Nikolay Hristov

Музикален плеър

13 мнения в тази тема

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай Songbird,той е нещо подобно на Amarok за линукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще пробвам СонгБирд... А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SopBG
        Здравейте! Търся си качествени слушалки до 65 лева от типа earbuds. Спрял съм се на 2 варианта - sennhaiser cx300-II и Sony MDR-XB50AP. Ако може да ми кажете дали тези са добри, и ако има по-добри за тези пари да дадете линк ще съм много благодарен. Благодаря предварително!
      • от Meitrix
        Здравейте на всички. Искам да си направя подарък за предстоящите празници ..... та, насочил съм се (от прочетените теми във форума) към активни колонки 2.0 и по-точно "MICROLAB SOLO 7C" + sound card (за която нямам идея каква да търся).Предимно ще слушам музика на компютъра и тв, важно ми е най-вече чистота на звука, бас не толкова. Паричките които ще инвестирам са: +/- 400лв.Изчетох подобните теми и ме интересува дали има нещо актуално в момента? Помещението ми е 15-18кв.м. За опцията усилвател + колони по-скоро не, но съм склонен да размисля . Бих проверил всяка препоръка от вас, за което благодаря искрено.
      • от callpchelp
        Ninite е програма с която можете от техния сайт да изберете набор от много програми, сайта генерира инсталатор, който се сваля и той се грижи за инсталацията и ъпдейтването на пакета от програми който сте избрали.
        Сайт: ''ЦЪК''

• от Спас Спасов
        Здравейте,
        Първо искам да се извиня ако това не е мястото и начина на моето запитване,но за първи път използвам форум,
        Значи, търся си озвучителна система. В момента имам 2 колони по 200W, но не ме задоволяват особено. Търся нещо по-мощтно и професионално - нещо подобно на оркестрална озвучителна система.Преложиха ми система - 2 тонколони + 2 баси, но ако смятате, че можете да предожите нещо по-добре съм съгласен. Освен мощност търся и качество.
        Мислите ли че с 2 усилвателч и крос-оувър ще е по добре?
        Разполагам с 2000-2500лв. знам че немога да си позволя много сила и много качество, но колкото се може повече ще е най-добре.
      • от npax
        Здравейте, колебая се между два варианта слушалки които са почти на идентична цена в момента ...
        Кой според вас би бил по-подходящ ? Ще се използват предимно за музика от телефон (iPhone), като стиловете които предпочитам са хип-хоп и електронна музика. 
        Вариянтите са:
        Sennheiser CX 3.00
        Sony MDR-XB50AP с микрофон

Благодаря предварително !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение