Премини към съдържанието
FIGI_78

Има ли човек аура или не?

Препоръчан отговор

Излъчва и светлина. При това видима. http://www.livescien...ible-light.html

Светлината е електромагнитна вълна. Не всявай заблудата, че хората "светят". Нищо подобно, някой друг отделен фотон все ще има разумно обяснение... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Past research has shown that the body emits visible light, 1,000 times less intense than the levels to which our naked eyes are sensitive. In fact, virtually all living creatures emit very weak light, which is thought to be a byproduct of biochemical reactions involving free radicals.

Ето откъде идва светлината, нищо особено и мистично няма.

Енергия на съзнанието, сериозно ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....но пък от друга страна нямат и нищо общо с никакви мистични и религиозни "мисловни енергии" ...

някъде да съм писал че това е религиозно нещо, дори нееднократно съм казвал човек да не се занимава с тъпизма наречен религия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светлината е електромагнитна вълна. Не всявай заблудата, че хората "светят". Нищо подобно, някой друг отделен фотон все ще има разумно обяснение... :cool:

Прочети цитираното от Максимчо от статията. Прочети точно какви думи съм ползвала. Не мисля, че заблуждавам някого за нещо. Някое и друго фотонче е, да, ама го има. И не го виждаме с обикновено око. А колко би могло да е, ако камерите, които ползваха за заснемането бяха по-чувствителни ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....но пък от друга страна нямат и нищо общо с никакви мистични и религиозни "мисловни енергии" ...

Да бе да.

Нищо не четеш явно от този раздел ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе да.

Нищо не четеш явно от този раздел ти

Какво "Да бе да" ?Не чета от раздел "Религия,Мистика,Езотерика" така ли ?Еми добре нека да ти обясня,защо първоначално е създадена или написана или измислена тази религия!Защото хората по това време не са можели да си обяснят нищо от заобикалящия свят,нищо.И "Боговете" "демони" "аури" "феички" и т.н. са измислени от хората заради това.За да могат най-малкото да си обяснят заобикалящия ги свят.Най-вероятно всеки грамотен човек може,да речем да си обясни.да речем...изригването на вулкани,изгряването и залязването на Слънцето,но преди много векове хората си били чисто и просто неграмотни и са си мислели,че Бог причинява тези явления,защото не са били достатъчно грамотни за да си го обяснят по друг начин,чрез науката!А сега когато си имате и учебници и книги и т.н. Вие отново се обръщате към възможно най-лесния и прост начин,религията...Е,айде де ко прайм...И за разлика от Вас аз съм чел достатъчно за религии и мистики и не знам си какво..И с ръка на сърцето мога да Ви кажа,че това са пълни измислици...Но тъй като Вие сте чела много в този раздел и сте на ти с религията,хайде кажете ми тогава,щом сте толкова религиозна...как е истинското име на Бог...и не Бог не е име,а само титла....

П.П Аз не съм въобще религиозен и все пак съм си направил труда и съм чел...

някъде да съм писал че това е религиозно нещо, дори нееднократно съм казвал човек да не се занимава с тъпизма наречен религия

Съжалявам,но съдейки по коментара Ви,предположих,че сте религиозен...

Редактирано от FaceGoogler-2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.......

...................................

..........................................................

.......................................................................................

..............................................................................................................

....................................................................................................................................

..............................................................................................................

.......................................................................................

............................................................

...................................

......

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но съдейки по коментара Ви,предположих,че сте религиозен...

вие хората сте много интересни (глупави, неграмотни, заблудени .........), когато се заговори за енергийно съзнание и веднага го свързвате с думата религия, хора слезте на някаква твърда почва (основа), когато става дума за енергийно съзнание, мисловни енергии няма никаква религия в това нещо, всъщност е много повече от тъпата наука която имаме в момента ............говори се за много важно нещо от устройството на човека, а именно как той функционира тоест как мисли, как става това мислене, какво е телепатия (всички хора телепатират във всеки един момент с извънземните енергийни разуми)

тук на Земята е прието когато се заговори за енергийно съзнание, за духове (извънземни енергийни разуми), телепатия и веднага ви пращат в областта на медиумите, окултизма, религиозните учения и др. подобни глупости, това не било наука това било шарлатанска работа и така е насадено на хората да не гледат много насериозно на тези неща свързани с мисленето, а защо е така можете да прочетете в темата ми "Какво е това нещо Човек".

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие хората сте много интересни (глупави, неграмотни,заблудени.........)

Да разбирам ли,че не си човек :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли,че не си човек :ph34r:

Разбирай го по желание, или като какво е това нещо "some_spirit", което дори не може да се научи да пише...Аз като...добре де - профила ми като е на машина, да взема ли да Ви пиша с 0100100011010?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кое по-точно не разбра от това което съм написал, според мен ако си напънеш малко мозъчето и всичко се разбира .............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кое по-точно не разбра от това което съм написал, според мен ако си напънеш малко мозъчето и всичко се разбира .............

Ми то е от силикон приятелю - от напрегнат силикон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.