Премини към съдържанието
FIGI_78

Има ли човек аура или не?

Препоръчан отговор

Подобно на въпроса има ли човек душа бих запитала- има ли човек Аура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че има.

Аура имат всички живи същества, растенията и някои твърди структури като минералите и изделията от метал.

Публикувано изображение

http://www.temura.net/%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D1%83%D1%80%D0%B0/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ЗАКОН ЗА ВИБРАЦИИТЕ И ПРИВЛИЧАНЕТО - http://video.yandex....hmarket/view/3/

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Енергийна реалност на човека - http://hepsidano.hit.bg/index.htm

Как да видим аурата - http://blackwarlock.mirbb.net/t2511-topic

http://forek.ucoz.ru/publ/kak_uvidet_auru_za_60_sekund/1-1-0-9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма. Обаче от друга страна, има..но не съвсем...Човек си излъчва електромагнитни вълни просто... Но в мистичният смисъл..Не, няма...

Редактирано от TechMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма. Обаче от друга страна, има..но не съвсем...Човек си излъчва електромагнитни вълни просто...

Но в мистичният смисъл..Не, няма...

Как да няма бе?:whist:.Ако се концентрираш в гледането на някой човек отдалече ще му видиш аурата.Освен това тя служи,като защита срещу лошите духове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всеки може да види човешката аура, но всички я усещат, въпреки че не си дават сметка за това. Защо ни е приятно да сме близо до едни хора, а до други не? Хората с хармонични аури привличат като магнит, а тези с нехармонични отблъскват.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма аура, има енергийно тяло но това тяло има формата горе долу на биологичното ни тяло, нищо извън него няма както е на снимки за аура, уж имало уреди за заснимане на аурата, абсолютни глупости енергийното ни тяло не може да се засече с уредите който имаме ..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога се питам, дали тия коментари в подобни теми са сериозни !!! ??? Аз лично току що разбрах и горе долу значението на тая дума аура.

Направо не знам как има хора който и развиват подобни теории и да търсят под вола теле!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да няма бе? :wink12:.Ако се концентрираш в гледането на някой човек отдалече ще му видиш аурата.Освен това тя служи,като защита срещу лошите духове.

Не всеки може да види човешката аура, но всички я усещат, въпреки че не си дават сметка за това.

Защо ни е приятно да сме близо до едни хора, а до други не?

Хората с хармонични аури привличат като магнит, а тези с нехармонични отблъскват.

A на мен ми омръзна от евтините вестникарски сензации и подвеждане по думите на шарлатани врачки, шамани, духовни незнам си какви и прочие...Копирането на изказвания на разни "духовни" майни и четенето и вярването на подобни. Омръзнало ми е от много неща.

Но хората се прехласват по какви ли не неща, само да се откъснат от жестоката истина...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A на мен ми омръзна от евтините вестникарски сензации и подвеждане по думите на шарлатани врачки, шамани, духовни незнам си какви и прочие...Копирането на изказвания на разни "духовни" майни и четенето и вярването на подобни. Омръзнало ми е от много неща.

Но хората се прехласват по какви ли не неща, само да се откъснат от жестоката истина...

Абе ти чуваш ли се какво говориш?!Това,че хората имат аура е доказано от учените.Също е доказано,че имаме и душа,която напуска тялото след,като умрем.Но щом ти не вярваш си е твой проблем.Но помни,че няма да се докоснеш до блаженството на вечния живот след Второто Пришествие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти чуваш ли се какво говориш?!Това,че хората имат аура е доказано от учените.Също е доказано,че имаме и душа,която напуска тялото след,като умрем.Но щом ти не вярваш си е твой проблем.Но помни,че няма да се докоснеш до блаженството на вечния живот след Второто Пришествие!

Извинявам се за грозният цвят, ама то си отива на съдържанието...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за грозният цвят, ама то си отива на съдържанието...

sliderun-Мога да ти кажа само едно:Ти си религиозно неграмотен човек :wink12:.Ходи си оправяй компютрите и не се занимавай с религия...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма. Обаче от друга страна, има..но не съвсем...Човек си излъчва електромагнитни вълни просто...

Но в мистичният смисъл..Не, няма...

Дали ще го наречем аура или електромагнитни вълни не е от голямо значение. Когато го назоваваш като електромагнитни вълни и го обясняваш от научна гледна точка по-ясно ли ти става естеството, по-малко мистично ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sliderun-Мога да ти кажа само едно:Ти си религиозно неграмотен човек :ph34r:.Ходи си оправяй компютрите и не се занимавай с религия...

А ти си беден и заблуден човек. Престани да четеш жълти вестници, почети малко научни публикации, и ще разбереш, че това което говориш е повече от просто "глупаво" и прераства в степен на малоумното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sliderun-Мога да ти кажа само едно:Ти си религиозно неграмотен човек :ohmy:.Ходи си оправяй компютрите и не се занимавай с религия...

Чакай малко! Искам отговор от теб, когато "душата" ти се върне в тялото, че не е ясно от кой, или от какво, е управлявано то напоследък... :ph34r:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще го наречем аура или електромагнитни вълни не е от голямо значение. Когато го назоваваш като електромагнитни вълни и го обясняваш от научна гледна точка по-ясно ли ти става естеството, по-малко мистично ли е?

Да, по-малко мистично е. Електромагнитните вълни нямат "цвят", и не определят човека, който ги излъчва. Не можеш и да ги видиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти си беден и заблуден човек. Престани да четеш жълти вестници, почети малко научни публикации, и ще разбереш, че това което говориш е повече от просто "глупаво" и прераства в степен на малоумното.

No comment.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максимчо, казала ли съм, че аурата определя човека или нещо подобно? Въпросът е съществува ли аура или не съществува. Дали ще я наречеш електромагнитни вълни или нещо друго, какво значение има? Тази енергия съществува. Ще цитирам поста си от друга подобна тема, за да стане ясно какво имам предвид... " Научната гледна точка е сложила точка на всички други гледни точки, направила ги е да изглеждат примитивни, така че, ако човек днес говори за призраци или духове, смята се, че е невеж или смахнат… Моето собствено мнение е, че интелектът на съвременния човек не е чак толкова по-висш. Коефициентите за интелигентност не са чак толкова различни. Онези индианци и средновековни хора са били точно толкова интелигентни, колкото и ние, но контекстът, в който са мислили, е бил съвършено различен. В онзи контекст на мислене призраците и духовете са точно толкова реални, колкото са атомите, елементарните частици, фотоните и квантите за съвременния човек. В този смисъл аз вярвам в духове. Съвременният човек също има своите призраци и духове.” – "Дзен и изкуството да се поддържа мотоциклет", Робърт М. Пърсиг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максимчо, казала ли съм, че аурата определя човека или нещо подобно? Въпросът е съществува ли аура или не съществува. Дали ще я наречеш електромагнитни вълни или нещо друго, какво значение има? Тази енергия съществува. Ще цитирам поста си от друга подобна тема, за да стане ясно какво имам предвид...

" Научната гледна точка е сложила точка на всички други гледни точки, направила ги е да изглеждат примитивни,

така че, ако човек днес говори за призраци или духове,

смята се, че е невеж или смахнат…

Моето собствено мнение е, че интелектът

на съвременния човек не е чак толкова по-висш.

Коефициентите за интелигентност не са чак толкова различни.

Онези индианци и средновековни хора са били точно толкова интелигентни, колкото и ние,

но контекстът, в който са мислили, е бил съвършено различен.

В онзи контекст на мислене призраците и духовете

са точно толкова реални,

колкото са атомите, елементарните частици, фотоните и квантите

за съвременния човек.

В този смисъл аз вярвам в духове.

Съвременният човек също има своите призраци и духове.”

– "Дзен и изкуството да се поддържа мотоциклет", Робърт М. Пърсиг

О, мнението ти е много над това което шарлатаните и жълтите вестници проповядват, обаче. Те говорят за цвета на аурата, за това как тя определя човека, за това как може да я видиш - а това са пълни измишльотини.

Иначе, на наистина научно ниво, модерната квантова физика се сблъсква със все по-антиинтуитивни и странни явления, за които дори не сме подозирали.

No comment.....

Аргументирай се и ще споря с теб на драго сърце. Само че не можеш да се аргументираш. :/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли бе? Ми ако се погледне от друга точка, как нашите мисли са електричество, електричеството е вид енергия и с разни мистични похвати ти представя как енергията на човек живее след смъртта му, т.е ти изинтерпретирам душата като вечна енергия, то тогава къде отива твоят рай и ад, твоят бог и твоите понятия за нещата? Нали знаеш, че енергия не се губи? Та, това сглобих точно за 30секунди. И има една идея аргументация повече от твоето, а не на база на не'ква си религиозна приказка от преди около 2000години.

sliderun-Мога да ти кажа само едно:Ти си религиозно неграмотен човек :eek:.Ходи си оправяй компютрите и не се занимавай с религия...

И на кого му е притрябвала твоята религия? Ти си една напълно заблудена личност.

Няма нищо мистично в това, че тялото ни излъчва топлина вследствие на процесите, протичащи в структурите му. Нито има мистично в това, че невроните си взаимодействат с ЕЛЕКТРИЧНИ сигнали, т.е мислите ни са буквално протичане на електричество. ЕЕГ и ЕКГ навярно ти говорят нещо като изследвания? :ohmy: Редактирано от TechMaster (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е мислите ни са буквално протичане на електричество. ЕЕГ

абсолютно погрешно схващане, мислите ни са продукт на енергийното ни съзнание, тоест на мисловната ни енергия, а не на някакво си материално електричество, нашите мисли нямат нищо общо с електричеството, говорим за мисловна енергия която няма нищо общо с материята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно погрешно схващане, мислите ни са продукт на енергийното ни съзнание, тоест на мисловната ни енергия, а не на някакво си материално електричество, нашите мисли нямат нищо общо с електричеството, говорим за мисловна енергия която няма нищо общо с материята.

....но пък от друга страна нямат и нищо общо с никакви мистични и религиозни "мисловни енергии" ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде бях чел, че учен от БАН заснима аурата, но с Кирлиянова фогография и отрича разните му модерни камери.

Тук и Видимата аура всичко е много добре обяснено. Вижте клипчето за Човешката Аура и откритията на Кирлиан.

http-~~-//www.vbox7.com/play:849f460e

Теория на невероятността. Биополе - Част 1 и Част 2 (на руски)

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.