Nikolay Hristov

Музикален плеър

13 мнения в тази тема

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Songbird,той е нещо подобно на Amarok за линукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам СонгБирд... А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Програма за видео обработка
      от mimincetu7
      Здравейте! Знаете ли някоя програмка за видео обработка като например Format Factory която да е лесна и видео клиповете бързо да се конвертират
    • Търся хубава аудио система
      от Shaz0
      Здравейте, търся си аудио система. Имах буфер с 5 колони 5.1 150w и го взех евтино явно не само това е важно. Не разбирам много от подобна техника, не знам кои характеристики да гледам.  Търся нещо което да е МНОГО силно, с чист звук 300-450 лв. и по-скъпи да има покажете ги. Може буфер или нещо подобно. Надявам се да ми помогнете, благодаря предварително!
    • Препоръчайте ми някоя хубава програма за почистване на временни файлове
      от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Бих искал да ми препоръчате някоя хубава програма за почистване на боклуци/временни файлове като хронология от браузерите и тем подобни които запълват хард пространството и забавят работата на харддиска и самата система пробвал съм доста програми като : Advanced SystemCare ... Ccleaner ... от скоро използвам една Glary Utilities 5 ... всички работят г/д на един принцип.Пишете като коментар някоя хубава програма която използвате или сте използвали преди Мерси предварително 
    • Помощ относно избор на усилвател "Респром".
      от Светозар
      Привет,

Ето една идея какво ще правя : Ще закупя тонколони и усилвател втора ръка от OLX.BG за около 60~ лева, защото нямам колони и мисля, че по старите колони които са 10-30W ще са добра нова добавка към периферията ми. Имам няколко въпроса относно това ми решение и те са следните :

1. Има ли усилвател на марката Респром към който да мога да си свържа тонколоните, но и микрофон който имам? Микрофона е вид "Condenser Microphone" не знам как точно е на български, но изисква по-мощно захранване и се чува слабо от компютъра.
      2. Ако отговора е не на първият въпрос кой от следните модели усилватели бихте ми препоръчали? УС221,РС301 (Мислих, че имам по голям избор ама явно не)

Благодаря предварително за отделеното време!

Поздрави,
      Светозар
    • Търся Модератори за един голям портал
      от ivo_tachev
      Здравейте, търся Модератори за един голям потенциален БГ портал. Всеки модератор получава безплатна реклама в портала на негови неща, понеже заплащане няма да има.
      Които желае да стане Модератор и иска повече информация да ме потърси на
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение