Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Видях те в съня си

Препоръчан отговор

Видях те в съня си до мене в призрачно бялата нощ, ти нежно цъфтеше кат цвете във прелестно ярък разкош. Ухаеха сладко липите, навяваха нежност и скръб и с блясък трептеше в очите ти сребърно лунният лъч. В усмивки лазурно лъчисти сияеха твойте очи. Кристално сапфирни и чисти проблясваха ярки звезди. И сенки безплътни, ефирни потрепваха плахи в нощта. И пориви нежни – безспирни обсебваха мойта душа. Видях те в съня си до мене във сребърно бялата нощ, кат цвете красиво цъфтеше с лилаво вълшебен разкош...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Благодаря Ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от vborisovit
      Здравейте, искам да си продам лаптопа, та се питах колко пари мога да му взема.
      Характеристики:
      Процесор: CPU Type    Mobile DualCore Intel Pentium B960, 2200 MHz (22 x 100)
      CPU Alias    Sandy Bridge-MB
      CPU Stepping    Q0
      Instruction Set    x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2
      Original Clock    [ TRIAL VERSION ]
      Min / Max CPU Multiplier    8x / 22x
      Engineering Sample    No
      L1 Code Cache    32 KB per core
      L1 Data Cache    [ TRIAL VERSION ]
      L2 Cache    256 KB per core  (On-Die, ECC, Full-Speed)
      L3 Cache    2 MB  (On-Die, ECC, Full-Speed)
      CPU #1    Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20GHz, 2195 MHz
      CPU #2    Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20GHz, 2195 MHz

Видео Карта: Video Adapter    nVIDIA GeForce 710M (Acer)
      GPU Code Name    GF117M
      PCI Device    10DE-1140 / 1025-068E  (Rev A2)
      Process Technology    28 nm
      Bus Type    PCI Express 2.0 x8 @ 1.1 x8
      Memory Size    2 GB
      GPU Clock (Geometric Domain)    270 MHz
      GPU Clock (Shader Domain)    540 MHz
      RAMDAC Clock    400 MHz
      Pixel Pipelines    8
      Texture Mapping Units    16
      Unified Shaders    96  (v5.0)
      DirectX Hardware Support    DirectX v11
      Bus Type    DDR3 (Micron)
      Bus Width    64-bit
      Real Clock    405 MHz (DDR)
      Effective Clock    810 MHz
      2D    GPU: 270 MHz, Shader: 540 MHz, Memory: 405 MHz
      3D    GPU: 775 MHz, Shader: 1550 MHz, Memory: 900 MHz
      Рам Памет: 8 GB
      USB: 3.0
      HDD:750GB
      HDMI

• от Pinteresting
      Здравейте.
      Къщата ми е на два етажа и през зимата слизам долу,защото нямам нужда от печка и е по-топло.
      Проблема е че рутера ми е горе и ми е слаб интернета.Искам да го преместя на първия етаж.Но проблема е че е свързан към настолен компютър.Искам да попитам дали мога да го преместя без да местя и настолния компютър.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване