр. разказва ли са ми че котката и кучето виждат и чувстват паранормалното явление силно, което ние не можем почувстваме например разказа за един стол, дух, куче, змия и котка>> Разправяли са ми как едно куче започнало да лае по един стол котката и змията започнали да хапят краката на стола, мислейки, че се отбраняват от неприятеля. Друг случай вселената е много голяма и е възможно да има паралелни светове който се пресичат с нашия така, че да можем да видим други форми или наши познати починали или същества които да ни атакуват за да ни пропъдят от техния свят (вкл. не е изкл. да са демони) (Това последното го прочетох от сп. НЛО за нападнати хора от невидими създания). Иначе играчки за контакт с призраци има като кутиите( GhostBox) са радио приемници работещи на принципа на белия шум те автоматично търсят (White noise) честоти на полицията ФБР МВР гражданска, GSM-ите в Khz каквито са SB receiver Police station. Ето един пример P-SB7 модел http://www.youtube.com/watch?v=6dUyiknHqbY  и много други подобни на този. Класическия контакт както знаем е спиритуалната дъска за съобщения с букви от латиницата и цифри за узнаване на името на духа и др. информация.Доколкото за животните те са чисти съвършени души, който са феномени и медиуми който подсказват, какво се случва във времето и пространството. Питате ли се защо нечии човек ваш приятел или непознат застанал на врата ви и кучето ви го усеща от разстояние в затворено пространство, без то да знае, че той е пред вратата ви. Някой котки или други животни стават боязливи ако нещо страшно предстои и бягат. Всяко живо същество има енергия ако нямаш енергия логично е да нямаш душа (без воля) тогава ставаш безволно зомби (тяло без душа) каквото е и при сомнамбулите.

Призраци има на такива хора на който са им останали душите в зависимост от тяхната смърт Има три свята Свят на живота (Логическа единица) Свят на смъртта (Логическа нула) както знаем няма свят на неопределеност, но има такъв в които душите се загубват или падат от стълбицата до небето и падат на земята (това малко като сарказъм :Д) ето за този свят също съм чел който вкл. и комата, преди клиничната смърт. Така, че приемайте света какъвто е, всеки има воля на доверие и недоверие към едни и други АЗ ЛИЧНО ВЕЧЕ ИЗКРЕЙЗИХ :Д от това дето написах и съм объркан от това което се пише в тази тема, но за мен бе удоволствие да споделя моето мнение харесвайте коментирайте и маркирайте.Лог. 1 и нула за технически познания вкл. инт. ттл схеми и лог устройства вкл. някой от битови уреди до мобилни и персонални устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааам от къде да започна до къде да свърша. Не съм бил свидетел на почти нищо до сега, но разказите на хора и мои приятели запознали се с паранормалното са ми като пикантен филм в петък с пуканките на стола. Е ми аз съм този който попада в средата между вярващи и не вярващи. Какво имах в предвид да започна от вярващите в началото някой от колегите спомена за халюцинация на мозъка - Да потвърждавам неговото мнение за такова, защото каквото и да видим го пресъздаваме като картина дори и в сънищата си. На мен ми се случи като малък около 2000г.-2002 в този период в спалнята една вечер на светната лампа видях за части от секундата (ns) черна фигура, която лежеше на едно от леглата. Първоначално се уплаших, че може да е демон и се отдръпнах от леглото (то приличаше по нюанс на нещо като черно/на куче или жена), но пак се обърнах към него и не видях нищо изчезна все едно не беше там. Много бързах да взема нещо от етажерката и се появи пред мен. Може да е плод на въображението ми, което се случва на такава свръх активна детска възраст. 

Във втория случай много обичах някой да ми разказва за такива истории вкл. и нло в небесата, но това е отделен въпрос.Да, също споделям и мненията на Мойра и на haidukpikaso,  да подкрепям идеята за материализацията на (мъртвите) да приемат формата на неодушевен предмет напр. разказва ли са ми че котката и кучето виждат и чувстват паранормалното явление силно, което ние не можем почувстваме например разказа за един стол, дух, куче, змия и котка>> Разправяли са ми как едно куче започнало да лае по един стол котката и змията започнали да хапят краката на стола, мислейки, че се отбраняват от неприятеля. Друг случай вселената е много голяма и е възможно да има паралелни светове който се пресичат с нашия така, че да можем да видим други форми или наши познати починали или същества които да ни атакуват за да ни пропъдят от техния свят (вкл. не е изкл. да са демони) (Това последното го прочетох от сп. НЛО за нападнати хора от невидими създания). Иначе играчки за контакт с призраци има като кутиите( GhostBox) са радио приемници работещи на принципа на белия шум те автоматично търсят (White noise) честоти на полицията ФБР МВР гражданска, GSM-ите в Khz каквито са SB receiver Police station. Ето един пример P-SB7 модел http://www.youtube.com/watch?v=6dUyiknHqbY  и много други подобни на този. Класическия контакт както знаем е спиритуалната дъска за съобщения с букви от латиницата и цифри за узнаване на името на духа и др. информация.Доколкото за животните те са чисти съвършени души, който са феномени и медиуми който подсказват, какво се случва във времето и пространството. Питате ли се защо нечии човек ваш приятел или непознат застанал на врата ви и кучето ви го усеща от разстояние в затворено пространство, без то да знае, че той е пред вратата ви. Някой котки или други животни стават боязливи ако нещо страшно предстои и бягат. Всяко живо същество има енергия ако нямаш енергия логично е да нямаш душа (без воля) тогава ставаш безволно зомби (тяло без душа) каквото е и при сомнамбулите.

Призраци има на такива хора на който са им останали душите в зависимост от тяхната смърт Има три свята Свят на живота (Логическа единица) Свят на смъртта (Логическа нула) както знаем няма свят на неопределеност, но има такъв в които душите се загубват или падат от стълбицата до небето и падат на земята (това малко като сарказъм :Д) ето за този свят също съм чел който вкл. и комата, преди клиничната смърт. Така, че приемайте света какъвто е, всеки има воля на доверие и недоверие към едни и други АЗ ЛИЧНО ВЕЧЕ ИЗКРЕЙЗИХ :Д от това дето написах и съм объркан от това което се пише в тази тема, но за мен бе удоволствие да споделя моето мнение харесвайте коментирайте и маркирайте.Лог. 1 и нула за технически познания вкл. инт. ттл схеми и лог устройства вкл. някой от битови уреди до мобилни и персонални устройства.

Изключително задълбочен анализ! Предлагам да се публикува в някой научен журнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...