Nikolay Hristov

Музикален плеър

13 мнения в тази тема

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще пробвам СонгБирд... А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ImagineMe
        Здравейте! 
        Имам проблем относно реда на изпълнение на музикалните файлове, записани на флаш памет и пускани на трансмитер в колата. Именувал съм файловете под имената "1. Някаква песен", "2. Друга песен" и така нататък, като исках да са в точен последователен ред. Обаче трансмитера на колата ги пуска разбъркано и когато искам да отида на песен 218, да кажем, се пуска съвсем друг файл, наименуван "136" например. Това оправя ли се при CD Плейър със слот за флашка или така ще си остане? Ако има някакъв начин да се оправи, помогнете, моля. 
      • от Freem@n
        Здравейте, Проблема ми е, че когато копирам файлове от твърдия диск към друг външен например - ми дава грешка "Не може да се чете от файла или диска източник" вероятно има лоши сектори... решението ми засега е само да ги изтеглям директно на външния диск. Става въпрос за филми, големи по 25 ГБ например.
        Досега опитах с:
        Dead Disk Doctor Unstoppable Copier UltraCopier Extreme Copy Fast Copy ... и може би и още 1-2, но без успех.
        Вие знаете ли някоя програма от опит, която да се справя с такива проблеми ? Вероятно файловете не са записани както трябва, диска има лоши сектори и т.н..., уж ги поправих с HDD Regenerator, но това не помогна.
        Намерих само една подобна тема, на 10 години: 
        Благодаря.

• от bai_Milen
        Имам проблем с Utorrent . Значи свалям нормално с 1,2 мб но не мога да качвам .Забелязах проблема преди 1 месец но мислех че е от филмите  който тегля но не е така даже и игрите не се качват не знам какво става . Ако може да е нещо от настройките не знам . Или да сменям тореннта с друг ? Пишете какво да правя.
      • от kostadin.georgiev546
        Здравейте, бих искал да споделя два проблема, които ми изникнаха днес. 
        Бях си поръчал зарядно за кола и AUX кабел.
        Днес ми пристигна зарядното за кола и AUX кабела, с който ще свързвам телефона/таблета със CD player-a и ще пускам музика, но...имам два проблема.
        1) Свързах телефона и плейъра, пуснах музика от телефона, но нищо не стана. Радио FM продължи да си свири...
        Нещо трябва да щракна ли?
        Ето снимка на плейъра:

Както се вижда - свързал съм кабела в плейъра, но музика няма.
        Ето снимка на кабела:

Въпроса е, какво грешно има? Какво да направя, за да спре тъпото радио FM и да си пусна музика от телефона?
        2) Другия проблем е със зарядното. Ами...май май не влиза в запалката на колата.
        Снимка:

Както се вижда - самото зарядно има едни метални "ушички" от двете страни, които не влизат в дупката на колата. Трябва да натискам силно ли, какво?
        Благодаря предварително!!!
      • от Just Chris Beats
        Професионален Beat Maker съм и имам music/rec Studio! Търся нови таланти,изпълнители в всички стилове.Ако има такива пишете!!!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение