Nikolay Hristov

Музикален плеър

13 мнения в тази тема

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай Songbird,той е нещо подобно на Amarok за линукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще пробвам СонгБирд... А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SouRCe
        Здравейте!
        Вчера започнах да изучавам софтуера Cinema 4D.
        Искам да анимирам Hair-а в програмата, но не с стандартната анимация, с която идва, а да се поклаща напред-назад съвсем леко.
        Веднага представям и идеята. Работя върху реклама на истински продукт, напълно сериозен и отговорен проект, но програмата е нова за мен и се опитвам да направя неща, които дори и в Интернет не пише, донякъде.
        Потърсих в Интернет и Документацията на програмата за анимация за такава симулация, но нищо не открих.
        За това се допирам до този форум. Качвам изображения на проекта, за видите каква е идеята.
        Така наречената коса съм я направил в формата на "трева", защото това е възможно да се направи в Cinema 4D, поне според уроците, които гледах. Тази "трева" трябва да се поклаща напред-назад за повече реализъм. С плъгин ли става или с вградените опции на програмата. И ако е по един от двата начина може ли да ме насочите да търся опцията за да анимирам "тревата"?

• от Боби Акулата
        Здравейте,кажете ми някаква програма за промяна на гласа,например искам да сваля някакъв видео клип със например,интервю на някаква известна личност и да сменя както гласа на водещият така и на известната личност със например някакъв смешен глас или страшен или там какъвто и да.Това би било много добре.Искам да правя промяна на гласа на много известни личности и да качвам видеата във YouTube,благодаря ви !
      • от Kiril Rangelov
        Здравейте, преди време имах колонки за компютър 2.1 с кабелно дистанционно , а сега имам само един буфер с вграден усилвател и явно е бил с 2 колонки в комплект, сега обаче имам само буфера и колони които не са от комплекта. Пробвах да ги свържа но колоните не свират а буферът свири като колона и то слабо. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.
      • от misho968
        Здравейте,
        Нов съм в форума и се надявам да пиша според правилата и на правилното място!
        Ще карам направо - търся софтуер/програма за продажби и управление на верига от магазини (+склад), да може да се четат и принтират баркодове, да се следи количеството, цената и т.н. на дадена стока, да има има различни видове отчети, вход с различни акаунти и различно ниво на достъп, лесен интерфейс (главно при продажбите), анализи или известия (примерно коя стока е свършила, коя е почти свършила, коя се продава по-бързо и т.н.) Не знам дали може да се намери нещо такова, ако е FREE .... просто няма да има по-щастлив човек от мен  Възможно ли е да се намери човек или група, които да напишат нещо подобно (ако да - може ли инфо) 
        Благодаря предварително!! 
      • от xXx*Triple*xXx
        Добра вечер колеги и колежки От скоро на бащата телефона нещо взе да му здава багажа телефона е няква Нокиа единственото което знам е,че е Dual SIM май беше нещо от рода на Нокиа 108 или нещо подобно та както и да е няма значение Преди малко ми каза да му потърся някъв читав телефон (смартфон) нещо до 100-150 лева с андроид разбира се и нещо на което да му държи батерията поне 1 ден питах за марката той много много не ги разбира тея работи каза ми няма значение марката.Предложете ми някво телефонче с андроид и да е с някво по опростено меню като на HTC Телефона ще го използва предимно за разговори и единственото което ще инсталира е едно приложение FACEBOOK и един MESSENGER (той вече гони 60 години тей,че няма да се занимава с това да тегли разни игри и да играе нон стоп) Някой ако може да предложи нещо добро да драска коментарче
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение