Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
    • от Ангел Александров
      Здравейте, от скоро време възнамерявам да си взема смесител/пулт, който да използвам в домашни условия (по-конкретно - за купони), но не съм напълно наясно с нещата.
      В момента съм се спрял на този: https://www.muziker.bg/behringer-xenyx-1202
      Най-общо, възнамерявам да вържа това:
      1. 2 безжични микрофона (с една майка) + 1 безжичен микрофон (с една майка) = 3 безжични микрофона и две майки.
      2. Две уредби, едната е Fenda 5.1 F6000U , другата е една AIWA SUPER T-BASS, стара, но върши добра работа.
      Идеята е целият звук да се контролира от едно място, затова търся пулт. Искам да знам този по-горе дали ще върши работа и евентуално да препоръчате нещо друго. Благодаря предварително!
    • от Даниела1111
      Лили Бориславова Вълчева е българска поетеса, писател и певица.

Биография:
       Родена е и живее в София. Лили Б. Вълчева е родена на 17 февруари 1995 г. в гр. София. Учи в 108 СОУ “Никола Беловеждов” и в 6 ОУ “Граф Игнатиев”. Завършва 9. ФЕГ “Алфонс дьо Ламартин”, София. През 2014 година, когато завършва гимназия записва философия в Софийския университет “Св. Климент Охридски”.
      В момента няколко години по – късно изучава музикална педагогика отново в Софийския университет “Св. Климент Охридски”, приета със поп и джаз пеене. По пиано е в класа на асистент Десислава Бакалова, и при Мариана Апостолова по камерен ансамбъл и хорове пеене.
      Нейн вокален педагог е българската оперна певица Галя Павлова, основател и на сдружение „ Арте Либере“. Сдружение, което се занимава с представянето на млади таланти в различни музикално-сценични жанрове (поп, джаз, опера, оперета, мюзикъл и др.), взаимодействайки си с другите изкуства, и периодично организира концерти и различни музикални програми. 
      Ученичка е също така на Аня Краваева, също така оперна певица и вокален педагог с доста богат опит. Основател и директор на сдружение Евтерпани. Води школа по изкуствата – пиано, солфеж, солово и хорово пеене в Музикално-театрална студия „Евтерпа” към НЧ „Христо Смирненски” (1999 г.), сега "Студио Евтерпани" (2008 г.) в столичен район „Слатина”.
      Лили Вълчева става лауреат на два международни конкурса за пеене „ Абанико“ (март 2018 год.) и „ Нови гласове и песни“(юни 2017 год)  за по – малко от година.
       Творчество:
      През 2014 г. съвместно с поетесата и писател Таня Мирчева създават сайта “Родна литература”, посветен на българската литература и личностите, оставили трайна следа в нея.
       Първата й любов е литературата – още от ученическите години помни и пази своите творчески опити. Скоро преоткрива любовта си към музиката – безкрайна, както към литературата. Така решава да се занимава с пеене. Или по-точно – просто да следва мечтите си.
      Според Лили Вълчева “Само мечтаните мечти се сбъдват, ако не мечтаем, мечтите със сигурност няма да се сбъднат... Много хора мислят, че да се рисуват и гонят вятърни мелници е загуба на време, а всъщност е път към истината.” И още: “Нищо на този свят и на всички останали светове нямаше да го има, ако някой или нещо преди това не е допуснал/о, че може да съществува...”.
      Лили Бориславова Вълчева е автор на поетичните книги: “Рисуваме вятъра” (в съавторство с Таня Мир, 2017) и “Мечтания” (2017). 
      Нейният дебют в света на българската поезия и литература е следобеда на 05.06. 2016 год.е в „Поетично кафе“ в кино Влайкова. Където за първи път представя на живо свои творби пред аудитория, пред нейните колеги по перо и почитатели. Наред с Лили Чолакова, Агапея Полис, Ина Крейн, Рая Вид, Лили Чолакова, Мария Събева, Красимира Скабрина, Денис Олегов, Орлин Миланов, Мариана Еклесия, Ангел Ангелов, Калина Алекс, Никола Апостолов. От тогава участва неуморимо в различни литературни и музикални събития като гост, участник, водещ и основател.
      От средата на 2015 год. до ден днешен публикува в интернет пространството под псевдонима Kalia1117, в литературни сайтове като Откровения, Стихове бг. и др.
      На 13 –ти октомври 2017 година, вечерта представя своите две поетични книги “Рисуваме вятъра” (в съавторство с Таня Мир, 2017) и “Мечтания” (2017) в препълненото Студио 5 пред своята аудитория от почитатели, колеги, приятели и близки , вечер изпълнена със стихове, емоции, автографи и музикални изпълнения от самата Лили и нейната гост – изпълнителка младата певица Александра Петрова.
      На 11 януари 2018 година Лили е поканена да бъде водещ на представянето в София на историческата, фентъзи повест „Откритие“, втората книга на нейната колежка Таня Мир.

• от Dimitur Aleksiev
      Здравейте знам ,че въпроса не е точно за музика,но е свързано с нея.
      Захванал съм се да слагам втори алтернатор, механичната част е лесна задача.Но се оказва, че не може просто да се закачи за акумулатора и готово.
      Въпроситеми са: мога ли да ползвам кабела за обратна връзка и за двата алтернатора, или трябва да се пуска друг. Под обратна връзка имам предвид за възбудителната намотка или както се казваше.
      Другият ми въпрос е, наистина ли ,ако акумулатора е един и алтернаторите са в паралел, единия алтернатор винаги ще бъде основен, а другия ще зарежда само ако първияпърви се натовари доста?
      По добре ли е да търся масто за втори акумулатор и да се направи отделен кръг.Във този случай мога ли пак да ползвам един и същ кабел, тоест разклонен и да пуската и двата алтернатора.
      Дано сте ме разбрали, благодаря ви за вниманието!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.