Nikolay Hristov

Музикален плеър

13 мнения в тази тема

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.

AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Благодаря, ще пробвам АИМП.

П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай Songbird,той е нещо подобно на Amarok за линукс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пробвам СонгБирд... А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблем с обложки на музиката
      от Shpionche
      Здравейте.

Добавям си ръчно обложки на песните с mp3tag или foobar 2000, но когато ги кача на телефона, той автоматично ги дублира на много песни. Струва ми се, че нещо не правя правилно. Някой има ли идея какви неща бих могъл да опитам? Някаква друга програма с която да слагам ръчно обложките на песните, или други стъпки, които да следвам ?
    • Car PC - Компютър за кола, самоделка
      от callpchelp
      Тъй като карам стар автомобил, едно Мерджуганче 124 комби, реших че е добре да внеса леко модерен но  и евтин полъх във салона си. Омръзна ми от сидита, касети и разни трансмитери за запалки. Кабели, та кабели..АМАН!
      Понеже бракмагюл има гнездо за малък дин, няма как да сложа голяма мултимедия, няма и как да се разшири гнездото, тъй като над него, копччалъци, и механики за парното, под него запалки... и пречещ скоростен лост. Та реших да морденизирам колата с таблет втора ръка ( не ми се иска да чупя нов в тея жеги и студове, я се стопи я замръзне ) и едно мини усилвателче от китайските за кола (Kinter), пише 500 вата, сещате се че с 5 инчовия си размер, няма как да е вярно. Въпреки това има задоволително хубав звук и достатъчно силен ЗА МЕН ( не е мощен а достатъчен ). Първо имах Prestigio PMP7170B3g , след това Wi7 s Win 10. Проблема с мястото беше в началото невъзможен за решаване, исках да сложа таблета на ниско и да режа конзолата... уви лоша идея, тъй като при смяна на скорост удрям таблета право в ''челото''. След това ми дойде на ума мега геналната идея ,  да го направя падащ. Закрепих го отдолу ( ще видите снимките ), монтирах си усилвателчето в дупката за радиото, опънах двата кабела за зареждане и за звука на таблета към усилвателчето, закрепих го със двойнозалепващо. Измислих и как да го защипвам горе така, че с два пръста да го отворя и да си пусна радиото. Самия панел за табета го направих със плексиглас... тези двойните където се използват за спирки, тенти и т.н. ( 4 сутринта е убягват ми нещата, нормално ). Облепих  го със карбоново фолио, направих втори мини панел за дупката на радиото, да се вижда само усилвателчето и 2 копчета. Отзаде на големия панел за таблета направих нещо като шейна, по която можете да плъзнете таблета, който иска да си залепи мек плат, за да не дере екрана, мен ме домърза, някой друг ден. За кабелите разпробих една дупка, за да не минават отпред, покрих я със бившата стойка на някогашния телефон за кола и така влизат почти точно във таблета, леко тактично само се виждат, но нямах избор.......
      За таблета със Android:
      Първия таблет - Prestigio PMP7170B3g - Страхотен таблет. Много съм доволен от този модел. Преди да си сложа усилвателчето, което е със зареждане през юсб, беше удобен, тъй като ми осигуряваше музика до 10 часа. За втора ръка таблет си е направо УАУ!!! Таблета има много екстри, 3G, Bluetooth, вграден GPS, 2камери, Wifi, И ако не искате усилвател, разполага и със ФМ музикален трансмитер ( жестока функция ). 1,3 процесор арм7, 500 рам.... За малкото рам с тези приложения работеше превъзходно със включените вайбър и фейсбук, понякога и скайп+ навигация и музика... Не знам аз съм много доволен от този модел.
      Можете да си сложите и сим карта, да го ползвате като телефон с интернет в колата.... супер :3
      За него съм изпозлвал следните приложения за ''промяна'' към ''по-кар фриендли'':

1. Sidebar Launcher - много удобен ап за странична лента (вижда се на снимките), с опции за управление на медиа плеър (AMP), управление на звук и бързо отваряне на разни приложения, работи и в мулти режим, върху останалите програми. Удобна е ако изпозлвате навигация например, без да излзиате да смените песен или стартирате друго.

2. Icon Changer Free - Супер приложения за иконки на виртуалния ви десктоп, не може да сменя и тези в листа с приложенията. Изберете желания пакет с иконки от Play Store.
      Аз си ги подредих по начина по който виждате, защото е удобно., Това в средата е часовник, който случайно намерих и идеално ми пасна да превърна Емблемата в часовник, напаснах леко самия background
      и се получи това. Съвсем простичък и случаен ефект, часовника има опции за настройки. Който иска да го тегли, приложението е  Minimal Clock

Ето крайния резултат от модификацията:
      Ляв десктоп:

Десен - тук съм добавил приложение за времето - SimpleWeatherWidget :

Ето и останалите скрийнове ако си харесате приложение:
      3. Сложил съм приложение за управление на медиа плеърите - Media Keys (със синя иконка плей, има и други с подобно име, но не са хубави)
      Идеално за управление на музикален плеър, може да управлява повечето плеъри + видео плеъри.
      4. Utter! - До колкото помня беше приложение от което бях доволен, за гласови команди и гласово диктуване - безплатно
       - GPS навигация
      Избрал съм няколко от най-добрите ЗА МЕН приложения за андроид от безплатните, различни от iGO и прочие:
      5. Offline Maps - НАЙ-ДБРАТА безпатна Страшн съм дволен, има избор от безплатни, обновяват се. ПОИ точки и т.н. Гласова навигация, показваше и ленти до колкото помня.
      6. CoPilot - Малко съм недоволен от нея, но я бива. Може да я изпозлвате за друг набор от безплатни карти.

- Много важните за мен приложения:
      7. Разход на гориво - Българско приложение, помня че я теглих преди 2-3 години от български магазин за приложения на андроид форум-а, но той го няма вече, намира се из нета все още.
      Много е удобна и лесна за работа.
      8. Fuelio - страхотно приложение. Можете да добавяте коли, настройвате им разхода, запис на пътувания и куп щуротии.
       - Музика
      9. AIMP плеър - страхотен плеър, лично за мен най-добрия за момента. Можете да пускате директно от папки, ако си ги подредите, това ще ви е удобно, тъй като няма да се наложи да обновявате плейлиста си постоянно. Има и еквалайзер.
      10. Winamp - за зор заман ( не знам дали така се пише  )
      Това са основните приложения.

За таблета с Windows 10:
      Втория таблет е Wi7 ъпгрейднат от Win 8 до 10. В момента съм само с него.
      Поредния страшен таблет.... Е този няма, GPS и 3G, но по отношение на производителност трепе дори лаптоп който имах с по-мощен процесор и графика.
      Тук много хваля румънската марка и ИНТЕл..... ЧЕ''С''НО! Не... наистина го казвам.
      Преди да реша да заместя другия реших да го тествам, какво може и какво не може. Инсталирах няколко доста тежки игри, Интел турбо боста, направо изби рибата. Гладко, без насичане, прекрасна графика.
      Отварях и други тежки графични приложения и пак без проблем....Недостатъка на това таблетче е батерията, прекалено слаба за възможностите на таблетчето. Яденето просто не му стига.
      Ако пуснете приложение малко по тежко от интернет браузъра и батерията заминава за час и половина и дори позагрява лекичко. Нормално е , то това си е лаптоп направо и иска охлаждане. Топлината дот процесора и видеото допълнително ядът ток.
      Таблетчето за румънче е просто страхотно, дори не може да се мери със скъпите и със гадните ейпъли. За мен това е ВИСОК клас за ниска цена!
      Има си 1 Гб рам, "плаващо"видео, 1,8 процесор i7 мисял че беше ( мързи ме да погледна ). Има си гласови команди вградено, и гласово прочитане и ала бала.
      Внимавайте, за този таблет ако ще го ползвате в колата, трябва още докато е с пълна батерия да го включите на зарядно, тъй като повечето авто юсб зарядно за до 700 милиампера, то това е просто недостатъчно, защото ако е паднала батерията не му стига тока и се иключва дори в зарядно.
      Ако намерите 2 ампера юсб зарядно тогава може да сте спокойни вече. Минимума който дават за този модел е 1, но аз препоръчвам 2.
      Избрах този таблет понеже исках да го използвам със ОБД четец и прогрмка да си следя стойностите и да си чистя грешки, понеже таблото ми умря. но уви продадох си четеца, тъй като преходника за колата ми беше скъпичък.
      Естествено Win 10 си разполага със Tablet view, но на мен лично Metro Look не ми харесва, за това и направих всичко това, но резултата е виден.
      Такаааааа...
      Купих за 10 лв. едно GPS блутутче, но имам проблем, тъй като Win10 не разполага със хардуерно разпознаване на външни GPS устройства се налага да търсим програмка за тая работа. Трябва ви GPS Sensor Driver и Virtual Com Port Driver.
      Аз намерих, но познайте... платена работа, няма и кракове. Но собствениците и предлагат тест версия, която не се инсталира... и всъщност няма срок, но с ограничени възможности. Най важната работи.
      Програмката е GPS Complete 32 , за да я ползвате трябва да си триете редовно файла който тя прави в директорията в която е поставена със временен ключ. . Ще се постарая да я бодна тук за сваляне.
      Когато намеря нещо по-добро ще ви го постна. ПС: Ако някой знае нещо по въпроса да пише за решаване на този проблем.
      Нужни приложения ( тук всяка точка ще е вид раздел ):
      1. Клавиатура:  За Win 10 -  е добре да с иизберете подходяща виртуална клавиатура, защото оригиналната е ХИПЕР мини и не се вижда нищо, наистина. Повечето са платени, но ги има из нета пиратски.
      Има и безплатни, но нямат почти никакви удобства и са мега грозни.
      Аз изпозлвам - Virtual Keyboard ( Touchit ) - има много функции и е добра, има бъг малко с подредбата на езиците, но не е фатално.
      Другата е HotVirtualKeyboard - също много добра. За зор заман - Free Virtual Keyboard - от безплатните тази е най-....ставащата
      2. Намерих просто идеалната програмка за имитация на андроид десктопа - XLaunchpad - инсталирате го, теглите си пакет с иконки, нареждате си преките пътища (работните икони, програмите, как щете го наричайте), след това заменяте иконките с желаните от вас. ИМа много функции и два режима, десктоп на който се вижда таск лентата, и
      цял екран. На цял екран може да се деактивира десктопа.

Фууу, не знам от къде да започна.
      3. Музика - Изпозлвам Уинамп с Komodo плъгин и оригиналния плеър - Groove Music, свалил съм още няколко но не са тествани. Ще добавя ако ми хареса някое

4. GPS - Сложил съм си 5 навигационни програми.....Ами искам да ги тествам, реално не са тествани все още. - Garmin Mobile PC ; Igo за Компютър, но стара весрия с ненагласен скрийн... нищо, не е фатално.
      Изпозлвам и КАРТИ на гуугъл които за Уин 10 имат опция за офлайн запаметяване на карти и използва GPS-а
      От Windows магазина си изтеглих още 3 Sygic - за сега ми се вижда най-добра от всичките, лошото е че имате само 7 дни пшремиум, през останалото време е просто карти все едно, няма нищо. Има основна навигация. Но си заслужава да се плати.
      Map Factor - е доста добра безплатна е и с безплатни карти; Navmii - също е добра и е безплатна
      5. Изпозлвам за Браузър - вградения Edge, за някои страници ползвам опера или хром, понеже Microsoft Edge  не ги поддържа, но те са малко. Препоръчвам да си използвате стандартния браузър, защото е бърз, лек и удобен.

6. Разни: изтеглих си от магазина приложение за Интернет безплатни смс-и.
      Изтеглих две програми с които превръщам таблета в мултифункционално хендсфрий. Just Phone CallCnter - за момента е страхотна. Можеш да отговаряш на обаждания, чуват се през аудиото на таблета ( колата ), използва на таблета микрофона. Могат да се гледат смс-и.
      Имам и Bluetooth Pc Dialer 3.1Full  - която не е тествана все още. Все още търся софтуер за това, който да комбинира и известията на андроид телефоните.

ТАКА ИЗГЛЕЖДА ОБИКНОВЕНИЯ МИ ДЕСКТОП-->

Скоро ще добавя клип с втория таблет в действие с малкото усилвателче в колата. Ще кача и снимки.
      Ако имам правописни грешки от недоспиване МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕН, с времето малко по малко ще ги поправям. Едва гледам.
    • Delerium - Silence. Final Fantasy 8 HD
      от サムライオートバイ
      Бях се сетил за една игра която не съм играл щото беше на плейстейшън и някой/някоя преди мен е бил нещо в романтично настроение и е сложил готина музика към играта като му е писнало да трепе
    • Програма за разговори през мобилен телефон
      от Vladimir96
      Здравейте 
      Търся програма чрез която да свържа мобилния си телефон с компютъра и да провеждам разговори (все едно си говоря по телефона ама през компютъра)
      Благодаря предварително
    • програма за настройка на геометрията на CRT монитор
      от Petar111
      програма за  настройка на геометрията на CRT монитор ?копчетата за ръчна настройка не работят.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение