Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iliev72

Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове

Препоръчан отговор

Хлевоуст, Готик, разбирам ви, информацията е много ценно нещо и наистина е хубаво човек да се учи през цялото време. Но се надявам че интересуващите се и ентусиастите ще окажат съдействие на екипа под формата на доклади за постове в чужди теми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта на подфорума предполагам е и един вид профилактика. Преди седмица дадох връзката към подфорума на моя позната,да прочете какви са симтомите,как се е случило и прочие за да не допуска подобни грешки. Ако темата е скрита за тези които са регистрирани там,ще е скрита и за гостите които няма как да се информират. Не мисля,че е правилно.

hlevoust напълно съм съгласен с тебе.

Хлевоуст, Готик, разбирам ви, информацията е много ценно нещо и наистина е хубаво човек да се учи през цялото време.

Но се надявам че интересуващите се и ентусиастите ще окажат съдействие на екипа под формата на доклади за постове в чужди теми :)

И да прави се,но има и модератори :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта на подфорума предполагам е и един вид профилактика. Преди седмица дадох връзката към подфорума на моя позната,да прочете какви са симтомите,как се е случило и прочие за да не допуска подобни грешки. Ако темата е скрита за тези които са регистрирани там,ще е скрита и за гостите които няма как да се информират. Не мисля,че е правилно.

hlevoust напълно съм съгласен с тебе.

И да прави се,но има и модератори :magnifier:

то май не ме разбра, имам предвид да докладвате, ние не сме слънце за да огреем навсякъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то май не ме разбра, имам предвид да докладвате, ние не сме слънце за да огреем навсякъде

И да прави се,но има и модератори :help:

Аз точно това писах,но все пак това е преди всичко задължение на модераторите нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно това писах,но все пак това е преди всичко задължение на модераторите нали?

Мисли за модераторите като за полицаи. Как да опазват реда ако не знаят къде е станало проишествие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнайно защо, но съм я пропуснал тази тема. Признавам си без бой, че и аз много често съм нарушавал точно това правило и в повечето случаи съвсем съзнателно.

Мисли за модераторите като за полицаи. Как да опазват реда ако не знаят къде е станало проишествие?

Да, предполагам това ще доведе до много работа за модераторите, но ще е може би най-работещия вариант - HJT Team да използват бутона "Докладвай".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнайно защо, но съм я пропуснал тази тема. Признавам си без бой, че и аз много често съм нарушавал точно това правило и в повечето случаи съвсем съзнателно.

Да, предполагам това ще доведе до много работа за модераторите, но ще е може би най-работещия вариант - HJT Team да използват бутона "Докладвай".

Те имат права да управляват всячески темите в този раздел. Но въпроса е по-скоро всички модератори да можем да реагираме и помагаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...